Občasná nevěra ve vztahu. Co dál?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
427
2.9.21 14:25
@Anonymní píše:
Jenze co ma delat zena ktera touzi po sexu? ( Ne konverzacich, predehrach hodinovych, manzelstvi, bilych satickach atd. co ty a tvoje knizka prisuzuje zenam :mrgreen: ),od toho jsou sousedi a borci v okoli, aby ji to obstarali v dobe kdyz jeji kohout nahani dalsi slepici :mrgreen: :mrgreen:

No jestli to správně čtu, tak ten Coolidgeův efekt znamená, že po obsloužení těch ostatních slepic se kohout zase vesele vrací k té první (toužící) slepici. Nečtu to tak, že ještě před vylíhnutím první várky kuřat si ten kohout musí v kurníku hodit mašli, to jsem v tom nepostřehl… :D

Jestli tomu kohoutovi ale chybí testosteron, viděl bych to na polívku… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
420
2.9.21 14:47
@Montauk_INTJ píše:
Ale jo. Je to možný brát i tak, že nadhled a humor je pro vztahy „pitomost“. ;) :D Nikdo Ti Tvoji nesnášenlivost nebere. :D :mrgreen:

Edit: V době publikování ještě nebývalo politicky korektní všude a před všemi zmiňovat všech 17 pohlaví LGBTQIAPK+ a polyamory vlna má teprve proběhnout ne? Nebo už jsem tohle „pohlaví“ prošvihl? A jakým písmenem se teď musí zapisovat?

Ať napíšete, co napíšete, tak jenom odvádění od odpovědi na moji jedinou otázku, kde vzali těch 80%. Stačilo by napsat „nevím“ :mrgreen:

EDIT: Jak s tím souvisí politická korektnost pohlaví? Kritizovali jeho výzkumné metody a závěry, ne předmět výzkumu. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
427
2.9.21 15:23
@Kazatel píše:
Ať napíšete, co napíšete, tak jenom odvádění od odpovědi na moji jedinou otázku, kde vzali těch 80%. Stačilo by napsat „nevím“ :mrgreen:EDIT: Jak s tím souvisí politická korektnost pohlaví? Kritizovali jeho výzkumné metody a závěry, ne předmět výzkumu. :mrgreen:

a)
Ve vtipné knize s názvem „Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách“, která si z mužů a žen dělá s nadhledem legraci, nepůjde dohledat, kde vzali těch 80 %. Proč asi? ;)

b)
To můžeme probrat po přečtení knihy… (Ta kniha žádným výzkumem není. Jen se odkazuje na stovky výzkumů ostatních. Často komickým způsobem argumentace. :D Nicméně ta data z výzkumů jsou zajímavá sama o sobě. Ať už si ty výsledky interpretuje kdo chce jak chce… :) )

Příspěvek upraven 02.09.21 v 15:25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
2.9.21 15:24

Znám jen 2 typy chlapů, ty co umějí svě nevěry skrývat a ty co neumějí…
A pak vlastně ještě svého tátu, ale ten je v tomhle ohledu blbej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.9.21 18:02
@Montauk_INTJ píše:
Proč jsou ženy věrné

Hypothalamus žen je mnohem menší než hypothalamus mužů. Organismus ženy navíc obsahuje pouze malé množství testosteronu, kterým je hypothalamus aktivován. Z tohoto důvodu ženy obecně pociťují výrazně nižší touhu po sexu než muži a jsou rovněž méně agresivní. Proč příroda ve snaze zajistit přežití druhu neudělala z žen divoké nymfomanky? Odpověď hledejme v délce těhotenství u lidí a v dlouhé době, která je třeba, aby se z lidského mláděte stal soběstačný jedinec.

U některých živočišných druhů, například u králíků, trvá březost jen šest týdnů. Mláďata jsou během dvou týdnů schopna sama se živit, utíkat a skrývat se. Nepotřebují otce, který by je bránil či živil. Novorozený slon či daněk je schopen krátce po narození utíkat společně s ostatními členy stáda. Dokonce i naši nejbližší příbuzní, šimpanzové, přežijí, i když osiří již ve věku šesti měsíců. Během podstatné části devítiměsíčního těhotenství je většina žen po fyzické stránce znevýhodněna. Minimálně dalších pět let pak trvá, než se lidské mládě může samo živit a bránit. Z těchto důvodů ženy zevrubně zkoumají, zda budoucí otec bude schopen shánět potravu, obstarat jí úkryt a zvítězit nad nepřáteli.

Někteří muži se domnívají, že otcovská role končí početím.

Mozek ženy je naprogramován tak, aby vyhledal muže, jenž setrvá v trvalém svazku po dobu nutnou k osamostatnění potomků. Ženy tedy vyhledávají stálé partnery.

Ano, stale partnery na vypomoc s vychovou deti :palec:. Na sex kdyz se nehodi tak mohou mit jineho borce :mrgreen: :mrgreen:, jenze ta spolecnost co to odsuzuje u zen :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.9.21 18:07
@Montauk_INTJ píše:
Proč ženy potřebují monogamiiPřestože z právního hlediska není manželství v současných západních společnostech nic více než bezzubý tygr, zůstávají vdavky stále cílem většiny žen a devadesát jedna procent lidí se i dnes žení a vdává. Pro ženu je manželství veřejným prohlášením, že muž ji považuje za svou vyvolenou a má v úmyslu žít s ní v monogamním svazku. Pocit, že je onou „vyvolenou“, spouští v mozku ženy silnou chemickou reakci. Dokázaly to výzkumy, které potvrdily, že žena dosahuje orgasmu čtyřikrát až pětkrát snáze v manželském loži a dvakrát až třikrát snáze v monogamním vztahu.

To ze zeny potrebujou monogamii jim vnucujou muzi od pradavna :mrgreen:, aby z nich nebyli parohaci :mrgreen:. Tot je vse :mrgreen:. Ohledne manzelstvi, to je taky stereotyp nalepeny zenam - zena ktera neni vdana, tak ma pocit menecennosti prave proto, ze nebyt vdana se rovna byt nejakym zpusobem vadna :roll:. Jsem vdana podruhe, zadnr hormony mi z toho nelitaji, vdavala jsem se protoze partner to chtel, a to jak soucasny manzel, tak ten prvni manzel a me to bylo jaksi jedno, protoze v dnesni dobe manzelstvi je i nicem. S tema orgasmama je ti fakt vtipny, ja je mela intenzivni tak do doby nez jsem odkejvla bydleni spolu, s jinyma borcema se na tim nic nezmenilo ani po letech

• Citovat
  • Nahlásit
Annnemari
2.9.21 18:11
@Anonymní píše:
Ano, stale partnery na vypomoc s vychovou deti :palec:. Na sex kdyz se nehodi tak mohou mit jineho borce :mrgreen: :mrgreen:, jenze ta spolecnost co to odsuzuje u zen :think:

Čteš tady někdy ty diskuze? Tady se tohle dává jako řešení, společnost to fakt neodsuzuje. Montauk je tady zrovna dost mimo, ženy jsou věrný podobně často jako muži.

• Citovat
  • Nahlásit
420
2.9.21 18:13
@Montauk_INTJ píše:
a)
Ve vtipné knize s názvem „Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách“, která si z mužů a žen dělá s nadhledem legraci, nepůjde dohledat, kde vzali těch 80 %. Proč asi? ;)

b)
To můžeme probrat po přečtení knihy… (Ta kniha žádným výzkumem není. Jen se odkazuje na stovky výzkumů ostatních. Často komickým způsobem argumentace. :D Nicméně ta data z výzkumů jsou zajímavá sama o sobě. Ať už si ty výsledky interpretuje kdo chce jak chce… :) )

Příspěvek upraven 02.09.21 v 15:25

Na to nemám. :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
420
2.9.21 18:18
@Annnemari píše: Čteš tady někdy ty diskuze? Tady se tohle dává jako řešení, společnost to fakt neodsuzuje. Montauk je tady zrovna dost mimo, ženy jsou věrný podobně často jako muži.

Nečte, taky si říkám, jestli má vůbec smysl na ty blbosti upozorňovat, evidentně ne. :zed:
Asi taky napíšu nějakou knížku, dám tam nějaká veselá procenta, jakože třeba 69% žen má rádo orální sex. :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annnemari
2.9.21 18:36
@Kazatel píše:
Nečte, taky si říkám, jestli má vůbec smysl na ty blbosti upozorňovat, evidentně ne. :zed:
Asi taky napíšu nějakou knížku, dám tam nějaká veselá procenta, jakože třeba 69% žen má rádo orální sex. :lol: :lol: :lol:

Jj to udělej, aspoň si bude mít Montauk z čeho dělat s nadhledem legraci :)

• Citovat
  • Nahlásit
420
2.9.21 19:07
@Annnemari píše:
Jj to udělej, aspoň si bude mít Montauk z čeho dělat s nadhledem legraci :)
:potlesk: :potlesk: :potlesk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4538
2.9.21 23:19
@Anonymní píše:
To ze zeny potrebujou monogamii jim vnucujou muzi od pradavna :mrgreen:, aby z nich nebyli parohaci :mrgreen:. Tot je vse :mrgreen:. Ohledne manzelstvi, to je taky stereotyp nalepeny zenam - zena ktera neni vdana, tak ma pocit menecennosti prave proto, ze nebyt vdana se rovna byt nejakym zpusobem vadna :roll:. Jsem vdana podruhe, zadnr hormony mi z toho nelitaji, vdavala jsem se protoze partner to chtel, a to jak soucasny manzel, tak ten prvni manzel a me to bylo jaksi jedno, protoze v dnesni dobe manzelstvi je i nicem. S tema orgasmama je ti fakt vtipny, ja je mela intenzivni tak do doby nez jsem odkejvla bydleni spolu, s jinyma borcema se na tim nic nezmenilo ani po letech

Nemyslím si že ženy potřebují monogamii (manželství), ani že jim to vnucují muži…
Manželství v nějaké formě existuje od nepaměti.

Jenomže ono to manželství nebyla povinnost, ale výsada!
U primitivních kmenů museli podstupovat různé rituály, do začátku průmyslové revoluce musel pár mít i nějaký majetek a postavení, řešilo se věno.
V první řadě bylo třeba neumřít hlady a pak přišla výsada mít rodinu a potomky.

To, že se naší společnosti pár desítek let daří dobře je sice hezké, ale nijak to nezmění naše původní nastavení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.9.21 01:19

Chlap je stvořen biologicky k rozmnožování a morálka v tomto směru je jen konstrukce společnosti.
Někdo má sexuální pud opravdu silný a podlehne mu.
Jsou i páry které spolu chodí na swingers.
Zdejší mravokárné a striktní názory nemám rád… ženy jsou také pudové, jen jsou jejich pudy jiné a orientované na „tvorbu hnízda“…
Promluvil bych si sním, ale v klidu a s láskou, která je z Tebe citit… Děti asi už neplánuje, jestli je Vám spolu fajn, tak buď můžete mít vztah volnější i psychicky, a nebo naopak tu potřebu nějak ventilovat spolu a nebranit se sexuálním experimentování…
Treba by se mu ulevilo kdyz by vedel, ze o tom s Tebou muze svobodne mluvit.
Jedno je fakt, takový člověk Ti telesne bude verny az kdyz ta touha opadne, treba vekem…
Nicméně jsem přesvědčen, ze nevera je i ve spouste dlouhodobych vztahu, ktere trvaji az do stari…
at to dobre dopadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4778
4.9.21 12:26
@Pan Svobodomyslny píše:
Chlap je stvořen biologicky k rozmnožování a morálka v tomto směru je jen konstrukce společnosti.
Někdo má sexuální pud opravdu silný a podlehne mu.
Jsou i páry které spolu chodí na swingers.
Zdejší mravokárné a striktní názory nemám rád… ženy jsou také pudové, jen jsou jejich pudy jiné a orientované na „tvorbu hnízda“…
Promluvil bych si sním, ale v klidu a s láskou, která je z Tebe citit… Děti asi už neplánuje, jestli je Vám spolu fajn, tak buď můžete mít vztah volnější i psychicky, a nebo naopak tu potřebu nějak ventilovat spolu a nebranit se sexuálním experimentování…
Treba by se mu ulevilo kdyz by vedel, ze o tom s Tebou muze svobodne mluvit.
Jedno je fakt, takový člověk Ti telesne bude verny az kdyz ta touha opadne, treba vekem…
Nicméně jsem přesvědčen, ze nevera je i ve spouste dlouhodobych vztahu, ktere trvaji az do stari…
at to dobre dopadne.

To je pravda, ale úplně stejně se musí postarat o samici a mláďata, dokud nebudou samostatná.
Je klasika, že tohle už tak nějak automaticky z výkladu o tom, jak to mají chlapi biologicky, vypadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.21 08:52

Partner mi bývá nevěrný, když se hodně hádáme

Ahoj holky, mám dotaz.
S přítelem jsme spolu skoro 4 roky, spolu jsme šťastní, cítíme se spolu dobře a moc si rozumíme, bohužel jsme ještě mladí.
Budoucnost se mnou plánuje hlavně on( samozřejmě plánuju i já!) snaží se vymyslet bydlení, chce nám byt celý zrekonstruovat, aby se mi tam líbilo a nabídl mi, že si to mám navrhnout i sama.
Ale k věci- ve vztahu jsou rozpory úplně normální, ale tím, že je mladej, tak to nemá asi ještě v té hlavě tak srovnaný, nebo nevím. Po každé těžké hádce se urazí (když za to třeba můžu já) a chce si léčit srdce jinde. Někdo mi říká, že je to normální.
Je pravda, že někdy jsem mu dala konec, ale nemyslela jsem to tak a on to udělal.
Prosím neukřižujte mě😀
Jsem taky mladá a taky v tom úplně neumím chodit, ale vždy jsem mu byla věrná a nelhala mu.
Podvedl mě 1 fyzicky, zbytek bylo léčení srdíčka na soc. Sítích a posíláni fotek atd…
Nikdy z toho nebylo nic víc a pokaždé se podřídil, holce napsal že jí nechce a že to pokazil a prostě udělal, co jsem chtěla.

Je téžké o tom veřejně mluvit, ale chtěla bych Vás požádat o rady, protože budou nestranné a bude to lepší, než si nechat poradit od rodiny, která myslí jen na mé dobro, i přes mé špatné stránky.
Předem Vám děkuji všem za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat