Reklama

Jaka nabídka by Vás oslovila?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Moniulik
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 06.03.18 09:50
Jaka nabídka by Vás oslovila?

Ahoj holky,

neberte to prosím jako nabídku, prodej.. atd… jen bych chtěla poradit jak byste napsali reklamu /příspěvek na FB aby klienta zaujala. Nebo která z možností by zaujala Vás? nebo byste to napsali uplně jinak?

Podařilo se nám vyjednat vyjímečnou úrokovou sazbu pro klienty - tento měsíc máme myslím si skvělou nabídku. jenže jak ji dostat mezi lidi…:o)

Uvažovala jsem dát příspěvek na FB a do různých skupin na FB?

ale teď jak to formulovat? aby to klienty navnadilo a ne odradilo? (když je teď těch nabídek tolik…)

Uvažuji jak to formulovat:

1. Splácíte úvěry? Chtěli byste ušetřit na měsíčních splátkách? Neváhejte mě kontatkovat…?
  1. nebo uvažujete o koupi domu/bytu, rekonstrukci? nabízím bezkonkureční sazbu na hypotéku. (mam tady uvádět konkrétní údaj? sazbu?) neváhejte mě kontaktovat

Nebo byste to formulovali uplně jinak?
Děkuji moc

Reklama

Reakce:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19329 příspěvků 06.03.18 09:57

Myslím si, že víc lidí „nalákáš“ na jasná čísla, která pak ale taky dodržíš. Takové to „chcete ušetřit na splátkách a pak jen kontakt“ zavání nějakým podvodníkem.
A možná by bylo záhodno napsat u koho by ta hypo nebo úvěr byl, protože spousta lidí už není úplně blbejch a pokud nejsi zaštítěná známou a prověřenou „značkou“, tak od toho dá každej inteligentní člověk ruce pryč.
Pokud chceš psát reklamu na FB na různé stránky třeba, tak bych se vůbec nebála to napsat úplně jednoduše" Jsem dlouhodobou spolupracovnicí těchto a těchto bankovních ústavů a nyní mám vyjednanou bezkonkurenční nabídku s úrokovou sazbou tou a tou. V případě zájmu mě kontaktujte…"

Uživatel je onlineEmimin7
Echt Kelišová 8123 příspěvků 06.03.18 10:01

Z nabídek, co mi volali, se mi nejvíc líbilo „Dovedete se představit, že Vám za několik hodin přistane na účtu… tisíc?“ :) Býval bych tu nabídku vzal, kdyby těch… tisíc pak nechtěli splatit, hamouni.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 06.03.18 10:02

Nech vytvořit pěknou grafiku a nějaký snadný slogan - třeba Úvěr s úrokovou sazbou už od XXXX %, nebo Ušetřete na splátkách ročně až XXXXX Kč. A dej to jako sponzorovaný příspěvek a jako reklamu (v takovém tom bočním pásu) na FB.

LennyL1
Kecalka 379 příspěvků 06.03.18 10:05

Přesně tak, konkrétní čísla, příklad půjčky, měsíční splátka a kolik pak člověk přeplatí. Kdo na to všechno má vůbec nárok. Jaké jsou případné poplatky a podmínky. Takových lákavých nabídek je spousta a pak to nakonec není pravda. Pokud děláte i konsolidaci, ráda bych znala podmínky.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33009 příspěvků 10 inzerátů 06.03.18 10:17

Konkrétní čísla, jasný popis produktů, kontakt včetně jména, ič, adresy, plných kontaktních údajů. Také podle toho, o co se jedná a na jakou klientelu chceš zacílit. Pokud se tedy jedná o zprostředkování finančního produktu se sazbou výhodnou pro klienty. Pokud jde o lichvu cílenou na ty, kde už exekutor klepe za dveře, tak klidně slogan a trhací lístek na sloup u hospody.

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.18 10:21
@Tiger-lily píše:
Konkrétní čísla, jasný popis produktů, kontakt včetně jména, ič, adresy, plných kontaktních údajů. Také podle toho, o co se jedná a na jakou klientelu chceš zacílit. Pokud se tedy jedná o zprostředkování finančního produktu se sazbou výhodnou pro klienty. Pokud jde o lichvu cílenou na ty, kde už exekutor klepe za dveře, tak klidně slogan a trhací lístek na sloup u hospody.
:mrgreen:

Moniulik
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 06.03.18 10:22
@Tiger-lily píše:

Nee.. Jen pro představuj je to nabídka sločení úvěru za úrok 5,9% pro všechny klienty a částky (není tam tedy žádné od) a hypotéční úvěr za 2,19%

Premek_Orac
Závislačka 4211 příspěvků 06.03.18 10:28

@Moniulik No, takovou guerilla reklamu zrovna u služby kolem financí považuji vlastně za neetickou.
Ale pokud se jedná o mimořádnou, časově limitovanou nabídku, tak bych alespoň toto v textu uvedl + přidal vzorový výpočet.
Např.:,,Pouze do konce března Vám můžeme garantovat rekordně nízký úrok u hypotéky, a to x% p. a. Pro nezávazný výpočet mne kontaktujte na:… Vzorová kalkulace:…"

subsomi
Kelišová 6730 příspěvků 06.03.18 10:57
@Moniulik píše:
(není tam tedy žádné od) a hypotéční úvěr za 2,19%

Hypo za 2,19%?
To mi napiš za jakých podmínek

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama