Jste spokojeni se současnou vládou?

2536
17.8.22 19:37

Jste spokojeni se současnou vládou?

Pojďte si tu postežovat, než začneme plést svetry na zimu :P osobně si myslím, že je to nejhorší vláda, co tu kdy byla. Co si myslíte vy? A vy, co jste je volili, souhlasíte s jejími
kroky. Děkuji za anonym, jinak smazat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
53518
17.8.22 19:52

Nemyslím si, že je to nejhorší vláda všech dob a nic se nejí tak horké…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1341
17.8.22 19:53

Stručně-nevolila, nic víc nenapíšu. Volit nechodím, mám pro to svoje důvody. Ale…začnu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15591
17.8.22 19:58
@Anonymní píše:
Pojďte si tu postežovat, než začneme plést svetry na zimu :P osobně si myslím, že je to nejhorší vláda, co tu kdy byla. Co si myslíte vy? A vy, co jste je volili, souhlasíte s jejími
kroky. Děkuji za anonym, jinak smazat.

@admin … Děkuji za odtajnění. Tady k anonymu není absolutně žádný důvod.

A zakladatelko, když se tak šíleně stydíš za své názory, tak místo diskuzí radši pleť ty svetry. :roll:

A k otázce: ne nevolila jsem je a nesouhlasím s nima. Stačí? :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2536
17.8.22 20:03
@Šmoulice píše:
@admin … Děkuji za odtajnění. Tady k anonymu není absolutně žádný důvod.

A zakladatelko, když se tak šíleně stydíš za své názory, tak místo diskuzí radši pleť ty svetry. :roll:

A k otázce: ne nevolila jsem je a nesouhlasím s nima. Stačí? :roll:

A ty se nestydis, udávat?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3863
17.8.22 20:05

Nevolila jsem tuto vladu a rozhodne s nimi spokojena nejsem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
17.8.22 20:05
@Anonymní píše:
A ty se nestydis, udávat?

K anonymu nemáš absolutně důvod.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3032
17.8.22 20:06
@Anonymní píše:
Pojďte si tu postežovat, než začneme plést svetry na zimu :P osobně si myslím, že je to nejhorší vláda, co tu kdy byla. Co si myslíte vy? A vy, co jste je volili, souhlasíte s jejími
kroky. Děkuji za anonym, jinak smazat.

Nevolila, nesouhlasím. Jinak proč anonym?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
485
17.8.22 20:07

@Šmoulice a máme ji tady práskačku :potlesk: :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2506
17.8.22 20:08

¨Volila jsem jednu ze stran koalice SPOLU. A musím konstatovat, že tato vláda je naprosté morální dno a Fiala slabý premiér. Situace Rakušan -Mlejnek je důkaz, že zde nevládnou politické strany, ale politická mafie, důkaz absolutního pohrdání právním státem stran politiků a takoví politici si zaslouží naše pohrdání.

Marně přemýšlím, z jakého politického důvodu Milion chvilek nepořádá mohutné demostrace. Odpovím si sama, že by chvilkaři byli spolkem spjatým se STAN a mohutně podporováni z východní Moravy? :palec:, Nová politická kultura v praxi, tak Bůh s námi.

Nejsem a nebyla jsem příznivcem Babiše, ale toto je marnost a promarněná šance. Pravicová vláda, co vyzývá občany, ať si chodí pro dávky, to může být jen u nás :zed:

Příspěvek upraven 17.08.22 v 20:16

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
824
17.8.22 20:08

Volila a jsem spíše zklamaná. Velmi mě zklamalo hnutí STAN.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2536
17.8.22 20:09
@Russet píše:
K anonymu nemáš absolutně důvod.

Třeba ano;) ale nevěděla jsem, ze je to tak dulezite

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26874
17.8.22 20:09

Sedim si na rukou. Kdo me cte, tak vi proc :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
17.8.22 20:10
@Anonymní píše:
Třeba ano;) ale nevěděla jsem, ze je to tak dulezite

Přečti si pravidla diskuze.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2536
17.8.22 20:15
@Russet píše:
Přečti si pravidla diskuze.

Nevěděla jsem že se to tak hlídá :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová