Jste spokojeni se současnou vládou?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3001
18.8.22 06:18

Vláda mi je u pr.ele. Volit nechodím, hlavně nesnáším rozhovory a nadavani na politiky, prezidenta atd. Toho se absolutně neucastnim.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26879
18.8.22 06:21

Meyrinkovo pravidlo?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80289
18.8.22 06:39

Nevolila jsem je, moji se nedostali do parlamentu. Vláda naprd, divná komunikace, Harry Potter z Brna ( premiér pro ty, co nevědí) je prostě špatný. Je strašné slabý, není to typ vůdce. Stojí, sklopené oči a mluví. Absolutní nula. Ovšem překvapil mne Sikela tím, že byl schopný vyjít s tím, že,,důležitější je průmysl, než teplo v obýváku". Klobouk dolů. Ale celkově špatný. Slabosi, rektální alpinisté.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13267
18.8.22 06:41
@Russet píše:
K anonymu nemáš absolutně důvod.

Myslím, že v tomhle prostředí, kde někteří lidé napadají za nesouhlasné názory druhé, celkem i jo. Politika je dost třaskavé téma.
Koneckonců i volby jsou tajné a chodí se za plentu, takže zakladatelku chápu.
@admin já si myslím, že náboženské vyznání a politické preference jsou důvod k anonymitě :think:, kor na EM, kde se info z diskuzí používají i tam, kde to nesouvisí

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
krecik.dzungarsky
18.8.22 06:43

Volila jsem Piráty se STAN. Bylo to kvůli Pirátům, ze STAN jsem kroužkovala někoho, koho znám osobně a kdo samozřejmě vůbec nepostoupil. Rakušan se mi hnusí, je to nejsliztější politik všech dob. K volbám už nepůjdu, rozhodla jsem přestat volit. Vymlouvat se v klidu můžu na to, že mám dítě s autismem, což je pravda a navíc jsem ještě nikdy neslyšela žádného politika mluvit o tom, jak pomoci rodinám pečujícím o lidi s tímto postižením a teď nemluvím vůbec o penězích, ale o rozsáhlejší a dostupnější pomoci typu odlehčovacích služeb atd. Peníze mě nezajímají, ačkoliv mám nárok na čerpání pomoci, naštěstí se zvládneme uživit sami. A SPOLU to je tragédie největší, tolik arogance a bezohlednosti se jen tak nevidí. A to jsem v minulosti volila i ODS.

  • Citovat
  • Upravit
80289
18.8.22 06:48
@Magical-eyes píše:
Myslím, že v tomhle prostředí, kde někteří lidé napadají za nesouhlasné názory druhé, celkem i jo. Politika je dost třaskavé téma.
Koneckonců i volby jsou tajné a chodí se za plentu, takže zakladatelku chápu.
@admin já si myslím, že náboženské vyznání a politické preference jsou důvod k anonymitě :think:, kor na EM, kde se info z diskuzí používají i tam, kde to nesouvisí

No hele ale ona se jen ptá, zda jsou lidi spokojeni nebo ne. To není politický názor.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13267
18.8.22 06:50
@inkakřivák píše:
No hele ale ona se jen ptá, zda jsou lidi spokojeni nebo ne. To není politický názor.

Tak píše, že si myslí, že se jedná o úplně nejhorší vládu, která kdy byla. To mi jako politický názor přijde :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
140244
18.8.22 06:51

Ne, nejsem spokojená

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2980
18.8.22 06:53
@roba18 píše:
Prosimtě můžeš více rozvést zvýrazněné? Jaké balonky, jaká GPS lokace?
  1. Dobrovolné poskytnutí údajů o své trase třetímu subjektu
  2. Vypouštění balónků je terminus technicus pro nějakou zprávu o záměru do médií a čekání na reakci, zda by to mohlo projít…
@topazio píše:
8o :zed:
Přestaň psát takové nesmysly.

Typické. Nerozumíš, nechceš vidět, tak nevidíš…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2506
18.8.22 07:27
@inkakřivák píše:
Nevolila jsem je, moji se nedostali do parlamentu. Vláda naprd, divná komunikace, Harry Potter z Brna ( premiér pro ty, co nevědí) je prostě špatný. Je strašné slabý, není to typ vůdce. Stojí, sklopené oči a mluví. Absolutní nula. Ovšem překvapil mne Sikela tím, že byl schopný vyjít s tím, že,,důležitější je průmysl, než teplo v obýváku". Klobouk dolů. Ale celkově špatný. Slabosi, rektální alpinisté.

Souhlasím s tebou, což se stává málokdy. Jen doplním proč šílela vyšel s tím, že průmysl má přednost. Je to načasované tak, aby se odklonila pozornost od pr.seru Rakušan/ Mlejnek. Ted se média prioritně zabývají timto. I ti piaristé v té vládě stojí za h oční.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2506
18.8.22 07:28
@Coleta píše:
Souhlasím s tebou, což se stává málokdy. Jen doplním proč šílela vyšel s tím, že průmysl má přednost. Je to načasované tak, aby se odklonila pozornost od pr.seru Rakušan/ Mlejnek. Ted se média prioritně zabývají timto. I ti piaristé v té vládě stojí za h oční.

Sorry za překlepy. Mělo být za h.ovno :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80289
18.8.22 08:00
@Magical-eyes píše:
Tak píše, že si myslí, že se jedná o úplně nejhorší vládu, která kdy byla. To mi jako politický názor přijde :think:

Mně ne. Politický názor, to bych brala, kdyby hodnotila politiku. Ale toto mi přijde jako hodnocení lidí. Třeba kdyby tam byli jiní lidé, tak by byla spokojená, kdoví. Já bych taky chtěla jinou, z pravicových stran. Tihle jsou prostě slabí. Prostě - sefiku, nemáte tam lepší třeba instalatéry? Tihle mi tu kanalizací nikdy neudělají. Vaše firma je fajn, ale koukněte po jinejch, tuhle partu nechci.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9085
18.8.22 08:09
@VitaminC píše:
@šklíbakočka Kde je Alriga?

Smazala si profil, jestli to dobře chápu. Já sem již spíše nechodím, ale tohoto jsem si všimla. Považovala jsem ji za vzdělanou, s rozumnými názory, pokud člověk může hodnotit někoho virtuálního
mám pocit, že se tu do ní pouštěl nějaký primitiv, ale fakt to moc nesleduju
pro mne osobně tedy důvod nadále sem nechodit

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1455
18.8.22 08:09

Volila jsem je a teď toho lituju.
Myslela jsem, ze volim pravici, ale místo toho :zed: Jejím rozdavame.
Nyní příspěvek 5000,– na každé dítě. Neřekla bych ani popel kdyby se zvýšila sleva na dítě, ale jen tak rozdávat peníze i těm, co v životě nedělali a dělat nepůjdou?
Další kravina na decka na SŠ už se to nevztahuje, ale na nenarozené mimina jo. :zed:
Mají se zdražovat energie a oni nám řeknou ať si vezmeme svetr :mrgreen: jako tohle přiznávám, ze me spis pobavilo.
Nejvíc to klasicky ob**re střední třída.
Sockám to proplatime a bohati to tolik neřeší.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Uslava
18.8.22 08:12
@Anonymní píše:
A ty se nestydis, udávat?

Neboj. Oni tě neodtajní. :mavam: Na to je to málo stupidní téma.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová