Reklama

Jsem na peníze? Nebo jak to mám řešit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.17 07:46
Jsem na peníze? Nebo jak to mám řešit?

Dobre ráno, prosím o posouzení. S přítelem jsme spolu sedm let. Máme dcerku 6 letou. Poslední tři měsíce jsou pro me ted dost psychicky zatezove. Možná jsem zlatokopka? Prosím posuďte to. Když jsme spolu začali chodit bylo všechno fajn (proste zamilovanost), otěhotněla jsem a chtěli jsme rodinu. Narodila se mala, vesměs jsem se o ni starala pouze ja. Vyzivala jsem z rodicaku protoze partner mi penize nedaval ( kdyz bylo nejhur sla jsem za rodicema :-( )Když ji byli tři roky začala jsem chodit na brigádu aby jsme se meli lépe. V tu dobu měl příjem 22 000Kc. Postupného jsem si pak našla normální práci jak mala začala chodit do školky a z penez jsem platila jidlo, oblečení věci do domácnosti. On prostě plati „jen elektřinu a hypotéku“ dohromady je to 8000Kc. Jenže před třemi mesici se u me všechno zmenilo. Přítel změnil práci a začal vydělávat vice ( předtím 22000 a ted má 39 000). A jak to nemůžu asi nějak zkousnout nebo ja nevim. Možná nemam sebevědomí, ale vadi mi když vidím jak si jen tak koupí interiér do auta za 8 000 a tak. Me peníze nedává, maximálně nakoupí když mu dam lístek co má koupit a to je většinou tak za 500Kc 1× za 14 dni a to když moc nemám peníze. Před týdnem jsem ho poprosila jestli by mi nemohl půjčit 1000Kc ze mu ji vrátím za dva dny a nepůjčil mi, mam si prý najít lépe placenou práci. Pracuji jako servírka u jeho otce v restauraci. Jsem zlatokopka, nebo co to je když mi vadí co všechno si může dovolit a koupit a ja nemůžu? Je mi do breku protoze si přijdu jako strasna nicka. :-( co s tím? :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »

Reklama

Reakce:

Aspera
Generální žvanilka 20345 příspěvků 1 inzerát 17.01.17 07:49

Začali jste žít vedle sebe a on v tom pokračuje. Teď ho budeš těžko měnit. Já bych na tohle ve vztahu nepřistoupila. Blbé je, že už máte dítě.

Honza 12
Generální žvanilka 21541 příspěvků 17.01.17 07:50
@Anonymní píše:
Dobre ráno, prosím o posouzení. S přítelem jsme spolu sedm let. Máme dcerku 6 letou. Poslední tři měsíce jsou pro me ted dost psychicky zatezove. Možná jsem zlatokopka? Prosím posuďte to. Když jsme spolu začali chodit bylo všechno fajn (proste zamilovanost), otěhotněla jsem a chtěli jsme rodinu. Narodila se mala, vesměs jsem se o ni starala pouze ja. Vyzivala jsem z rodicaku protoze partner mi penize nedaval ( kdyz bylo nejhur sla jsem za rodicema :-( )Když ji byli tři roky začala jsem chodit na brigádu aby jsme se meli lépe. V tu dobu měl příjem 22 000Kc. Postupného jsem si pak našla normální práci jak mala začala chodit do školky a z penez jsem platila jidlo, oblečení věci do domácnosti. On prostě plati „jen elektřinu a hypotéku“ dohromady je to 8000Kc. Jenže před třemi mesici se u me všechno zmenilo. Přítel změnil práci a začal vydělávat vice ( předtím 22000 a ted má 39 000). A jak to nemůžu asi nějak zkousnout nebo ja nevim. Možná nemam sebevědomí, ale vadi mi když vidím jak si jen tak koupí interiér do auta za 8 000 a tak. Me peníze nedává, maximálně nakoupí když mu dam lístek co má koupit a to je většinou tak za 500Kc 1× za 14 dni a to když moc nemám peníze. Před týdnem jsem ho poprosila jestli by mi nemohl půjčit 1000Kc ze mu ji vrátím za dva dny a nepůjčil mi, mam si prý najít lépe placenou práci. Pracuji jako servírka u jeho otce v restauraci. Jsem zlatokopka, nebo co to je když mi vadí co všechno si může dovolit a koupit a ja nemůžu? Je mi do breku protoze si přijdu jako strasna nicka. :-( co s tím? :,(

Proplesknout chlapa. Co to jako je? Má rodinu. A ty si máš půjčovat? To se mě snad zdá. Má dělat první poslední, aby jste se měli dobře.. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.17 07:53

To je mysleno vazne? Ja mam dceru z 1.manzelstvi (7let) a ted ve druhem manzelstvi maleho syna. Z penez co mi chodi platim starsi krouzky, obedy, sobe penzijni co mam roky a pak co objednam pres internet. Co nejvic se snazim sporit, stavime. Manzel plati vse ostatni a co potrebuji, tak na to si libovolne (jeho) penize beru. Co potrebuji, chci a je jedno jestli pro sebe nebo dceru bez reci dostavam.
Vzala jsem to zkracene, mame to celkem slozity. Nejde to, abysme meli 1 spolecny ucet. Ale prostě plati vse on. I co se tyka ma starsi dcerky.
Prosim anonym.

sunny7
Kecalka 209 příspěvků 17.01.17 07:53

Tyjo to je blbec… me chlap dava vsechny prachy a dostane jen kapesné a vse kupuji já. Ten by letěl 8o

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18123 příspěvků 17.01.17 07:54

Teď nežaluj, když sis to takhle nastavila a souhlasila s tím. Bůh ví, jak to s vámi v minulosti bylo, i s tím otěhotněním. Na tomhle žití vedle sebe každý za dvé jste se domluvili?

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.17 07:55

My jsme měli taky oddělené peníze a nedělalo to dobrotu.

nika5555
Kecalka 196 příspěvků 17.01.17 07:55

To je šílené… jste přece rodina ne?? Rozhodně nejsi zlatokopka.. To vůbec nevíš, co to slovo znamená :D

Pedro 00
Závislačka 3601 příspěvků 17.01.17 07:57

Hm. jsme zase u toho „cáru papíru“, který je naprosto nevýznamný a stejně štěstí nezaručí. Podle nové definice rodiny zřejmě rodina budete, teoreticky byste měli mít stejnou životní úroveň, ale jak toho dosáhnout prakticky, fakt netuším. Půjčovat si peníze, když v podstatě patří na společnou hromádku je pro mě dost nepochopitelné, ale vím, že tak hospodaří i někteří sezdaní a naopak.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.17 07:57

No zlatokopka nejste.. Manžel je sobec.. Je logické ze když si polepši mohl by polepsit i sve rodine.. Můj bere mnohem víc nez ja a podle toho plati.. Ze zbytku setři na auto, opravy baráku. Pro rodinu… Taky jsme teda manzele, takže vim ze to necpe jen do svého…

Malike
Extra třída :D 11588 příspěvků 17.01.17 07:59
@Anonymní píše:
Dobre ráno, prosím o posouzení. S přítelem jsme spolu sedm let. Máme dcerku 6 letou. Poslední tři měsíce jsou pro me ted dost psychicky zatezove. Možná jsem zlatokopka? Prosím posuďte to. Když jsme spolu začali chodit bylo všechno fajn (proste zamilovanost), otěhotněla jsem a chtěli jsme rodinu. Narodila se mala, vesměs jsem se o ni starala pouze ja. Vyzivala jsem z rodicaku protoze partner mi penize nedaval ( kdyz bylo nejhur sla jsem za rodicema :-( )Když ji byli tři roky začala jsem chodit na brigádu aby jsme se meli lépe. V tu dobu měl příjem 22 000Kc. Postupného jsem si pak našla normální práci jak mala začala chodit do školky a z penez jsem platila jidlo, oblečení věci do domácnosti. On prostě plati „jen elektřinu a hypotéku“ dohromady je to 8000Kc. Jenže před třemi mesici se u me všechno zmenilo. Přítel změnil práci a začal vydělávat vice ( předtím 22000 a ted má 39 000). A jak to nemůžu asi nějak zkousnout nebo ja nevim. Možná nemam sebevědomí, ale vadi mi když vidím jak si jen tak koupí interiér do auta za 8 000 a tak. Me peníze nedává, maximálně nakoupí když mu dam lístek co má koupit a to je většinou tak za 500Kc 1× za 14 dni a to když moc nemám peníze. Před týdnem jsem ho poprosila jestli by mi nemohl půjčit 1000Kc ze mu ji vrátím za dva dny a nepůjčil mi, mam si prý najít lépe placenou práci. Pracuji jako servírka u jeho otce v restauraci. Jsem zlatokopka, nebo co to je když mi vadí co všechno si může dovolit a koupit a ja nemůžu? Je mi do breku protoze si přijdu jako strasna nicka. :-( co s tím? :,(

Nejsi…on je skrblik.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.17 07:59

@Honza 12 jenže on třeba na toho zubaře mi řekne že když na to nemam tak ze si to nemam domlouvat, ten zub jsem mela s provizorní výplní a mela jsem jít na vyplňování kanálků. Me proste vnitřne štve že on si může koupit oblečení a veci do auta a ja ne. Když jsem potřebovala dceři koupit nové zimní boty tak na vše říkal že je to drahé a to na ne meli akci z 900Kc na 550. No platila jsem je ja protoze on měl spoustu řečí. Už jsem i přemýšlela ze bych si našla ještě jednu práci aspoň jako poloviční úvazek aby jsme zili tak nějak na stejné úrovni a mě to tak nevadilo.

Malike
Extra třída :D 11588 příspěvků 17.01.17 08:00
@hanka.br. píše:
Teď nežaluj, když sis to takhle nastavila a souhlasila s tím. Bůh ví, jak to s vámi v minulosti bylo, i s tím otěhotněním. Na tomhle žití vedle sebe každý za dvé jste se domluvili?

Teda ty jsi nějaká vztekla 8o

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18123 příspěvků 17.01.17 08:00
@Anonymní píše:
@Honza 12 jenže on třeba na toho zubaře mi řekne že když na to nemam tak ze si to nemam domlouvat, ten zub jsem mela s provizorní výplní a mela jsem jít na vyplňování kanálků. Me proste vnitřne štve že on si může koupit oblečení a veci do auta a ja ne. Když jsem potřebovala dceři koupit nové zimní boty tak na vše říkal že je to drahé a to na ne meli akci z 900Kc na 550. No platila jsem je ja protoze on měl spoustu řečí. Už jsem i přemýšlela ze bych si našla ještě jednu práci aspoň jako poloviční úvazek aby jsme zili tak nějak na stejné úrovni a mě to tak nevadilo.

Najdi. Co ti zbývá.

JitaPitterova
Kecalka 217 příspěvků 17.01.17 08:01

Tak to jsem zlatokopka taky :mrgreen: jsem druhým rokem na rodičáku a rozhodně vse neplatim já a přítel mi peníze dává a nemá s tím problem. Váš chlap je sobec :( bohužel

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama