Občasná nevěra ve vztahu. Co dál?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2100
25.8.21 13:16
@Petra162 píše:
Právě tomu nerozumím, proč chce svatbu, je pozorněji, na tu svatbu se evidentně těší, už máme i naplánováno co příští rok o prázdninách, kam pojedeme… Proč to má zapotřebí, tohle mi hlava nebere??? Ano jsme přemýšlivý člověk, ráda věcem rozumím, ale tohle nějak nechápu.

Protože je prostě takovej. To je vlastnost. To je na tom to blbý, protože to nezměníš. Pokud na něj uhodíš a uděláš čóro, pravděpodobně docílíš jen toho, že si bude dávat větší pozor a líp to skrývat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3618
25.8.21 13:18
@hopsalka píše:
Proč posíláš moje fotky na seznamku? No co toto… :roll: :roll:

No přece abych se líbila - takovou pěknou vlastní nemám :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3618
25.8.21 13:20
@Kutil Tom píše:
Asi tak. Pochopil bych to třeba po 20 letech manželství, kde jsou nějaké okolnosti bránící rozchodu, že to takhle někdo dělá, ale po 6 letech s vykládáním, jak chci svatbu, to fakt ne.

Tak hlavně v tom příkladě, který jsi popsal, se o tom ti dva domluví. Tady jeden podvádí druhého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1430
25.8.21 13:21
@Petra162 píše:
Právě tomu nerozumím, proč chce svatbu, je pozorněji, na tu svatbu se evidentně těší, už máme i naplánováno co příští rok o prázdninách, kam pojedeme… Proč to má zapotřebí, tohle mi hlava nebere??? Ano jsme přemýšlivý člověk, ráda věcem rozumím, ale tohle nějak nechápu.

Podívej, musíš se trošku vžít do jeho kůže. On má v tobě oporu, je mu s tebou dobře, má tě i rád, jinak by s tebou nebyl. Dodáváš mu jistotu, má ho kdo podržet, rozumíte si a máte mnoho společného. Dobře se vám spolu žije, všechno plyne, tak jak má, Zázemí funguje, je to prostě perfektní. No a to vzrůšo, šťávičky, motýlky v břiše a novotu má někde jinde. To je takové to obligátní: vyměnil 80 % za 20%. No a on těch 20 % našel jinde, nemusí teda nic měnit, to neznamená, že tě ale nemá rád.

Zauvažuj, tohle je přeci naprosto ideální. Kdybych mohla, taky to tak dělám - doma jistotu, řád, pohodlí, rodinné teplo a klid a vedle hra a vzrůšo. Kdyby to bylo lidem oficiálně dovoleno, dělala by to takhle drtivá většina lidí, a ne že ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annnemari
25.8.21 13:22
@Petra162 píše:

Protože buď má sex nastaveny tak, že je to jen fyzicka věc, která se může dělat s kýmkoliv a že ti vlastně neubližuje, myslí si „jsem přece chlap a ten to potřebuje“, nebo chape že se to nedělá ale vyznává „co oči nevidí to srdce nebolí“ a je mu jedno že by se to mohlo provalit, v podstatě mu na tobě až tolik nezáleží, nebo to dělá a opravdu si myslí že to nikdy nezjistis, má tě rád, ale tohle je pro něj menší zlo, v upřímném vztahu žít nepotřebuje.

• Citovat
  • Nahlásit
18582
25.8.21 13:23
@Anonymní píše:
To přece není kontrola 8o Nevím, jestli ti dokážu na pár řádcích vysvětlit to, o čem sme toho namluvili hodiny. Já sem se mu svěřila s mými zkušenostmi s ženskýma, jeho to fascinovalo, slovo dalo slovo,…
Oba stejně striktně oddělujeme tuhle „ulovili sme spolu holku do trojky“ zábavu a nevěru, kdy bude jeden či druhý tajně chodit k sousedce/sousedovi, budeme si lhát, ponižovat se, nerespektovat se, atd atd.Známe jeden pár, se kterým sme párkrát skončili v posteli ve čtyřech. K úplné výměně partnerů nedošlo a ani to není v plánu. Ale je vzrušující se dívat, dotýkat se, pomazlit se.

vždyť by nemusel chodit tajně k sousedce, mohl by za tou sousedkou chodit transparentně a ty za sousedem nebo jinou sousedkou a stále by to bylo vzrušující, dotýkat se, pomazlit se?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2100
25.8.21 13:25
@jednoslunicko píše:
Tak hlavně v tom příkladě, který jsi popsal, se o tom ti dva domluví. Tady jeden podvádí druhého.

Zdaleka ne vždy domluví, podívej, kolik je diskuzí, kdy jedna strana už dávno nechce sex, ale že by si druhá strana našla někoho na sex ani slyšet…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1430
25.8.21 13:30
@Kutil Tom píše:
Zdaleka ne vždy domluví, podívej, kolik je diskuzí, kdy jedna strana už dávno nechce sex, ale že by si druhá strana našla někoho na sex ani slyšet…

no, ono tohle podle mě taky není nejšťastnější řešení, ženy se díky intimnostem snadno zamilují. Takže stejně hrozí rozpad rodiny kvůli sexu, jak to mají muži netuším.

Všude se mluví o tom, že jsou to velcí cynici, kteří jsou schopní sexovat nezávazně s kamarádkou s výhodami několik let a nechovat k ní žádné city. Za mě je tohle přeci jen trochu hloupost, podle mě i ten největší cynik musí být po letech trochu citově zaintersovaný, no a pak v podstatě nastává podobný problém. Proč budu s někým s kým mě sice pojí rodina, ale ve finále žádné intimnosti s ním neprobíhají a přeci o intimnostech je hlavně ten citový život, jinak je to obyčejné přátelství. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4883
25.8.21 13:32
@hopsalka píše:
Podívej, musíš se trošku vžít do jeho kůže. On má v tobě oporu, je mu s tebou dobře, má tě i rád, jinak by s tebou nebyl. Dodáváš mu jistotu, má ho kdo podržet, rozumíte si a máte mnoho společného. Dobře se vám spolu žije, všechno plyne, tak jak má, Zázemí funguje, je to prostě perfektní. No a to vzrůšo, šťávičky, motýlky v břiše a novotu má někde jinde. To je takové to obligátní: vyměnil 80 % za 20%. No a on těch 20 % našel jinde, nemusí teda nic měnit, to neznamená, že tě ale nemá rád.Zauvažuj, tohle je přeci naprosto ideální. Kdybych mohla, taky to tak dělám - doma jistotu, řád, pohodlí, rodinné teplo a klid a vedle hra a vzrůšo. Kdyby to bylo lidem oficiálně dovoleno, dělala by to takhle drtivá většina lidí, a ne že ne.

Naprosto přesné.
@Petra162 no a proč ta svatba? Jak už tu někdo psal, na stará kolena mu i ten zadek utřeš. No neber to :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12271
25.8.21 13:39
@Anonymní píše:
Zenska chudak se bude divat do zrcadla, bude se citit menecenna a ptat se sebe i okoli- je natolik nepritazliva, oskliva atd. ze s ni ten Rambo nrchce spat? Ani nahodou- priklad ten muj, vek pres 50, nemoc ktera mu zdeformovala koncetiny ( vzhledove neni zadny fesak) ale poridil si drahy auto a koukaji po nem tady v tom malomeste kazda. :zed: a mu z toho roste ego…Jo a v sexu zaostava o 106 ve srovnani s muzem o 10 let starsim se kterym jsem mela pred xx lety romanek

No jo, ale to nekoukají po něm, ale po tom autě :mrgreen: Ale jako máš pravdu, jemu roste ego, a ty si připadáš méněcená že? Proč s ním jsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.8.21 13:48
@pohledzdruhestrany píše:
vždyť by nemusel chodit tajně k sousedce, mohl by za tou sousedkou chodit transparentně a ty za sousedem nebo jinou sousedkou a stále by to bylo vzrušující, dotýkat se, pomazlit se?

Jak říkám, nevysvětlím ti to.
Ne, není vzrušující, kdybych odešla k sousedovi.
Ne, není vzrušující, kdyby on odešel k sousedce.
Ale je pekelně vzrušující, když jsme v jedný posteli ve třech nebo ve čtyřech, vzájemně propletení, dáváš i dostáváš třikrát tolik.
Ber to tak, že tisíc lidí, tisíc chutí :lol:
Nám se tohle líbí, oběma, respektive všem, jsme dospělí, tak jakýpak copak.

• Citovat
  • Nahlásit
18582
25.8.21 14:10
@Anonymní píše:
Jak říkám, nevysvětlím ti to.
Ne, není vzrušující, kdybych odešla k sousedovi.
Ne, není vzrušující, kdyby on odešel k sousedce.
Ale je pekelně vzrušující, když jsme v jedný posteli ve třech nebo ve čtyřech, vzájemně propletení, dáváš i dostáváš třikrát tolik.
Ber to tak, že tisíc lidí, tisíc chutí :lol:
Nám se tohle líbí, oběma, respektive všem, jsme dospělí, tak jakýpak copak.

ahá, tak pro tvýho partner by nebylo vzrušující, kdyby si zašukal s nějakou krásnou kočkou bez tvý přítomnosti? :think: tak tyhle pohádky žeru :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.8.21 14:11
@hopsalka píše:
Podívej, musíš se trošku vžít do jeho kůže. On má v tobě oporu, je mu s tebou dobře, má tě i rád, jinak by s tebou nebyl. Dodáváš mu jistotu, má ho kdo podržet, rozumíte si a máte mnoho společného. Dobře se vám spolu žije, všechno plyne, tak jak má, Zázemí funguje, je to prostě perfektní. No a to vzrůšo, šťávičky, motýlky v břiše a novotu má někde jinde. To je takové to obligátní: vyměnil 80 % za 20%. No a on těch 20 % našel jinde, nemusí teda nic měnit, to neznamená, že tě ale nemá rád.Zauvažuj, tohle je přeci naprosto ideální. Kdybych mohla, taky to tak dělám - doma jistotu, řád, pohodlí, rodinné teplo a klid a vedle hra a vzrůšo. Kdyby to bylo lidem oficiálně dovoleno, dělala by to takhle drtivá většina lidí, a ne že ne.

Přesně tak, my to tak máme, značka ideál pro nás, samozřejmě ne pro monogamni typy

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.8.21 14:15
@hopsalka píše:
Přesně tak, my to tak máme, značka ideál pro nás, samozřejmě ne pro monogamni typy
@hopsalka píše:
no, ono tohle podle mě taky není nejšťastnější řešení, ženy se díky intimnostem snadno zamilují. Takže stejně hrozí rozpad rodiny kvůli sexu, jak to mají muži netuším.Všude se mluví o tom, že jsou to velcí cynici, kteří jsou schopní sexovat nezávazně s kamarádkou s výhodami několik let a nechovat k ní žádné city. Za mě je tohle přeci jen trochu hloupost, podle mě i ten největší cynik musí být po letech trochu citově zaintersovaný, no a pak v podstatě nastává podobný problém. Proč budu s někým s kým mě sice pojí rodina, ale ve finále žádné intimnosti s ním neprobíhají a přeci o intimnostech je hlavně ten citový život, jinak je to obyčejné přátelství. :nevim:

Ja se poblaznila jen s jedním milencem a to oba, proto to bylo taky tak naruzive. Ale oba jsme věděli, že je to jen poblazneni. A taky to přešlo. Milenec mne musí hodně přitahovat, ale už se nezamilovavam. To spíš ti chlapy.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.8.21 15:38
@pohledzdruhestrany píše:
ahá, tak pro tvýho partner by nebylo vzrušující, kdyby si zašukal s nějakou krásnou kočkou bez tvý přítomnosti? :think: tak tyhle pohádky žeru :lol:

By bylo - podmiňovací způsob.
Jasně, že téměř pro každého BY to bylo vzrušující, ale ti, co se nechtějí podvádět, to prostě nedělají :roll: Dokážou své pudy (a údy) udržet na uzdě.

Nemůžu mluvit za něj, ale pro mě ne, nechci svýho milovanýho muže podvádět, nehledě na naše jiný choutky, co se týče sexu. On to říká taky a nemám důvod mu nevěřit. Kdybych mu nevěřila, nejsem s ním. A když by se stalo a já to zjistím, tak to ukončím.
na druhou stranu, když může beztrestně (a ještě s nadšenou partnerkou) řádit doma, proč by chodil k sousedům? :jazyk: :lol: Protože je to zakázané? Možná, ale na to se nehraje…to by člověk ani nevylezl před barák, protože ho možná srazí auto.

Tím bych tuto naši debatu ukončila, nebudu tu zakladatelce plevelit její diskusi.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat