Nechali byste tchánovce samotné u vás doma?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 10:26
Nechali byste tchanovce samotne u vas doma?

Holky, pojedeme s manzelem na dovolenou a tchanovci si potrebuji neco zaridit v nasem meste. Bydli hodne daleko (700 km), takze tu budou potrebovat prespat. Nechaly byste jim klice od bytu at prespi u vas? Tchyne se rada hrabe v soukromych vecech… Vubec se mi do toho nechce… :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
SlečnaDahlia
Závislačka 2584 příspěvků 04.06.19 10:28

Já nechala. Tvoji tchýni neznám.

Tvé tchýni bych nechala klíče a do nočního stolku ostentativně schovala nějakou intimní hračku.

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 04.06.19 10:29

Jestli je to tak jak pises, tak nenechala..

Janli
Echt Kelišová 8851 příspěvků 04.06.19 10:30
@SlečnaDahlia píše:
Já nechala. Tvoji tchýni neznám.Tvé tchýni bych nechala klíče a do nočního stolku ostentativně schovala nějakou intimní hračku.

Tak jsi mě předběhla :mrgreen:. Ale já bych to schovala spíš mezi prádlo, tam to nebude čekat a o to větší překvápko to bude :mrgreen:. A nejlíp několik …...

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 10:30

Záleží jaké mate vztahy… pokud jsou s nimi vztahy na pohodu, tak proč ne… ale tady na pohodu asi moc nejsou, když se ptáš.

Těžko říci - jsou lidi které bych doma nechala a jsou tací které nechci ani když jsem doma já :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 10:30

@Tazvesnice ona hrozne rada uklizi a prerovnava veci aniz by ji nekdo o to pozadal… :roll:

Annabela11
Závislačka 3742 příspěvků 04.06.19 10:32
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 10:33

Vztahy jsou posledni dobou na bodu mrazu.. Hrozne si ke mne dovoluje.. Cekam az mi rupnou nervy..

unuděná
Echt Kelišová 7721 příspěvků 04.06.19 10:33
Své tchánovce úplně klidně, poměrně často hlídají děti u nás doma, když tam nejsme, ani spaní by mi nevadilo. Ale jsou to normální lidi, které by nenapadlo hrabošit se v cizím soukromí :nevim:
@Anonymní píše:
@Tazvesnice ona hrozne rada uklizi a prerovnava veci aniz by ji nekdo o to pozadal… :roll:

Tak jedině snad jim nechat jen jeden pokoj (obývák) a ostatní zamknout.

unuděná
Echt Kelišová 7721 příspěvků 04.06.19 10:34
@Anonymní píše:
Vztahy jsou posledni dobou na bodu mrazu.. Hrozne si ke mne dovoluje.. Cekam az mi rupnou nervy..

Tak jim zarezervujte hotel a nemusíš se tím vůbec zaobírat :lol:

pikola
Generální žvanilka 21072 příspěvků 04.06.19 10:34

Nechala, jen bych nějaké věci schovala. Tvoji mámu by jsi taky určitě nechala, tak proč ne tchýni :nevim:

Marben
Ukecaná baba ;) 2126 příspěvků 04.06.19 10:34

Nechala, ona by zase nechala nás… tvoji tchýni neznám, ale zase tak hrozny to nebude, neboj :)

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 04.06.19 10:34
@Anonymní píše:
@Tazvesnice ona hrozne rada uklizi a prerovnava veci aniz by ji nekdo o to pozadal… :roll:

Chapu, to je jako moje vlastni matka :roll: ji bych u sebe v baraku nenechala nikdy, tchyni klidne.. a klidne bych tu nechala i kamaradku, ale matku ne :zed:

Lama Lama
Hvězda diskuse 53236 příspěvků 04.06.19 10:34
@Anonymní píše:
Holky, pojedeme s manzelem na dovolenou a tchanovci si potrebuji neco zaridit v nasem meste. Bydli hodne daleko (700 km), takze tu budou potrebovat prespat. Nechaly byste jim klice od bytu at prespi u vas? Tchyne se rada hrabe v soukromych vecech… Vubec se mi do toho nechce… :think:

Zcela samozřejmě.

Elzaaa
Kecalka 251 příspěvků 04.06.19 10:35

Ano nechala. Tchanovce uplne bez problemu. Ale mame super vztah a vim ze cti soukromi a nikdy by nam do veci nevlezli. Uz u nas doma kolikrat byli bez nas. Ale pokud mas pochybnost ze se vam tam budou hrabat tak bych to spis nechtela, ale zase bych nechtela tim odmitnutim vyvolat zle v rodine. Tezko radit :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama