Neskutečně naštvaná na otce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mala.ještěrka
Kecalka 419 příspěvků 05.06.19 07:11
Neskutečně naštvaná na otce

Ahoj všichni.
Asi se potřebuju trochu vypovídat.

Se svým otcem jsem nikdy neměla moc dobré vztahy, je to dost samorost a nikdy jsme si nerozuměli. Nicméně jsem se vždy snažila, aby alespoň nějaký zdvořilý vztah byl. Když se nám narodil první syn, tak se byl kouknout v porodnici, přijel na návštěvu a tak nějak to šlo. Sice nám nikdy nenabídl pomoc a přijel jen když ho k nám někdo odvezl autem (bydlíme všichni v Praze) a my pořádali nějakou „akci“ ( oslava narozenin, svatomartinská husa,…), ale já od něj ani nic jiného nečekala a jezdili jsme my k němu.

Ale teď už mě fakt vytočil. Před třemi týdny se nám narodil druhý syn, jeho druhé vnouče. A co on? Nic… Jednou mi zavolal do porodnice, zvednu telefon a ozve se: „Tak co mamino, mlíčkuješ?“ Tak jsem mu řekla, že jsem po porodu a ne po lobotomii a ať se mnou mluví normálně. Urazil se. Podruhé zavolal asi po dvou týdnech, vynadal mi, že jsem mu neposlala žádné foto (měla jsem poslat, ale neřekl si o ně a mě to vypadlo, mám toho až nad hlavu), prohodil pár třeskutě vtipných hlášek proč ještě nepřijel („To víš, mě se z těch mimin mlíko nespouští. Hahaha“ :zed: ) a stěžoval si, že se ho všichni ptají komu je malý podobný a on to neví ( tak když ho neviděl… :roll: ). A to je vše.

Dnes jsou to víc jak tři týdny po porodu. Manželova rodina volá a píše, zajímá se jak se máme a jestli nechceme pomoct. Dokonce i jeho těhotná sestra a devadesátiletý děda dvakrát přijeli. Moje osmdesátiletá babička alespoň jednou týdně přijede, pomůže mi (nechci to po ní, ale trvá na tom) a dáme si spolu kafe. Jedni sousedi nám poslali přáníčko, druzí se přišli podívat na mimčo a přinesli chrastítko. A můj otec, nejbližší rodina (maminka mi umřela) nic, nic, NIC. Mě to tak mrzí!

Přemýšlím, že už mu dnes pošlu hodně ostrý e-mail. Něco ve smyslu: Jestli ty si takhle představuješ rodinné vztahy, fajn, přizpůsobím se. Ale nevím jestli je to dobrý nápad. Co myslíte?

Dovětek: Omlouvám se za román. Už to muselo ven.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 05.06.19 07:17

Hodne s Tebou triskaji hormony.. predstav si, ze muj bilogicky otec mi nepogratuloval ke svatbe, ani k miminku :nevim: Tvuj tata se snazil byt vtipny, Ty jsi ho nekolikrat docela drsne odpalkovala, tak se nediv, ze se nejak extra nesnazi :roll:

Uživatel je onlineŠáruší
Závislačka 3420 příspěvků 05.06.19 07:18

Jo, tak ona je z poloviny chyba i na tvé straně. Volal a ty jsi ho seřvala jak fakana, dospělého člověka a otce. Fotky jako svému rodiči jsi měla poslat taky automaticky, nevymlouvat se na to, že si o ně neřekl. Že je to chlap a samorost víš, nikdy nepomáhal a nenabízel pomoc, tak proč tě to překvapuje teď a vytáčí do nepříčetnosti. Stačí mu napsat táto, přijeď na návštěvu. Nebo si definitivně podělej vztah se svým otcem. Krom něho to odneseš i ty.

Tableta
Kelišová 5286 příspěvků 05.06.19 07:19

@Mala.ještěrka Tak ostrej email bych mu neposílala :roll: Kolik ti proboha je, že máš takovou potřebu? Když už to chceš řešit emailem, tak mu to napiš aspoň slušně jako dcera otci a ne jako 15 letej umíněnej fakan. Napiš mu stručně, co tě trápí a jak by sis to představovala. Dost možná ti chce dopřát klid v šestinedělí.

LaraA
Zasloužilá kecalka 810 příspěvků 1 inzerát 05.06.19 07:21

Uklidni se. po takove poznamce o lobotomii by se malokomu chtelo vnucovat se dal, bylo to nutne? :roll:

jsi dospela, tak se tak chovej. jeden z vas musi udelat vstricny krok, tata se asi po Tvem chovani na to moc neciti…

smurfka
Vesmírná mluvilka 31240 příspěvků 05.06.19 07:21

Božeee…je vidět že si po porodu a mlátí s tebou hormony..
Chováš se jak děcko a ne jak matka..
nicméně odpověd na tvou otázku je: ne nemyslím si že je to dobrý nápad poslat mu takový mail, protože neudělal nic hrozného..Jeho ano rádoby vtipné snahy si odpálkovala, fotku mu neposlala, asi se i bojí přijít osobně aby zas neslyšel nějaký tvůj hnusný komentář.. :nevim: Nevím proč bys nemohla vzít dítě a dorazit ho představit dědovi ty..to musí všechny návštěvy tobě až pod nos? :nevim:

Kriss Tina
Extra třída :D 10992 příspěvků 05.06.19 07:23

Asi bude chyba na obou stranách. Když ti volá do porodnice a ty ses na něj drza a serves ho, tak bych taky neměla chuť k vám hned jezdit. Navíc chlapy z těch mimin nejsou tak podelany. Pak je to druhé vnouce, to už se prožívá tuplem méně. S tebou spíš mlátí hormony a moc si všechno bereš. A fotky si mu poslat měla ty sama automaticky, já je posílala celé rodině a kamarádkám hned z porodnice, prostě hromadný email, na tom není nic složitého. Ty tady nadáváš jak otec nemá zájem, ale v tomhle ses na něj vykašlala taky… :nevim: jinak jestli tě to uklidní tak máte vztahy jeste fajn, můj biologický otec ani neví že už má dva vnuky :roll:

blumen
Hvězda diskuse 51632 příspěvků 05.06.19 07:24

@Mala.ještěrka kdyz on Ti normalne zavola a ty mu reknes hlasku o lobotomii, tak co cekas. Asi spolu neumite poradne komunikovat. Proste ho pozvi na navstevu, at se jde podivat na vnuka :nevim:

hanka.br.
Generální žvanilka 20234 příspěvků 05.06.19 07:25

@Mala.ještěrka Ježiš, to je drama - třeskutý email mu pošli. Sama jsi dost sebestředná a vyjít s tebou nebude nic jednoduchého. Nikdo ve tvém okolí ti do hlavy nevidí, aby dokázal předjímat, jaká reakce ti bude vhod. Jsi anglická královna nebo na co jsi tak namyšlená?

Keyllah
Extra třída :D 12483 příspěvků 05.06.19 07:29

@Mala.ještěrka po poznámce o lobotomii by mi taky chvíli trvalo než bych se ozvala. Zapomněla jsi poslat svému jedinému žijícímu rodiči foto mimča, protože toho máš hodně? hádám, že u manželovi strany rodiny jsi na nikoho nezapomněla...……..no, obávám se, že taky nevyhráváš cenu dcera roku, nemáte si co vyčítat, zamakat na komunikaci a vzájemných vztazích by jste měli oba.

Cenarius
Zasloužilá kecalka 782 příspěvků 05.06.19 07:32

Moc to resite. Proc mu proste nezavolate, at nedojede se posivat? To je takovej problem? Udelejte prvni vstricny krok, neublizi vam to ;)

Mala.ještěrka
Kecalka 419 příspěvků 05.06.19 07:34

Máte pravdu v tom, že se mnou mlátí hormony. Jinak fotky už má samozřejmě dávno poslané, v příspěvku přiznávám, že je to moje chyba. K nám jsem ho zvala opakovaně, nemusí se přeci jezdit dívat jenom na mimino, může přijet za starším vnukem nebo za mnou, že jo. Jinak pro úplnost, byl u nás naposledy v lednu, jede mu sem přímý vlak nebo může autem. Jinak jsme jezdili my k němu. A upřímně, s novorozencem + batoletem+ celým tím dětským cirkusem se mi tam fakt jezdit nechcete Tak nějak jsem předpokládala, že by jednou mohl přijet on.

Mě jenom strašně mrzí, že cizí lidé (sousedé) se chovají mileji než můj vlastní táta. Mám pocit, že ten náš „vztah“ táhnu jenom já.

cecetka
Echt Kelišová 8461 příspěvků 05.06.19 07:35

Myslim, ze uz toho bylo napsano dost.
Uklidni se, resis totalni kraviny :zed:

AjaF
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 05.06.19 07:36
@Šáruší píše:
Jo, tak ona je z poloviny chyba i na tvé straně. Volal a ty jsi ho seřvala jak fakana, dospělého člověka a otce. Fotky jako svému rodiči jsi měla poslat taky automaticky, nevymlouvat se na to, že si o ně neřekl. Že je to chlap a samorost víš, nikdy nepomáhal a nenabízel pomoc, tak proč tě to překvapuje teď a vytáčí do nepříčetnosti. Stačí mu napsat táto, přijeď na návštěvu. Nebo si definitivně podělej vztah se svým otcem. Krom něho to odneseš i ty.

Naprostý souhlas :kytka:

A napsat ostrý e-mail? :zed:

kve-tinka
Kelišová 5183 příspěvků 2 inzeráty 05.06.19 07:37

Jak píšou holky, fakt s tebou lehce třískají hormony :lol: buď za nim dojeďte, jak jste zvyklí a nebo ho přes SMS pozvi. Já třeba v 6 nedělí mít tolik návštěv co ty, skáču z okna… :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama