Občasná nevěra ve vztahu. Co dál?

8
25.8.21 10:50

Občasná nevěra ve vztahu. Co dál?

Ahoj potřebovala bych poradit. Hlava asi ví, ale srdce ne. Mám přítele jsme spolu 6let, je nám spolu dobře, hodně se zasmějeme, pomáháme si, děti máme oba s předchozích vztahu. Ale řekla bych že nám to klape. Sex teda s přítelovi strany vázne, tvrdí, ze je už stary, radši si dá dobré jídlo… Máme naplánovanou svatbu, kterou přítel už delší dobu chtěl, tak jsme řekla že jo. Ale teď problém, zjistila jsem že mě asi 2× podvedl a jednou holkou, tvrdí samozřejmě že ne, ale já vím. No a ještě vím že se domluva občas na sex s bývalou kamarádkou(nevím jistě že k němu dochází, ale myslím, že se mohlo občas stát) On neví že já vím,!!!jen o te první holce, ale to mi vymluvil, že není pravda(asi chápu nechce o mě přijít tak lže) a já teď nevím co dělat, vše funguje, oba jsme ve středním věku, vím že najít podobného s kterým ten vztah bude takhle fungovat, by asi nebylo lehké. Až na to občasné odskočení jinam. Mám pocit že ho to vzrušuje, že je to něco jinýho, zvedá ego…prostě nevím jsme zmatená, snažím se přemýšlet, nedělat unáhlené závěry. Věřím že mě má rád, strašně se těší na svatbu, plánujeme budoucnost, tvrdí že mě miluje… Mám mu říct že to vím? Je tu někdo kdo tohle zažil a jak si s tím poradil. Přijdu jsi jako blbec, že ho nekopnu do…, ale mám ho ráda, až na tohle je to hezký vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34808
25.8.21 10:52
@Petra162 píše:
Ahoj potřebovala bych poradit. Hlava asi ví, ale srdce ne. Mám přítele jsme spolu 6let, je nám spolu dobře, hodně se zasmějeme, pomáháme si, děti máme oba s předchozích vztahu. Ale řekla bych že nám to klape. Sex teda s přítelovi strany vázne, tvrdí, ze je už stary, radši si dá dobré jídlo… Máme naplánovanou svatbu, kterou přítel už delší dobu chtěl, tak jsme řekla že jo. Ale teď problém, zjistila jsem že mě asi 2× podvedl a jednou holkou, tvrdí samozřejmě že ne, ale já vím. No a ještě vím že se domluva občas na sex s bývalou kamarádkou(nevím jistě že k němu dochází, ale myslím, že se mohlo občas stát) On neví že já vím,!!!jen o te první holce, ale to mi vymluvil, že není pravda(asi chápu nechce o mě přijít tak lže) a já teď nevím co dělat, vše funguje, oba jsme ve středním věku, vím že najít podobného s kterým ten vztah bude takhle fungovat, by asi nebylo lehké. Až na to občasné odskočení jinam. Mám pocit že ho to vzrušuje, že je to něco jinýho, zvedá ego…prostě nevím jsme zmatená, snažím se přemýšlet, nedělat unáhlené závěry. Věřím že mě má rád, strašně se těší na svatbu, plánujeme budoucnost, tvrdí že mě miluje… Mám mu říct že to vím? Je tu někdo kdo tohle zažil a jak si s tím poradil. Přijdu jsi jako blbec, že ho nekopnu do…, ale mám ho ráda, až na tohle je to hezký vztah.

Já bych mu nadnesla, že jako manžel by měl mít bokovky. Jestli je na to připraven. Nebo jestli si myslí, že bokovka je na utužení vztahu, že si najdeš nějakého borce na občasné schůzky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6220
25.8.21 10:58

Proč to před nim tajit? Normalně mu rekni co víš a svadbu zatím odlož. Uvidíš do budoucna, zda-li to bude klapat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6220
25.8.21 10:59
@Russet píše:
Já bych mu nadnesla, že jako manžel by měl mít bokovky. Jestli je na to připraven. Nebo jestli si myslí, že bokovka je na utužení vztahu, že si najdeš nějakého borce na občasné schůzky.

" mel mit"? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1825
25.8.21 11:00

Tak to je prostě na tobě, jestli to zkousneš. Já bych to neměla zapotřebí a kopla bych ho někam. Nebo bych si taky našla bokovku, ale to by určitě stejně vedlo ke konci vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18039
25.8.21 11:04

Ty ses moc těšila na ten nejkrásnější den v životě ženy, celá v bílém a teď tohle…no jak tě čtu, tak ty bys mu asi odpustila i vraždu, aby ta svatba dopadla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
25.8.21 11:07

@pohledzdruhestrany to ne, spíš on byl iniciátor svatby, já dlouho odolávala. Umím odpouštět, ale ne vše, spíš se snažím přemýšlet co je lepší, jestli ho kopnout do zadku, bude to bolet a najednou stranu ten vztah je fajn je mi s ním dobře, fungujeme společně, ani jsem nemela tušení že by se něco dělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2154
25.8.21 11:09

Nevim proč bys měla dělat, že to nevíš, pokud vím, tak něco provedl on, ne ty,… jestli chceš být ve vztahu, kde tě podvádí a ještě tvrdit, že je to šťastný vztah - tak prosim, každej svýho štěstí strůjce - ale rozhodně bych nešla do svatby

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18039
25.8.21 11:10
@Petra162 píše:
@pohledzdruhestrany to ne, spíš on byl iniciátor svatby, já dlouho odolávala. Umím odpouštět, ale ne vše, spíš se snažím přemýšlet co je lepší, jestli ho kopnout do zadku, bude to bolet a najednou stranu ten vztah je fajn je mi s ním dobře, fungujeme společně, ani jsem nemela tušení že by se něco dělo.

tak mu to takhle řekni, zníš tolerantně, kdyby mě to někdo takhle tolerantně podal, tak bych se asi zastyděl a v konečnym důsledku by to moje nevěrný choutky, neříkám úplně, ale hodně limitovalo, samozřejmě s dodatkem, že i ty chceš mít stejný odskakovací práva

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10957
25.8.21 11:19

Tak když ti nevadí, že občas dotáhne domů nějakou breberku tak hurá dotoho. Nebudeš první ani poslední.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.8.21 11:25
@Petra162 píše:
Ahoj potřebovala bych poradit. Hlava asi ví, ale srdce ne. Mám přítele jsme spolu 6let, je nám spolu dobře, hodně se zasmějeme, pomáháme si, děti máme oba s předchozích vztahu. Ale řekla bych že nám to klape. Sex teda s přítelovi strany vázne, tvrdí, ze je už stary, radši si dá dobré jídlo… Máme naplánovanou svatbu, kterou přítel už delší dobu chtěl, tak jsme řekla že jo. Ale teď problém, zjistila jsem že mě asi 2× podvedl a jednou holkou, tvrdí samozřejmě že ne, ale já vím. No a ještě vím že se domluva občas na sex s bývalou kamarádkou(nevím jistě že k němu dochází, ale myslím, že se mohlo občas stát) On neví že já vím,!!!jen o te první holce, ale to mi vymluvil, že není pravda(asi chápu nechce o mě přijít tak lže) a já teď nevím co dělat, vše funguje, oba jsme ve středním věku, vím že najít podobného s kterým ten vztah bude takhle fungovat, by asi nebylo lehké. Až na to občasné odskočení jinam. Mám pocit že ho to vzrušuje, že je to něco jinýho, zvedá ego…prostě nevím jsme zmatená, snažím se přemýšlet, nedělat unáhlené závěry. Věřím že mě má rád, strašně se těší na svatbu, plánujeme budoucnost, tvrdí že mě miluje… Mám mu říct že to vím? Je tu někdo kdo tohle zažil a jak si s tím poradil. Přijdu jsi jako blbec, že ho nekopnu do…, ale mám ho ráda, až na tohle je to hezký vztah.

A to ty jako se nebojis neco chytit a resis jenom otazku nevery? Jinak jestli ti jde o svatbu tak se muzete vzit- nic tim se na jeho uletech nezmeni, jenom se bude citit vic nobl :lol: - ze ne zenatej a ma milenky. Doporucuji v pripade potreby mit svatbu ( rozumej zustat s takovym v**lem) se uz ted poohlednout po nejakem borci, co " neni stary" na sex s tebou. Prave tu vymluvu jsems tary, utahany atd." znam hodne dobre od tohi sveho. Jsou to typci co maji ego velikosti pindoura kociciho a potrebujou nabijet svoje efo novyma romankama, uletama a bokovkama. Kdyz jsou v dlouhodobem vztahu, klidne treba ze by se dal dohromady s jednou z tech kamosek ttak casem se to bude opakovat. Potrebujes svatbu pro lidi v okoli ( my jsme se takto formalne brali protoze pan se nechtel citit jako nepouzitepny oo xxx stroskotanych vztazich) tak fakt hledej nekoho pouzitelnehi na sex. Hodne stesti

• Citovat
  • Nahlásit
53938
25.8.21 11:26

@Petra162 s tebou sex vázne, ale jinde mu to jde dobře. Vše bych mu řekla a do svatby rozhodně nešla ;). Pokud věrnost neřešíš tak mu řekni že alespoň víš že máte volný vztah ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
25.8.21 11:35

Mě o tu svatbu fakt nejde, i je to teď pase. Spíš jsme chtěla ukázat, jak to má, jsme fakt partneři, kamarádi, sobě si oporou pomůžeme si… Prostě nechápu proč to děla? Jako ano mám z toho že si honí ego jinde, prostě z toho mám pocit že jako má něco vzrušující ho výjimečného. Já vím kopni ho do p…by bylo správný, i to tak cítím a na druhou stranu je mi líto že přijdu o něj jako o člověka, kamaráda, přítele. Nevěru neschavuluji, asi bych dokázala odpustit, ale nevím jestli by šla obnovit důvěra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12041
25.8.21 11:37
@Petra162 píše:

Začni tím, že mu řekneš, že víš. Uvidíš co ti na to řekne. Asi ze sebe nebudeš chtít dělat trubku ne? Svatbu bych tedy odložila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
311
25.8.21 11:37

Což o to, že tě podvádí - ale píšeš, že vázne sexuální život z jeho strany. Víš, že je to pravděpodobně kvůli tomu, že ho má jinde? Jsi schopná zkousnout, že tobě v posteli nedává co potřebuješ, ale spí s jinou? Pokud ano, vezmi si ho. A říct bych mu to řekla, a zatnula mu tipec, že by se na jinou ani nepodíval.

Jednoduše ale nechápu lidi, co jsou schopní tohle tolerovat, když ještě na základě těch činů oni sami strádají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat