Jednou mě miluje, podruhé není připravený na vztah

Anonymní
2.4.21 22:05

Jednou mě miluje, podruhé není připravený na vztah

Ahoj holky!

Mám dilema. Je mi 20 a začala jsem se v lednu vídat s jedním klukem. Je mu 22. Je moc fajn, hodný, milý, pěkný.
Jde o to, že jsem se do něj zamilovala, když jsem s ním, jsem opravdu šťastná. On tvrdí, že když je se mnou, tak je taky šťastný a že mě má celkově rád.
Jednou jsem se hrozně opila a napsala mu, že jsem do něj zamilovaná. On napsal, že on do mě také. Jezdím k němu na víkend (od pátku do neděle), takže se vídáme zatím jen takhle. Několikrát jsme se spolu vyspali a sex byl super, rozumíme si v něm i mimo něj, myslím si, že tam problém nebude.
Dnes mi napsal, že si nechce nechat ublížit a že asi není připravený na vztah. Říkal, že nemá vyřešenou minulost. Nechápala jsem to. Od začátku byl ke mně milý, nosil mi kytky a teď mi řekne tohle.. Říkal, že má toho teď moc a že jsme se potkali ve špatnou dobu, že mi napíše po víkendu..

Omlouvám se, že je tato zpráva dlouhá, ale kdybyste některá věděla, co s tím, jak byste se zachovaly na mém místě.. :(

Děkuju za každou odpověď :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2939
2.4.21 22:13

No, to je těžko říct, třeba zjistil, že není až tak zamilovaný. Každopádně bych brala jeho sdělení vážně a vztah od toho nečekala. Jenom sex asi nebudeš chtít ty, takže… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16047
2.4.21 22:21

Má jinou, stálou a ty jsi bokovka - je mi líto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
2.4.21 22:28

Je mu 22, je normální ze neví co chce. Úplně vzpomínám na spolužáky z gymplu, ti ani v 25 nevěděli, jestli si chcou užívat nebo se vázat :lol: dala bych tomu čas a žila si svůj život! Ve 20 se přece nebudeš trápit kvůli klukovi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.4.21 22:30

@heluska1992 Už jsem si poplakala, tohle se zdá býti nejlepší možné řešení! :D

• Citovat
  • Nahlásit
2391
2.4.21 22:34

Je to tele, nechej ho dozrát. Ten se ješte nepustil zástěry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
2.4.21 22:38
@Anonymní píše:
@heluska1992 Už jsem si poplakala, tohle se zdá býti nejlepší možné řešení! :D

Určitě mu dej čas, třeba to fakt nema vyřešeny s bejvalkou, nebo proste ostatní kámoši jsou volní a on nechce kazit partu ( obrazně řečeno ).
Tím nechci rict aby si na nej čekala, dělej co te baví a uvidíš, jak se to vyvine :) třeba za 14 dni doleze, ze mu chybis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
2.4.21 22:40

@heluska1992 Právě, že naopak! Všichni jeho kamarádi (aspoň ti nejlepší) mají přítelkyně :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
2.4.21 22:46
@snflws píše:
@heluska1992 Právě, že naopak! Všichni jeho kamarádi (aspoň ti nejlepší) mají přítelkyně :D

Tak třeba to takhle nechce, nechce aby mu ženská říkala co jo a co ne, hele těžko rict, ja to chápu. Ale fakt holka, je ti 20!!! Je pochopitelný, ze to beres takto, ale přece se mlada holka co má vše před sebou nebude trapit kvůli strupovi co ani neví co chce :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
2.4.21 22:48

@heluska1992 Haha! :Ddd Nebudu!
Jen je pochopitelné, že mě to teď mrzí. Chvíli jsem si myslela, že by to mohl být ten pravý☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
2.4.21 22:49

Hele to sem si ve 20 myslela o kazdym :lol: :lol: to je normální :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2251
3.4.21 14:04

Já ti poradím, co rozhodně nedělat. Až přijde, že mu chybíš, tak s ním rozhodně nespi, dokud nebude mít jasno. Nálepky „kamarádka s výhodami“ se sakra těžko zbavuje. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
3.4.21 15:10

@Silverine247 Děkuju! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.4.21 10:33

Buď to nemá fakt vyřešeny s bývalou, a nebo se lekl (netlačila si na něj? Že chceš hned svatbu, dítě apod.? ) 8)
V tomhle věku bude chtít spíš volnější vztah…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5444
8.4.21 11:03
@Anonymní píše:
@heluska1992 Už jsem si poplakala, tohle se zdá býti nejlepší možné řešení! :D

Bohužel někoho přes týden potkal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek