Jste taky pořád unavení?

226
18.5.18 10:45

Jste taky porad unaveni?

Holky, jak je to u vas doma, jste s muzem taky porad unaveni? Maly ma rok, budi se v noci porad, manzel ma narocnou praci plus dojizdeni, ctyrletacka narocna. Jsme s manzelem uplne hotovi. Mne se chce porad spat, ma zel dojede z prace, oci podlite krvi a snazime se prezit vecerni kolotoc. Pak padneme na gauc a cumime na sebe :-D a jdem spat. Kdyz sleduju kamarady s detmi, co navstevujem, nikdo neni tak unaveny jako my, jak to delaji? Snazime jist rozumne, jsme porad venku, kdyz se da, s detmi to ani jinak nejde. Je to normalni? Kde berete energii na konick, treba vecer si cist, hackovat, neco delat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2617
18.5.18 10:50

Taky jsme unavení. Mně teda dost pomohlo železo, připadá, že mám víc energie, ale možná, že je to jen placebo efekt. Sice už i já chodím do práce, děti školkové a spí celou noc. Ale chodíme spát pozdě a brzo vstáváme, ale jak jinak aspoň trochu stíhat, nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22742
18.5.18 10:54

@Teeny Možná chybí nějaký zásadní vitamin. Nebo jak dlouho to trvá? Není to nástupem jara? Letos šlo rovnou do léta a teď se ochladilo, organismus je zmatený.
Já mám teď taky takový období, ale ne až tak, jak popisuješ. Tak doufám, že je to jen přechodné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13352
18.5.18 11:04

Taky jsem porad unavena, ale kojim,2deti, cely den litam nekde, paktak uklid, uceni do skoly (moji)..mam toho dost, zacala jsem si brat ty sypaci pytlicky magneB6 a docela se citim lepe :palec:
Myslim, ze ti bude neco chybet, nejaky vitamin..nejsi bleda? To by bylo zelezo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2668
18.5.18 11:15

Myslím, že bude chybět spánek :kytka:

@Teeny píše:
Holky, jak je to u vas doma, jste s muzem taky porad unaveni? Maly ma rok, budi se v noci porad, manzel ma narocnou praci plus dojizdeni, ctyrletacka narocna. Jsme s manzelem uplne hotovi. Mne se chce porad spat, ma zel dojede z prace, oci podlite krvi a snazime se prezit vecerni kolotoc. Pak padneme na gauc a cumime na sebe :-D a jdem spat. Kdyz sleduju kamarady s detmi, co navstevujem, nikdo neni tak unaveny jako my, jak to delaji? Snazime jist rozumne, jsme porad venku, kdyz se da, s detmi to ani jinak nejde. Je to normalni? Kde berete energii na konick, treba vecer si cist, hackovat, neco delat?

V noci se nevyspíte, přes den taky ne, zlepší se to, až ročák začne spát nějak lépe…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
226
18.5.18 11:16
Zelezo beru uz roky, horcik taky, ze by jiny vitamin? Kojim 3 a pul roku, to je fakt, ze by to tim mohlo byt plus nevyspani, deti jsou nespavci. Ale jak si pomoct? Kojeni nezrusim. My jsme treba na grilovacce, vseci super a my jsme tam jak matohy, nechapu :mrgreen:
@lucynka25 píše:
Taky jsem porad unavena, ale kojim,2deti, cely den litam nekde, paktak uklid, uceni do skoly (moji)..mam toho dost, zacala jsem si brat ty sypaci pytlicky magneB6 a docela se citim lepe :palec:
Myslim, ze ti bude neco chybet, nejaky vitamin..nejsi bleda? To by bylo zelezo..
Jejda jestr skola do toho, ses dobra!
@Aries6 píše:
@Teeny Možná chybí nějaký zásadní vitamin. Nebo jak dlouho to trvá? Není to nástupem jara? Letos šlo rovnou do léta a teď se ochladilo, organismus je zmatený.
Já mám teď taky takový období, ale ne až tak, jak popisuješ. Tak doufám, že je to jen přechodné.
Trva to, co mam deti, je to na palici. Krev mam v poradku, jak se delaji ty klasicke odbery.
@Adinka_2012 píše:
Taky jsme unavení. Mně teda dost pomohlo železo, připadá, že mám víc energie, ale možná, že je to jen placebo efekt. Sice už i já chodím do práce, děti školkové a spí celou noc. Ale chodíme spát pozdě a brzo vstáváme, ale jak jinak aspoň trochu stíhat, nevím.

Jo, do prace se netesim, to bude jeste horsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
226
18.5.18 11:17
@entropy píše:
Myslím, že bude chybět spánek :kytka:V noci se nevyspíte, přes den taky ne, zlepší se to, až ročák začne spát nějak lépe…

Snad jo! Uz me to nebavi. Nechapu, ze nekomu spi deti celou noc :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2668
18.5.18 11:20
@Teeny píše:
Snad jo! Uz me to nebavi. Nechapu, ze nekomu spi deti celou noc :-D

To se nedivím. :lol: Vždyť je to normálně mučení, nenechat člověka vyspat v kuse. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5732
18.5.18 11:40
@Teeny píše:

Nám spí děti celou noc :mrgreen:, ale jak otevřou oči, začne ródeo a trvá, dokud oči zase nezavřou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.5.18 11:40
@Teeny píše:

Nase spi sice celou noc, ale pres den 2×15 min nekdy staci. Kojim co hodinu a ted zrovna zijstila, jak krasne to rezonuje, kdyz jeci :zed: docela padam na hubu, nez vecer usne. (5 mesicu)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28278
18.5.18 11:50

My máme děti 3,5 a 7 a jsem oba unavení děsně :-( Vůbec to nechápu, oba chodíme do práce, já na zkrácený. Ale v 9h večer jsem KO, usínám s dětmi, muž vydrží o hodinu déle. Přijde mi, že jsme úplně vycucnutí, přesně jen večer blbě čumíme na bednu a pak jdeme rychle spát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Verun83
18.5.18 12:16

Pokud nemáte s mužem kvalitní spánek, tak je to jasný. tam pomůže zas jen spánek. mě stačí k dceři 3r vstát 2× za noc a jsem prostě unavená. to vytrhnutí z hlubokého spánku je prostě znát.
jinak na únavu mi dost pomohl cordyceps, pak magne B6 třeba no a prostě spát.

• Citovat
  • Nahlásit
182
18.5.18 12:22

Me povidej, mam 3 deti. Nejstarsi 5,pak 2,5 a 1 rok. Malej se budi tak 1× za noc na mliko.Jsem porad unavena, a katastrofa, kdyz jsou nemocni, a to byvaji casto. Manzel se jeste divi, ze po celym dnu padnu do postele a hned spim. Nechapu, kde bere energii. Samozrejme tim trpi i sexualni zivot, ale nemuzu si pomoct.Za ty roky nevyspani to telo uz proste stavkuje a nepomuze ani, kdyz me necha 1 den vyspat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9372
18.5.18 12:22

Jsem na tom stejne, 3 deti a v noci dpp, a ja su spaaaaac. Ale pres den mi to nejde, to dam tak 10m. Tezce zavidim manželovi, dokaze pres den dat 2-3 h a vecer usnout v 8

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
430
18.5.18 12:46

Já jsme taky totálně unavená, malý před 2 měsíci začala spát v kuse, vzbudí se tak 1×-2× v noci, ale stejně, 2 roky a 2 měsíce se budil nosntop xkrát za noc, asi nahromaděná unava, navíc je hrozné ero, neposedí, na hřišti vymýšlí blbosti, jiné matky sedi, tlachají, on furt zdrhá pryč, leze kam nemá, furt musim být ve střehu, doma vymýšlí lumpárny, zabavit se nedá, jedině tím, že se honíme, hrajeme na abbu, házet do vzduchu, jenže už nemám na tyhle akce sil, tak se nudí a vymýšlí blbost, pořád někam leze, kramaří. já jsme dost i psychicky unavená, bydlíme daleko, nikde nikdo na hlídání, manžel věčně v práci, když doma, spí nebo je taky ko, venku společně s neužijeme, lítáme za malým..usíná až kolem 9 večer, já padnu s ním, někdy usínám dřív než on, vstává v 5..a i když ted spím, sama se dost často budím a i když ne, stejně ráno vstanu a jsme uplně jak po probdělé noci..nemám energii večer vstát, když usne a jít neco dělat, radši spím :D je to strašný..ž me to takto neba, ale ta unava mě uplně převálcovala, jak to budu dělat až budu na full v práci, malej, domácnost, manžel, to netuším.. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama