Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
@Tonyax Dik moc. Snad nam bude vsem brzy lepe… A co ty, nejake nevolnosti? Moc bych si prala, aby se to konecne povedlo, ale na nevolnosti se teda netesim… S dcerou jsem si nemohla pomalu ani vycistit zuby, o jidle ani nemluve…
@damasusan občas během dne je mi
, ale vždycky to rozdýchám. Tak snad klasické nevolnosti nepřijdou. Mě zase u Kubíka mi špatně nebylo vůbec, tak se dopředu nevolností neboj ![]()
@83eve tak držím palce
ať se další mrazáček konečně zakousne..
@Tonyax píše:
@damasusan občas během dne je mi, ale vždycky to rozdýchám. Tak snad klasické nevolnosti nepřijdou. Mě zase u Kubíka mi špatně nebylo vůbec, tak se dopředu nevolností neboj
Tak to si snad neumim ani predstavit. Ale bylo by to fajn… brisko mi az tak nevadilo, na pupek jsem zvykla, i kdyz ne tak velky… Ale i kdyby… zvladla jsem to jednou, zvladnu to i podruhe… ted je dulezite, aby to klaplo… ![]()
@Tonyax Tak tak, ani nam nic jineho nezbyva. Drzim moc palecky, at je tam, kde ma byt a krasne ti roste
jeee, jak ja bych se chtela taky konecne posunout o krok dal…
Ahojky, mohu se přidat? Na svatého Valentýna jsem si byla pro 2 mrazáčky
![]()
@Tonyax @damasusan diky moc… mame 2 petidenni mrazacky. Tak snad to prezijou ve zdravi.
@ipuska super a jak je mas stare? Ja mam jednu 3denni 6bunku od 13.2.
Ahoj holky, tak jsem se z dalším neúspěchem celkem popasovala…ještě, že můj muž je 100% opora a moje slzavé údolí zcela respektuje a občas si popláče se mnou. ![]()
@Quinka Na ty depky mi dost pomohly bachovy esence, jsem zdravotník a tak jsem k těmto věcem velmi skeptická, ale když jsem viděla účinek na dětech, které nějakým placebem neošálíte, tak jsem to zkusila, nakonec za zkoušku to stojí a opravdu jsem více v klidu, nemám takové výkyvy nálad a celkově to beru mnohem pozitivněji, takže doporučuji. Navíc můžete se vypsat ze všech trápení a ono to nějak i více funguje než se z toho jen vymluvit. Tak zkuste, třeba pomůže i vám http://www.bachovyesence.cz/ Odpovídá téměř okamžitě, cena je přiměřená, první konzultaci včetně esence na měsíc jsem měla za necelých 600,– a teď další za 240,–.
@allmeyo s tou váhou to je hrůza, co? Jsem z toho na mrtvici, už vůbec nic neobleču, proto jsem se rozhodla jít na detoxikaci těla, u toho se i hubne a doporučují to i při neúspěšných pokusech o těhotenství. Člověk už zkusí fakt všechno, aby se dočkal… ![]()
Jak byli ženy a muži spokojení s lékařskou péčí?
Narodilo se vytoužené miminko? Přečtěte si hodnocení všech českých center asistované reprodukce nebo přidejte vlastní.