Kecy na ženské

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 13:14
Kecy na zenske

Vkládám anonymně, protože se za to docela stydím, ale zajímal by mě názor ostatních..mám partnera, kterému je 46 let, já 30.Jsme spolu přes tři roky, nebydlíme spolu a díky svému zázemí a dětem asi ani nikdy nebudem, ale to je vedlejší…spíš mi jde o to, že v začátku jsem pro něj byla princezna, měl oči jen pro mě atd…postupem času to začalo opadat, nějak naivní a chápu, že to je běžný postup ve vztahu, ale bohužel já jsem fakt zamilovaná a nic u mě neupadá a to je ten boj..přes rok řešíme i to, že semnou nechce tolik spát, pořád je buď Una dny, líný nebo něco jineho-jsem celkem tolerantní, i vzhledem k jeho věku ale mě sebevědomí je na nule a začínám mu i neverit, což mě trápí nejvíce a jeho to samozřejmě také štve..takovou dobu ho prosím o to, aby mi třeba něco hezkého řekl, co by mě potěšilo no a na místo toho jsem se teď naposledy dočkala toho, že sedíme v restauraci a on s kamarádem čuči po jiných ženských a ještě si říkají HMM, DOBRY atd. ???? Připadám si, jak trubka a fakt mi to není příjemné a docela mě to ponižuje..jindy bych se zasmala nebo tak, ale když vím, že semnou má problém a neustále se doprosuju, tak mě to mrzí..jsem tak špatná já? nebo chápete, co tím myslím ???? diky

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:
 
Černá vdova
Echt Kelišová 8046 příspěvků 19.02.18 13:19
@Anonymní píše:
Vkládám anonymně, protože se za to docela stydím, ale zajímal by mě názor ostatních..mám partnera, kterému je 46 let, já 30.Jsme spolu přes tři roky, nebydlíme spolu a díky svému zázemí a dětem asi ani nikdy nebudem, ale to je vedlejší…spíš mi jde o to, že v začátku jsem pro něj byla princezna, měl oči jen pro mě atd…postupem času to začalo opadat, nějak naivní a chápu, že to je běžný postup ve vztahu, ale bohužel já jsem fakt zamilovaná a nic u mě neupadá a to je ten boj..přes rok řešíme i to, že semnou nechce tolik spát, pořád je buď Una dny, líný nebo něco jineho-jsem celkem tolerantní, i vzhledem k jeho věku ale mě sebevědomí je na nule a začínám mu i neverit, což mě trápí nejvíce a jeho to samozřejmě také štve..takovou dobu ho prosím o to, aby mi třeba něco hezkého řekl, co by mě potěšilo no a na místo toho jsem se teď naposledy dočkala toho, že sedíme v restauraci a on s kamarádem čuči po jiných ženských a ještě si říkají HMM, DOBRY atd. ???? Připadám si, jak trubka a fakt mi to není příjemné a docela mě to ponižuje..jindy bych se zasmala nebo tak, ale když vím, že semnou má problém a neustále se doprosuju, tak mě to mrzí..jsem tak špatná já? nebo chápete, co tím myslím ???? diky

Co řešíš? Nelíbí se Ti, jak s Tebou jedná? Zbav se ho :palec:. Lepší to od něj nebude, spíš horší. Máš zapotřebí jeho chování?

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 13:21
@Černá vdova píše:
Co řešíš? Nelíbí se Ti, jak s Tebou jedná? Zbav se ho :palec:. Lepší to od něj nebude, spíš horší. Máš zapotřebí jeho chování?

Spíš řeším jestli to není prehnane z mé strany a co si o tom myslí ostatní ženy ???? chlap tohle nikdy nepochopí ????

 
ka2ka
Extra třída :D 12500 příspěvků 1 inzerát 19.02.18 13:22

Začni před ním komentovat jiný chlapi ;)

 
Hroznej puberťák
Závislačka 3437 příspěvků 19.02.18 13:22

Jéje, nebydlíte spolu, rodinu spolu nemáte a on předvádí tohle? Pošli ho do kšá, dědka, v 30 nemáš zapotřebí se někoho takového doprošovat, proboha :roll: Tohle fakt běžný postup ve vztahu není, ani náhodou.

 
The_Assassin
Kecalka 442 příspěvků 19.02.18 13:24

Je to hulvát. Každý chlap se kouká po ženských, ale hlasitě komentovat přednosti jiných před vlastní přítelkyní může jen idiot.

 
Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2267 příspěvků 19.02.18 13:24

Je to blb, najdi si mladšího, se kterým budeš spokojená a zít normální partnerský život

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 13:25
@ka2ka píše:
Začni před ním komentovat jiný chlapi ;)

Když to já právě nedělám, nikdy jsem to nedělala..podívám se ale ani sama si neřeknu, že je třeba pěkný nebo tak natož to říct nahlas..mám oči jen pro něj bohužel :zed:

 
ka2ka
Extra třída :D 12500 příspěvků 1 inzerát 19.02.18 13:26
@Anonymní píše:
Když to já právě nedělám, nikdy jsem to nedělala..podívám se ale ani sama si neřeknu, že je třeba pěkný nebo tak natož to říct nahlas..mám oči jen pro něj bohužel :zed:

no možná by mu to otevřelo oči a nechoval se jako idiot

 
Tichošlápek
Echt Kelišová 9163 příspěvků 19.02.18 13:31

Primitiv no, sex bída, nebydlite spolu a do budoucna nebudete - to mi prijde jako konec vztahu. Komentovat jiné ženy před přítelkyní, se kterou pomalu nespi - to je ubohost

 
Borůvka1990
Kelišová 5371 příspěvků 19.02.18 13:32

Z toho co jsi vypsala to na mě nepůsobí ani jako vážný vztah. Podle mě ztrácíš čas, jsi ve věku kdy si můžeš najít někoho na celý život, kdo Tě bude milovat, a Ty ztrácíš čas s někým, kdo není schopen projevit city, úctu, zodpovědnost, prostě nic. Hloupě si namlouváš, že je jeho změna či lenost normální, to opravdu není. Ve skutečnosti je ve vztahu normální pouze to, co oběma vyhovuje. Ne jen jednomu. Tak se neponižuj, seber se a začni být trošku hrdá :kytka:

 
Uživatel je onlineDetsa
Echt Kelišová 8553 příspěvků 19.02.18 13:37
@Anonymní píše:
Když to já právě nedělám, nikdy jsem to nedělala..podívám se ale ani sama si neřeknu, že je třeba pěkný nebo tak natož to říct nahlas..mám oči jen pro něj bohužel :zed:

Myslím, žes to popsala zcela přesně, co je normální chování. Tvůj přítel už k tobě nemá moc úcty, když todle dělá před tebou :nevim:. Navíc už v tom popisuješ i jiné problémy… Vím, že se to lehce říká. Ale být tebou seberu všecku odvahu a jdu jinam. Tohle chování není normální a byla by škoda s ním trávit další měsíce, roky. Najdi si někoho, kdo si tě bude vážit a nebude tě takhle ponižovat a shazovat :kytka:.

 
Verun83
Echt Kelišová 8437 příspěvků 33 inzerátů 19.02.18 13:37

Jestli se ve vztahu necitis dobre, nema to smysl. A komentovani jinych zenskych? Debil. Poslala bych ho k sipku a rekla mu, ze si najdu mladsiho, kdyz mi nestaci… Nazdar bazar.

 
zoidberg
Extra třída :D 11312 příspěvků 19.02.18 13:39

Hele vzal tě i do restaurace, co bys ještě více chtěla? 8)

 
Černá vdova
Echt Kelišová 8046 příspěvků 19.02.18 13:43
@Anonymní píše:
Spíš řeším jestli to není prehnane z mé strany a co si o tom myslí ostatní ženy ???? chlap tohle nikdy nepochopí ????

Napíšu to na tvrdo. Je to ******, doplň si, co chceš. Uteč, nezasloužíš si jeho chování. Já bych ho hnala už dávno, blba. Máš na víc. Omlouváš ho, protože jsi zamilovaná, ale jeho chování fakt není omluvitelné. Neváží si tě, nemá k tobě žádnou úctu. Moc s tebou nespí, na co ho máš?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >


Reklama