Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Vláda mi je u pr.ele. Volit nechodím, hlavně nesnáším rozhovory a nadavani na politiky, prezidenta atd. Toho se absolutně neucastnim.
Nevolila jsem je, moji se nedostali do parlamentu. Vláda naprd, divná komunikace, Harry Potter z Brna ( premiér pro ty, co nevědí) je prostě špatný. Je strašné slabý, není to typ vůdce. Stojí, sklopené oči a mluví. Absolutní nula. Ovšem překvapil mne Sikela tím, že byl schopný vyjít s tím, že,,důležitější je průmysl, než teplo v obýváku". Klobouk dolů. Ale celkově špatný. Slabosi, rektální alpinisté.
@Russet píše:
K anonymu nemáš absolutně důvod.
Myslím, že v tomhle prostředí, kde někteří lidé napadají za nesouhlasné názory druhé, celkem i jo. Politika je dost třaskavé téma.
Koneckonců i volby jsou tajné a chodí se za plentu, takže zakladatelku chápu.
@admin já si myslím, že náboženské vyznání a politické preference jsou důvod k anonymitě
, kor na EM, kde se info z diskuzí používají i tam, kde to nesouvisí
Volila jsem Piráty se STAN. Bylo to kvůli Pirátům, ze STAN jsem kroužkovala někoho, koho znám osobně a kdo samozřejmě vůbec nepostoupil. Rakušan se mi hnusí, je to nejsliztější politik všech dob. K volbám už nepůjdu, rozhodla jsem přestat volit. Vymlouvat se v klidu můžu na to, že mám dítě s autismem, což je pravda a navíc jsem ještě nikdy neslyšela žádného politika mluvit o tom, jak pomoci rodinám pečujícím o lidi s tímto postižením a teď nemluvím vůbec o penězích, ale o rozsáhlejší a dostupnější pomoci typu odlehčovacích služeb atd. Peníze mě nezajímají, ačkoliv mám nárok na čerpání pomoci, naštěstí se zvládneme uživit sami. A SPOLU to je tragédie největší, tolik arogance a bezohlednosti se jen tak nevidí. A to jsem v minulosti volila i ODS.
@Magical-eyes píše:
Myslím, že v tomhle prostředí, kde někteří lidé napadají za nesouhlasné názory druhé, celkem i jo. Politika je dost třaskavé téma.
Koneckonců i volby jsou tajné a chodí se za plentu, takže zakladatelku chápu.
@admin já si myslím, že náboženské vyznání a politické preference jsou důvod k anonymitě, kor na EM, kde se info z diskuzí používají i tam, kde to nesouvisí
No hele ale ona se jen ptá, zda jsou lidi spokojeni nebo ne. To není politický názor.
@inkakřivák píše:
No hele ale ona se jen ptá, zda jsou lidi spokojeni nebo ne. To není politický názor.
Tak píše, že si myslí, že se jedná o úplně nejhorší vládu, která kdy byla. To mi jako politický názor přijde ![]()
@roba18 píše:
Prosimtě můžeš více rozvést zvýrazněné? Jaké balonky, jaká GPS lokace?
@topazio píše:
![]()
Přestaň psát takové nesmysly.
Typické. Nerozumíš, nechceš vidět, tak nevidíš…
@inkakřivák píše:
Nevolila jsem je, moji se nedostali do parlamentu. Vláda naprd, divná komunikace, Harry Potter z Brna ( premiér pro ty, co nevědí) je prostě špatný. Je strašné slabý, není to typ vůdce. Stojí, sklopené oči a mluví. Absolutní nula. Ovšem překvapil mne Sikela tím, že byl schopný vyjít s tím, že,,důležitější je průmysl, než teplo v obýváku". Klobouk dolů. Ale celkově špatný. Slabosi, rektální alpinisté.
Souhlasím s tebou, což se stává málokdy. Jen doplním proč šílela vyšel s tím, že průmysl má přednost. Je to načasované tak, aby se odklonila pozornost od pr.seru Rakušan/ Mlejnek. Ted se média prioritně zabývají timto. I ti piaristé v té vládě stojí za h oční.
@Coleta píše:
Souhlasím s tebou, což se stává málokdy. Jen doplním proč šílela vyšel s tím, že průmysl má přednost. Je to načasované tak, aby se odklonila pozornost od pr.seru Rakušan/ Mlejnek. Ted se média prioritně zabývají timto. I ti piaristé v té vládě stojí za h oční.
Sorry za překlepy. Mělo být za h.ovno ![]()
@Magical-eyes píše:
Tak píše, že si myslí, že se jedná o úplně nejhorší vládu, která kdy byla. To mi jako politický názor přijde
Mně ne. Politický názor, to bych brala, kdyby hodnotila politiku. Ale toto mi přijde jako hodnocení lidí. Třeba kdyby tam byli jiní lidé, tak by byla spokojená, kdoví. Já bych taky chtěla jinou, z pravicových stran. Tihle jsou prostě slabí. Prostě - sefiku, nemáte tam lepší třeba instalatéry? Tihle mi tu kanalizací nikdy neudělají. Vaše firma je fajn, ale koukněte po jinejch, tuhle partu nechci.
@VitaminC píše:
@šklíbakočka Kde je Alriga?
Smazala si profil, jestli to dobře chápu. Já sem již spíše nechodím, ale tohoto jsem si všimla. Považovala jsem ji za vzdělanou, s rozumnými názory, pokud člověk může hodnotit někoho virtuálního
mám pocit, že se tu do ní pouštěl nějaký primitiv, ale fakt to moc nesleduju
pro mne osobně tedy důvod nadále sem nechodit
Volila jsem je a teď toho lituju.
Myslela jsem, ze volim pravici, ale místo toho
Jejím rozdavame.
Nyní příspěvek 5000,– na každé dítě. Neřekla bych ani popel kdyby se zvýšila sleva na dítě, ale jen tak rozdávat peníze i těm, co v životě nedělali a dělat nepůjdou?
Další kravina na decka na SŠ už se to nevztahuje, ale na nenarozené mimina jo. ![]()
Mají se zdražovat energie a oni nám řeknou ať si vezmeme svetr
jako tohle přiznávám, ze me spis pobavilo.
Nejvíc to klasicky ob**re střední třída.
Sockám to proplatime a bohati to tolik neřeší.
@Anonymní píše:
A ty se nestydis, udávat?
Neboj. Oni tě neodtajní.
Na to je to málo stupidní téma.