Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Pojďte si tu postežovat, než začneme plést svetry na zimu
osobně si myslím, že je to nejhorší vláda, co tu kdy byla. Co si myslíte vy? A vy, co jste je volili, souhlasíte s jejími
kroky. Děkuji za anonym, jinak smazat.
Nemyslím si, že je to nejhorší vláda všech dob a nic se nejí tak horké…
Stručně-nevolila, nic víc nenapíšu. Volit nechodím, mám pro to svoje důvody. Ale…začnu.
@Anonymní píše:
Pojďte si tu postežovat, než začneme plést svetry na zimuosobně si myslím, že je to nejhorší vláda, co tu kdy byla. Co si myslíte vy? A vy, co jste je volili, souhlasíte s jejími
kroky. Děkuji za anonym, jinak smazat.
@admin … Děkuji za odtajnění. Tady k anonymu není absolutně žádný důvod.
A zakladatelko, když se tak šíleně stydíš za své názory, tak místo diskuzí radši pleť ty svetry. ![]()
A k otázce: ne nevolila jsem je a nesouhlasím s nima. Stačí? ![]()
@Šmoulice píše:
@admin … Děkuji za odtajnění. Tady k anonymu není absolutně žádný důvod.A zakladatelko, když se tak šíleně stydíš za své názory, tak místo diskuzí radši pleť ty svetry.
A k otázce: ne nevolila jsem je a nesouhlasím s nima. Stačí?
A ty se nestydis, udávat?
Nevolila jsem tuto vladu a rozhodne s nimi spokojena nejsem.
@Anonymní píše:
A ty se nestydis, udávat?
K anonymu nemáš absolutně důvod.
@Anonymní píše:
Pojďte si tu postežovat, než začneme plést svetry na zimuosobně si myslím, že je to nejhorší vláda, co tu kdy byla. Co si myslíte vy? A vy, co jste je volili, souhlasíte s jejími
kroky. Děkuji za anonym, jinak smazat.
Nevolila, nesouhlasím. Jinak proč anonym?
¨Volila jsem jednu ze stran koalice SPOLU. A musím konstatovat, že tato vláda je naprosté morální dno a Fiala slabý premiér. Situace Rakušan -Mlejnek je důkaz, že zde nevládnou politické strany, ale politická mafie, důkaz absolutního pohrdání právním státem stran politiků a takoví politici si zaslouží naše pohrdání.
Marně přemýšlím, z jakého politického důvodu Milion chvilek nepořádá mohutné demostrace. Odpovím si sama, že by chvilkaři byli spolkem spjatým se STAN a mohutně podporováni z východní Moravy?
, Nová politická kultura v praxi, tak Bůh s námi.
Nejsem a nebyla jsem příznivcem Babiše, ale toto je marnost a promarněná šance. Pravicová vláda, co vyzývá občany, ať si chodí pro dávky, to může být jen u nás ![]()
Příspěvek upraven 17.08.22 v 20:16
@Russet píše:
K anonymu nemáš absolutně důvod.
Třeba ano;) ale nevěděla jsem, ze je to tak dulezite
@Anonymní píše:
Třeba ano;) ale nevěděla jsem, ze je to tak dulezite
Přečti si pravidla diskuze.
@Russet píše:
Přečti si pravidla diskuze.
Nevěděla jsem že se to tak hlídá ![]()