Vídáme se s tchyní až moc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 13:50
Vídáme se s tchyni až moc

Ahoj holky.. Hledám radu protože si uz sama rady nevim. S pritelem bydlime asi 50 metru od jeho rodičů.. Jeho matka se neustale snaží pod nějakýma zaminkama Chodit k nam. Dokonce mi i volá a tvrdi ze ma ode mě zmeskany hovor apod. Stokrat sme ji prosily aby dala vedet nez prijde ale je to jako do zdi. Od zvoneni u hlavnich dveri(nečekaně) to preslo az ke klepání primo na dvere od bytu. Takze ji zacinam podezrivat ze ma klíče od hlavnich vchodu(bydlíme v paneláku). Bohuzel je to i ze strany pritele ktery ji neustale rika at se stavi a at nespecha pryc.. Pritahne ji k nam domu ani mi otom neda vedet. Mozna se to nekomu bude zdat prehnane ale veme se to sbira a uvazuju ze vztah ukoncim právě kvuli jeho matce. Nejhorsi je ze se snazime o dite a ja vim jak se chova k jeho sestrenkam ktere maji make deti. Neustale je kibicuje a decko nenecha v klidu. Bojim se ze jestli bude dite bude kazdy den nacpana u nas a stat mi za zadkem a kefrat a kefrat. Je hrozne hlučná a vsude jeji plno. Nepptrebuji ji vidat skoro každý den. Jak to mam příteli vysvetlit ze mi to vadi? "dekuju za kazdou odpověď

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14852 příspěvků 04.06.19 13:51

Dej mu tohle přečíst ;)

Lalelale
Závislačka 4769 příspěvků 04.06.19 13:53

Budu radikální. Pokud přítel nevidí a neslyší tvé, podle mě celkem oprávněné námitky, tak bych si pořízení dítěte s ním velice důkladně rozmyslela. Protože je velmi pravděpodobné, že u vás bude už non stop. Další věc je, že přítel ví, jaký k tomu máš postoj, a místo řešení problému k vám svou matku neustále a bez varování zve. Tj problém není tchýně, ale jako vždy chlap. Takže jo, já se těm myšlenkám na ukončení takového vztahu moc nedivím.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 13:53

@Tichošlápek dekuju :D ale ja se bojim abych nebyla ja ta nejhorší nakonec ze nesnasim jeho maminku ale tak to neni.. Jen kdybych chtela mit za zadkem rodice bydlim se svýma ;)

Extra třída :D 14852 příspěvků 04.06.19 13:55
@Anonymní píše:
@Tichošlápek dekuju :D ale ja se bojim abych nebyla ja ta nejhorší nakonec ze nesnasim jeho maminku ale tak to neni.. Jen kdybych chtela mit za zadkem rodice bydlim se svýma ;)

Tak navrhni stěhování, taky bych stopla snahy o dítě dokud tohle nevyresite. Není to žádná maličkost, na mateřské se z ní zblázníš

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 13:55

@Lalelale dekuji ze si myslíte ze sou me namitky oprávněné.. Je to uleva hned se citim lip ze nejsem mrcha

Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 8902 příspěvků 04.06.19 13:55

Uvažuješ o rozchodu a snažíte se o dítě 8o. No tak především by jsi si měla ujasnit, co vlastně chceš. S tchýní to bude jen horší a pokud to doteď ten tvůj mamánek nebyl ochoten vyřešit, tak do budoucna s tím už vůbec nepočítej. Jemu to evidentně vyhovuje.

Mamazkoncesveta
Kecalka 206 příspěvků 04.06.19 13:58

Není jiná cesta, než mu to prostě říct… :nevim: Pokud on nedokáže maminku odmítnout, tak mu to řekni a nastav ty hranice ty, ve vší slušnosti prostě návštěvu odmítni, máš na to právo a tchyni řekni, že až ji budeš chtít vidět, stavíš se na kafe sama k nim a stejně bych to řekla muži, chceš se vidět s maminkou, u nás je na můj vkus moc často, stav se k ní sám, domů ji netahej. Chce to odvahu, značnou dávku taktu a obrnit se, protože tchýni zcela jistě naštveš.

Kriss Tina
Extra třída :D 10790 příspěvků 04.06.19 13:59

Tak se odstehujete, někam kde nebudete hned na ráně jak tchyně vystrci paty z bytu. Ono kdyby se k vám měla trmacet přes celé město tak si to sakra rozmysli. Nadruhou stranu teď tě to může otravovat, ale pak můžete být v situaci kdy budeš potřebovat třeba hlídat dite, nebo ho vyzvedávat ze školky apod a budeš ráda že je někdo tak blízko :nevim:

Martha03
Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 04.06.19 14:01

Tak určitě zastavit snažení o dítě. Partnerovi bych to řekla narovinu: mám tvou mámu ráda, ale jen jednou týdně na dvě hodiny…
Tohle si spolu musíte ujasnit, musíš v něm mít zastani nebo se s dítětem zblázniš. Já mám tchyni také často, ne denně, bydlí dal, ale má auto. Neohlasene by nikdy nepřišla, vždy zavolá a zeptá se. Jsou věci, které ji řeknu na rovinu a jsou věci, které ji musí vysvětlit manžel, protože oni jsou přeci rodina a já nemuzu/nechci ji říkat věci, které bych si dovolila říct jen svoji máme, právě proto, aby se zbytečně neurazil. Takže za mě, každý by si měl korigovat svoji stranu a pokud to jeden nedělá a delat nechce, tak bych také uvažovala o rozchodu…

Bubla_Bučková
Kelišová 6712 příspěvků 04.06.19 14:01

Tak vy jste (oba) ji prosili několikrát (oba) a pak přítel si ji tam furt vodí sám a chce ji tam mít? Tak jak to teda je doopravdy? Přítel má maminku rád, byť je to zřejmě v dnešní době sebebrutalnejsi zločin proti lidskosti, možná kvůli tobě párkrát něco ti odkyve, ale chce ji tam. Tak možná bude radši, že to ukončis. PS:najdeš si pravděpodobně partnera s daleko horsima vlastnostma nebo ještě s horší tchyni :P PS2:přeju syna a pak ochutnat vlastní medicínu :*

Příspěvek upraven 04.06.19 v 14:02

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 14:01

@Mamazkoncesveta a co kdyz vnimam fakt ze nemam pravo odmitnout navstevu… Argument typu moje mama tu ma vzdy dvere otevrene…

Kriss Tina
Extra třída :D 10790 příspěvků 04.06.19 14:04
@Anonymní píše:
@Mamazkoncesveta a co kdyz vnimam fakt ze nemam pravo odmitnout navstevu… Argument typu moje mama tu ma vzdy dvere otevrene…

Jakto že nemůžeš odmítnout návštěvu? Tak kdzy zazvoní tak ji mezi dverma řek i teď se to nehodí, řekni že třeba čekáš návštěvu nebo se chystáš někam ven a nepoustej ji do bytu. :think:

Extra třída :D 14852 příspěvků 04.06.19 14:05
@Anonymní píše:

Je to tvůj domov nebo ne? Pokud ano, mas všechna práva. Pokud ne, nejvyšší čas si nějaký vlastní domov najít

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 14:05

@Bubla_Bučková no me teda normalni neprijde abysme meli treba hezkou chvilku a ona zaklepe na dvere a se vsi uctou si vsichni uprdnete ze ja sem tady.. To jsem spatna ze chci byt panem sveho casu?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama