Kdo zkouší otěhotnět stříkačkou?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
13.10.17 19:46
@SlečnaDahlia píše:
Jeden důkaz toho, jak to nejde, právě kojím ;)

Ahoj, můžu se zeptat proč jste to takhle zkoušeli? Zvyšuje to šanci na početí? My se rok snažíme ale zatím nic. Nijak to zatím neřeším a chtěla bych vědět proč se to dělá. Kdyby to zvýšovalo šanci na početí, mohla bych k tomu mojeho ukecat to zkusit. Ale opravdu nevím jestli je to lepší než klasika.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
13.10.17 19:49

Tak treba muj manzel ma nekdy problem vyvrcholit primo do me, rukou to jde vzdy, takze obcas take zavadime „alternativne“ (na IUI nema smysl, protote 3× to jde a jednou zas ne, ale to zjistime az v dany okamzik).
A povedlo se, bohuzel z toho bylo ZT, ale to nema nic spolecneho s tim, jak se sperma dostalo na misto urceni.

  • Citovat
  • Upravit
6119
13.10.17 19:57
@Anonymní píše:
Ahoj, můžu se zeptat proč jste to takhle zkoušeli? Zvyšuje to šanci na početí? My se rok snažíme ale zatím nic. Nijak to zatím neřeším a chtěla bych vědět proč se to dělá. Kdyby to zvýšovalo šanci na početí, mohla bych k tomu mojeho ukecat to zkusit. Ale opravdu nevím jestli je to lepší než klasika.

Určitě to nezvyšuje šanci na početí, naopak je třeba hlídat spoustu věcí, které při klasické souloži hlídat nemusíš, aby se při transferu co možná nejvíce zachovala kvalita spermatu, a stejně těch mršek i při opatrné manipulaci hodně pochcípá.

Zkoušely jsme to takhle, protože jsme ženský pár.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.10.17 20:37
@Korculalala píše:
A můžu se zeptat z jakého důvodu ses rozhodla pro stříkačku? Neber si to zle ale nerozumím tomu. Nedaří se ti otěhotnět normálně a proto partner ejakuluje do stříkačky? A následně si to zavadis sama? Není pro spermie ale lepší přímo od zdroje do pochvy? Já tomu fakt vůbec nerozumím proč by někdo takhle chtěl počít dítě.

Anonym prosim. Manzel ma problem vyvrcholit pri styku. Vybrcholi jen pri masturbaci a musi u toho byt sam. Psychicky blok. Proste s tim nic udelat nejde. Prosim pripadne hnidopichy at si poznamky nechaji pro sebe!

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
13.10.17 20:42
@SlečnaDahlia píše:
Jeden důkaz toho, jak to nejde, právě kojím ;)

jee to mam radost, ze se to takhle povedlo :) zvedlo mi to naladu, my zkousime uz 2× a stale nic. Mas nejaky trik/radu jak to udelat co nejlip. Ja poprve zkousela jen malou sttikacku, po druhe jsem zavedla trochu dal a zkusila to popostrcit vybratorem.

  • Citovat
  • Upravit
398
13.10.17 21:00
@Anonymní píše:
Anonym prosim citlive. Urcite nejsi sama kdo se na to pta nebo se o to pokousi. Take to ted zkousime. Zatim jsme zkouseli 2× a nic. Koupila jsem si i pesar, ale ten nedokazu spravne zavest. Na IUI zatim nechci, protoze by do me pravdepodobne chteli cpat hormony a ty nechci.

My taky ted po 2 tak i vam budu drzet moc pesti a snad se zadari :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
398
13.10.17 21:03
@SlečnaDahlia píše:
Jeden důkaz toho, jak to nejde, právě kojím ;)

Opravdu? tak to moc gratuluji. Na ktery pokus?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.10.17 21:18
@Lililianka píše:
My taky ted po 2 tak i vam budu drzet moc pesti a snad se zadari :kytka:

a podarilo se?

  • Citovat
  • Upravit
6119
13.10.17 21:18
@Lililianka píše:
Opravdu? tak to moc gratuluji. Na ktery pokus?

Třetí ovulace.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
398
13.10.17 21:21
@Anonymní píše:
a podarilo se?

Prozatim ne dokonce ted prisla MS i o 7dni driv :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.10.17 21:23
@Lililianka píše:
Prozatim ne dokonce ted prisla MS i o 7dni driv :(
:( skoda, ale vyjde to! nesmime to vzdat! :palec:
  • Citovat
  • Upravit
571
13.10.17 22:03
@Anonymní píše:
Anonym prosim. Manzel ma problem vyvrcholit pri styku. Vybrcholi jen pri masturbaci a musi u toho byt sam. Psychicky blok. Proste s tim nic udelat nejde. Prosim pripadne hnidopichy at si poznamky nechaji pro sebe!

Aha tak to už chápu děkuji. Tak přeji hodně štěstí u dalších pokusů. Mě nikdy nenapadlo že muži můžou mít problém vyvrcholit při souloži. Myslela jsem že poruchy jsou jednoduše vždy o tom že mu,, nestojí..
Ale jak vidím tak i muži to někdy mají komplikované a nadruhou stranu tě obdivuji že jste spolu a snažíte se alespoň takhle alternativně. Je vidět že se máte moc rádi, :srdce: znám hodně žen ve svém okolí co partnera opustilo v honbě za oplozením protože jim to nešlo. :pocitac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
691
13.10.17 22:14

Se mnou na univerzitu chodila slecna, ktera se snazila otehotnet s partnerkou. Soused z vrchniho patra ji daval material „zatepla“, a jeji pritelkyne aplikovala strikackou. Delali to tak nekolik mesicu a nezadarilo se.. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.10.17 22:28
@Korculalala píše:
Aha tak to už chápu děkuji. Tak přeji hodně štěstí u dalších pokusů. Mě nikdy nenapadlo že muži můžou mít problém vyvrcholit při souloži. Myslela jsem že poruchy jsou jednoduše vždy o tom že mu,, nestojí..
Ale jak vidím tak i muži to někdy mají komplikované a nadruhou stranu tě obdivuji že jste spolu a snažíte se alespoň takhle alternativně. Je vidět že se máte moc rádi, :srdce: znám hodně žen ve svém okolí co partnera opustilo v honbě za oplozením protože jim to nešlo. :pocitac:

Me by zase nenapadlo ho opustit jen kvuli touze po diteti. Dobre si rozumime, mame toho hodne spolecneho a bud dite bude nebo ne, proste to nejak spolu vyresime a zvladneme. Preci nam na radnici rikali v dobrem i zlem… :)

  • Citovat
  • Upravit
398
14.10.17 09:08
@Anonymní píše: :( skoda, ale vyjde to! nesmime to vzdat! :palec:

Pisnete mi zpravu muzem si dat vedet zda vyslo ci ne :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová