Jde to vydržet?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.19 23:30
Jde to vydržet?

Ani nevím jak začít. Jsme spolu 14 let. Vše od začátku O. K. Fungovalo vše a najednou se někde něco po…ralo a nevím jak dál. Manžel byl vždy supr, rozuměli jsme si ve všem. Pak to začalo trochu drhnout v sexu. Ale je to život a brala jsem to, že to wau se časem změní trochu v rutinu. Tak když jsem měla chuť, tak jsem prostě začala já a hned se chytil. Jenže posledních pět let je to fakt na bednu. Opravdu nekecám, ale bylo to celkem 6×. Zkoušela jsem o tom mluvit, nejdříve prý starosti s financemi. To se dávno změnilo a jeho příjem je hodně nad průměrem. Ale změna žádná. Tak teď zas říká, že je unavený. Holky já fakt nevím. Všichni okolo mě mi říkají, jak je manžel akční, kolegové o 12 let mladší jsou z něj paf, že nechápou, co vše stihne a ještě si ze mě dělají srandu, že si asi musím užívat, když má tolik energie :roll: Kdyby tušili…Z těch 6 pokusů máme hnedle tříleté dítě ( zázrak :oops: ) Prosím nepište, jestli jsem přibrala, nebo jestli jsem mamina v teplákách (nic takového v tom není). Trápí mě to a hodně mi to sráží sebevědomí, koho by to netrápilo. Jenže on se chová jako by vše bylo v poho. Jinak je pracovitej, hodnej, pomáhá se vším a je s námi rád, nepije, nikdy by mi neublížil, neřeší moje-tvoje…je opravdu hodný. Neříkám, že občas není hádka. Myslím, že pročistit vzduch je občas potřeba, ale jinak pohoda až ma ten sex. Vlastně moje otázka zní- jde dál fungovat bez sexu? Co by to znamenalo pro vás? Je nám okolo 40 a nějak se nemůžu smířit s tím, že budeme vedle sebe žít jen jako přátelé, kámoši, rodiče…fakt se toho bojím. Prosím anonym, nebo smazat

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 15.06.19 23:33

Třeba mu jen klesá testosteron. Po 40 je to normální. Chlap pak prostě nemá chuť.

Dianadiana
Kecalka 207 příspěvků 15.06.19 23:36

A nemůže v tom byt milenka? „Vyradi“ se jinde a tebe ma na uklid, prani, žehlení, vareni? :nevim:

Maminanamatersky
Kecalka 500 příspěvků 15.06.19 23:37

6× jako za rok? Spis bych to videla na nejaky zdravotni problem, o kterem se treba stydi mluvit.. A vekem chlapum taky muze klesnou lobido a testosteron. Vsechno se da resit, jenom je o tom nutné mluvit…

Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 15.06.19 23:42
@Maminanamatersky píše: Vsechno se da resit, jenom je o tom nutné mluvit…

To je právě to. Přiměj chlapa mluvit o něčem takovém jako je jeho nedostatečný sexuální výkon. :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.19 23:43

Milenka myslím ne. Ale nikdy neříkej nikdy. Ale čas tráví s námi, nebo na zahradě. Telefon nechává ležet doma. Navíc znám všechny hesla. A hlavně utrácí jen za svačiny. myslím, že kdyby někoho měl, tak by spolu někam zašli, nebo by něco koupil :nevim:, ale on nic. No a 6× za pět let :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.19 23:45

@Lexter přesně, on problém nemá. Tak co chci řešit?

Brumbera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.19 23:56

Tak vydrzet to jde pokud chces. Ale ja bych s ni spis o tom lubila ve stylu, mam te rada, sex potrebuju, co s tim budeme delat. Mame problem a pojdme ho jako partneri spolu vyresit. :palec:

Božislava
Závislačka 3210 příspěvků 16.06.19 00:01

Kdybys si trochu přibrala a natáhla na sebe tepláky, tak by si viděla. Tebe taky už taky víc bere chlap co má pleš, brejle a pivní pupek.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.19 00:27

Asi máte pravdu, že vydržet se to dá, ale on mě fakt stále přitahuje. Je to hezkej chlap, temperamentní, vypadá tak na 30. Jenže já mám pocit, že si mě v tom žebříčku zájmu sesadil hodně, hodně dolů. Vždy byl romantik, neustále se o mě nějak nenápadně otíral a najednou nic. On dělá vše pro prcka, věnuje mu všechen svůj volnej čas. Slyším jen, musím udělat pískoviště, pak budu mít čas. Udělá ho a už má v hlavě skluzavky, no a vlastně ještě není zahradní domeček…a on tomu fakt dává 150%. Vše musí být dokonalé, přesné…a žije jen tím svým projektem. Pak opravdu večer sedne na gauč a usíná. Když řeknu, aby si odpočinul, tak to jako by neslyší. Má v hlavě jen co musí ještě stihnout. A pak mi řekne jsem fakt K. O. dobrou noc miláčku. Mě podle něj dává lásku taky hodně najevo. Já vím, že opravdu jo. Pomáhá mi se vším, nic pro něj není problém. Dělá ale vše úplně na doraz. On neumí vůbec odpočívat, zastavit se… a večer není nálada a ani síla. A je mu divný, že to nechápu, když vidím, že se celý den nezastavil :think: Já to vím, já bych po jeho tempu padla na hubu už odpoledne. Ale asi přemýšlím jinak no. Já bych si asi občas nějakou sílu ušetřila na večer :oops:

Janli
Echt Kelišová 9336 příspěvků 16.06.19 00:40

Klobouk před tebou dolů, já bych to nedala. Ve čtyřiceti tohle není normální a nedá se to svalovat ani na únavu. Vydržet se to asi dá, když ti na druhým hodně záleží, ale ty asi chceš rady co s tím….. Mě se tohle stát doma, tak bouchnu do stolu a budu po manželovi chtít, aby to řešil, jinak si jdu najít milence. Ale jestli by to zabralo u vás a donutilo ho to jednat, to už musíš vědět sama. Rozhodně by to chtělo sexuologa a pak po poradě s ním další vyšetření jak u lékařů, tak u psychologa. Škoda, že si ty asexuální protějšky neuvědomují, jak ten druhý trpí. Oni svůj stav vlastně považují za normální a problém má ten, co sex potřebuje…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.19 01:01

@Janli já mám opravdu pocit, že je asexuál. Ale vždy byl při chuti a užíval si sex náramně. Jak je možné, že se to takhle změní. Mě opravdu přijde, že sex prostě z hlavy úplně vypustil, že pro něj není důležitý :zed: ani žádné narážky, prostě nic. Já jsem tedy asi udělala chybu v tom, že jsem si řekla, že já už začínat nebudu a nechám to na něm ať ukáže aktivitu jako dřív a čekám už 2 roky :nevim: Jenže jsem hrdá a prostě mám blok a nezačnu a just ne. Asi to byla chyba. A já po takový době už vlastně ani nevím jak nych měla začít :oops:

Janli
Echt Kelišová 9336 příspěvků 16.06.19 01:17

Člověk se asexuálem rodí, to asi nebude ten případ. Buď má tvůj muž nějakou funkční poruchu nebo psychologický blok. Budeš muset odložit hrdost a začít to řešit. Neškemrat, nevyhrožovat, ale donutit ho k věcnému rozhovoru. Celkem dobře se to dělá mimo domov, protože doma má ten druhý pocit, že má kam utéct a taky utíká, jinde ztratí tak trochu půdu pod nohama a spíš ho donutíš mluvit. Je opravdu škoda strádat po této stránce. Většina lidí má po čtyřicítce kvalitnější sex než zamlada.

jege
Závislačka 2923 příspěvků 16.06.19 01:18

A co tak zkusit „vyhrát“ nějaký wellness pobyt někde v lázních nebo na horách a vyjet si na pár dní bez dětí nebo jej nalákat aspoň na pár hodin do vířivky: https://www.slevomat.cz/…a-a-wellness?…

Tomkins
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 16.06.19 02:20

Já si taky říkám, že by bylo dobrý ho vytáhnout někam ven a pořádně se načančat, ať vidí, co má doma.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama