Jsem já ta špatná ??? Rodina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DanielaMakova
Stálice 94 příspěvků 11.06.19 11:48
Jsem já ta špatná ??? Rodina

Ahoj všem, půjdu hned k věci. Prosila bych o Vaše názory.
Naši se před rokem a něco po 30 letech manželství rozvedli. Lépe řečeno mamka s taťkou. Důvod: sobec, na peníze, nebyl schopný pro ní nic udělat, bere na rodiče PnP a přitom nic doma nedělá. Mamka už to nedala, protože on manželství zachránit neměl zájem: nechtěl se odstěhovat blíž k její práci, tam si najít svoji práci, případně začít doma pomáhat.

Rozvedli se. Ona je sama. Bydlí v garzonce. On stále s rodiči, které využívá po všech stránkách: dodnes neví co je platit energie na domě apod.

Našel si před časem přítelkyni. Dodnes jsem ji neviděla. Na jejím domě dělá. Doma nebyl za 30 let schopný NIC udělat, vše bylo zbytečné.

A teď k problémů: chce po mém partnerovi, se kterým jsem 8 let, aby mu přišel k té paní pomoct položit dlažbu, o víkend.

Sám nám pomohl na našem domě a my zase dělali věci na jeho/prarodičů domě, které on nyní využívá. Navíc jsme je i platili.

Osobně nechci, aby partner šel nějaké prakticky cizí ženské pomáhat. Táta operuje tím, že nám na našem domě také pomohl i finančně(to i partnerova strana). Ale my jemu také - dodnes využívá zateplenou ložnici, kterou nebyl schopný pro mamku udělat. A dělali jsme i další a další věci.

Co dělat???

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineP4ja
Extra třída :D 10077 příspěvků 11.06.19 11:58

Že se snad dospělí umí domluvit a předně je to věc tvého otce a partnera. Takže bych to nechala na nich. A rozhodnutí partnera respektovala. A netahala do toho špínu u minulosti.

neila
Extra třída :D 12655 příspěvků 11.06.19 11:59

To je těžká situace… asi takhle. Nám se tchán taky snažil nacpat do pozornosti a obliby tu čúzu, kvůli které se s ním tchyně rozvedla, když se to provalilo. Nepovedlo se mu to. Prostě jsme mu řekli, že nemáme zájem a nikdy ho mít nebudeme. Pak s tím dal pokoj. S ním se vídáme, s ní ne. Ale oni to mají takový divný, ona s ním je jen když má peníze :zed: nežijí spolu… V našem případě to bylo dáno samozřejmě jinými okolnostmi, než u vás. Ale pokud je vám to proti srsti, měli byste se vymezit hned a jednat diplomaticky, ale narovinu :nevim:

Uživatel je onlineBubla Bůčková
Kelišová 7119 příspěvků 11.06.19 12:01

Asi jo, jestli to partnerovi nevadí. Ale jako, že by mi to někdo poručil, že holčičko já se u vás do prd.ele taky nadřel… 8o a celkově bych to směřovala, ať si tatínek nezvyka…

DanielaMakova
Stálice 94 příspěvků 11.06.19 12:02

@neila Ta paní za nic samozřejmě nemůže, ale bez tak nemám zájem ji poznat. Nezná tátu v pravém světle. Vím jak se chová před okolím, prezentuje, mluví (i o nás) a to se neshoduje s pravdou jaký opravdu je. U mě osobně skončil, není cesty zpět.

Sám mi řekl, že si musí nějakou najít, aby se o něj ve stáří postarala (on nevaří, neuklidí, neudělá doma nic…). A to prostě neberu. Navíc je hodně na peníze a dotyčná je víc než dobře zajištěna.

pikola
Generální žvanilka 21394 příspěvků 1 inzerát 11.06.19 12:03

Nechala bych to na chlapech, nedělala bych prostředníka. Jestli se mu chce ať jde, ať si to vyřídí spolu

karkarka
Závislačka 3933 příspěvků 11.06.19 12:04

Odmítla bych dělat dlažbu v domě nějaké cizí ženské. kdyby chtěl pomoct ve svém domě, neměla bych problém.

DanielaMakova
Stálice 94 příspěvků 11.06.19 12:04

@Bubla_Bučková Ano, tak to směřuje. Celé roky. Navíc s dodatkem, že ho nezajímá, že tento víkend máme s partnerem výlet na kolech, druhý den přijede mamka s babičkou a strejdou… Prostě ho to nezajímá. Přesunete to a hotovo.

Což neuděláme. Horší je, že jde o těžkou práci a partner jde v pondělí logicky do práce. Soboty máme pravidelně spolu výlety na kolech. Je to náš rituál :mrgreen:

DanielaMakova
Stálice 94 příspěvků 11.06.19 12:04

@karkarka Moje slova

Uživatel je onlineBubla Bůčková
Kelišová 7119 příspěvků 11.06.19 12:06

@DanielaMakova no tak buďte rádi, že našel rychle takovou náhradu 8o odmítnout pomoc je těžký, snáz se to radí no…

Renca8
Ukecaná baba ;) 1511 příspěvků 11.06.19 12:06

Co delat? Nic nedelat…rict mu, ze jste mu jeho praci uz oplatili svoji praci. At si najde jineho osla co pujde makat na cizi barak. Kdyby to byla aspon kamaradka nebo nekdo z rodiny nebo nekdo komu dluzite vypomoc, ale nejake cizi zenske..?!? Nakonec to dopadne ze pritel bude makat a on tam bude sedet :-D na to se vykaslete…

Renca8
Ukecaná baba ;) 1511 příspěvků 11.06.19 12:11
@karkarka píše:
Odmítla bych dělat dlažbu v domě nějaké cizí ženské. kdyby chtěl pomoct ve svém domě, neměla bych problém.

Presne, buh vi jak dlouho s tou zenskou bude, delat ji tam vola… pokud je vic nez dobre zajistena at si najme remeslniky :-D pritel muze rict ze tu praci neumi…tatinek at si to prebere uz jak chce

DanielaMakova
Stálice 94 příspěvků 11.06.19 12:19

@Renca8 Jenom že on operuje tím, že my jsme sice udělali na jeho(prarodicu,) domě a platili to +100tisic. Ale on u nás byl také a navíc nám dal 600 tisíc. Ale nás narozdíl od něj nikdo neživi. Jeho celý život rodiče, dávají mu i co našetří, nehledě na to, že koupili dům, vyměnili okna, udělali koupelnu apod :roll:

On si pořád myslí, že jsme mu něčím vázání a musí být po jeho

neila
Extra třída :D 12655 příspěvků 11.06.19 12:28

@DanielaMakova chápu… tak to proste nedělejte. Ať si na to tata zavolá kamarády, případně někoho zaplatí. Stejně to děla ze zistnich důvodu… :roll:

DanielaMakova
Stálice 94 příspěvků 11.06.19 12:36

@Renca8 Přítel ji umi. I já nějaké práce na domě a táta to ví

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama