Zkušenosti s Keto Diet

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1512
27.1.16 16:59

@ksafnika Vidíš,já piju Matcha normálně, od Ketodiet mi chutnal :lol:,ale chce to si zvyknout. Dělám si ho i na způsob latté :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
201
27.1.16 17:21

Tak v ketoze pořád nejsem, ale nemyslím, že za top muže dvakrát lok vína, ale spíš, že jsem olizla lžičku, když jsem delala detem puding, nebo já nevím, Dneska to asi nevydržím, starší je zas doma nachcípaný s chrapotem, přál si bramburky, tak jsem mu koupila, samozřejmě dostal jen malou mističku, takže tu ted na mě koukají a smějou se :( Vzhledem k tomu, jak je mi psychicky a fyzicky nevím, jestli to dneska dokážu, nbavíc papírek furt sněhobílý, už druhy den :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
201
27.1.16 17:34

Tak si tak přemýšlím a kdybych přešla nějak plynule k počítání kalorií, myslíte, že hubnutí by se zastavilo uplně? samozřejmě pořád bych byla bez pečiva, přiloh, na minimu cukru, jen bych občas zahřešila nějakou prasarnou (ale tak, abych se vešla do kalorického maxima podle tabulek), ted si tam zadavam ty chipsy a i s nimi jsem na 60g cukru za den což není ani pulka toho, co mi vypočetly tabulky (ovšem na ketozu je to moc, ja vím :( ach jo to je příšerný boj :( navíc mi za chvilku dojde koktejl a nemám uplně na to zase objednavat ty jejich produkty tak hledám cesty jak hubnout dál. Myslíte, že počítání kalorií by šlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1512
27.1.16 17:45

@nicolletta30 Vyzkoušeno nemám ale bojím se, že by ti to šlo nahoru(beru to dle sebe, jak stačilo začít lehce sladkého…).Co spíš zkusit držet dietu zhruba dle návodu Terkams(psala sem dřív, má i nějaký blog o dietě, ale jedla vlastní jídla ne kupované produkty)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
201
27.1.16 17:48

@glorča jj tahle bych to měla v plánu, samozřejmě dale by to bylo s minimem cukru, jen občas nějaký hřišek, uvidíme, co udělají ty chipsy, mě je poslední dny i pořád zle, jsem jak opilá, není mi vubec dobře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7058
27.1.16 18:16

@nicolletta30 Já tady k vám už od začátku ledna nakukuju, protože to vaše odhodlání mě samotné hodně pomáhá. Tak si dovolím napsat svou zkušenost. Já držím dietu od pondělí 4. ledna, ale nemám ty koktejly apod. Podařilo se mi nahodit do ketózy úpravou stravy. Nejím žádné pečivo a přílohy, ani ovoce, jím maso, sýry - převážně cotige, všechnu možnou zelenou zeleninu (saláty, okurky, zelené papriky, špenát apod.), bílé jogurty. Do ket=ozy jsem se dostala po cca čtyřech dnech a cítím na sobě, že to funguje. Piju hodně vody (normální kohoutkovou), ráno na lačno tři decky teplé vody s půlkou citrónu… Velmi výrazně se mi zmenšily otoky, na které trpím a v pase mám od toho čtvrtého ledna o sedm centimetrů míň. Váhu nemám, ale u mě to je vždycky tak, že co měřím v pase, tolik zhruba vážím. Takže odhaduju úbytek na cca 6 - 7 kilo. Pravda, mám hodně z čeho hubnout, co jsem četla, jsme na tom hodně podobně.
Takže podle mých zkušeností - dá se držet ketózová dieta i bez těch koktejů (ale tím nechci nikoho odrazovat, chraň bůh). Jo a naposledy jím vždycky v pět, max. půl šestý. Myslím, že když to budeš dodržovat bez těch cukrů a sacharidů, tak budeš hubnout dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
201
27.1.16 18:22

@Denisa56 děkuju, dneska mam teda prasící večer jako blázen, až děti usnou asi to potupluju vínem, tak snad zítra nebudou dvě kila nahoře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1504
27.1.16 18:36

@nicolletta30 @Denisa56 jde to samozrejme drzet taky takhle, jak pise Denisa.Ja to beru ze koktejly a pytliky mam proto, protoze je to jednodussi.Ani bych nemela cas na to, vyvaret tolik jidel pro sebe a extra pro rodinu. Nikoleto, co treba dodrzovat ted tu 2. a pak 3. fazi, uz s normalnim jidlem, a tu vahu si nejakou dobu drzet, a pak dat dalsi kolo na shozeni dalsich kil?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1512
27.1.16 18:48

@ksafnika Právě,pro mě bylo taky jednodušší držet dietu s produkty, kde se nemusí nic moc chystat a vařit, to mě vyhovovalo, pak jak měl člověk začít jíst sám, už to bylo horší :lol: i proto jsem dlouho dodržovala aspoń svačiny z ketodiet :lol:.Taky mě vyhovoval ten daný systém, co se může jíst, držet to sama tak nikdy nezhubnu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7058
27.1.16 19:00

@ksafnika @glorča Jojo, já to chápu, že s tou Keto dietou je fajn, že člověk to má daný a svým způsobem pohodlnější. Jen jsem chtěla podpořit Niky, aby to nevzdávala a pokračovala dál, i když jí zrovna nevyzbydou peníze na nákup další várky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1512
27.1.16 19:10

@Denisa56 Jo jo, však my to též chápeme, co jsi tím myslela, jen jsme psaly, že na tuto variantu jsme trošku líné, že už to nebude tak jednoduché :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4747
27.1.16 19:41

Co se týče ms, tak u tyhle diety je normální. Já loni měla zpoždění. Jinak dneska jsem cvicila jillian, od po 5 km procházka s kočárkem a večer mě syn vytáhl běhat. Jsem ko. Dneska jedu desátý den, tak zítra skončím na vahu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
540
27.1.16 20:00

Tak devcatka moje - cigára :mrgreen: dnes Kourim jak prokopnutej výfuk -zase :lol: mam to jako s prasenim před dietou se zradlem :zed: tak doufám, ze když to zabralo na cukry tak na nikotin taky :jazyk: jinak jídla si ja dávám uz min. 2 jiné které si uvarim ted jsem po večeři - porušeny listovými špenát s mozarelou a 2 vojsky mi oky + 3 kousky šunky :mrgreen: papírek bily, ale kila dole :dance: oproti včerejšku kdy jsem brecela :oops: tak 1 kg rozdíl :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
540
27.1.16 20:00

Píšu jak magooooor :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
27.1.16 20:04

@nicolletta30 neblbni a už vôbec nie vínom, ktoré zavodňuje a spôsobuje opuchy. Ak ťa honí mlsna, upeč si muffiny, ušľahaj si šľahačku, daj si kocku horkej čokolády. Ak si hladná, uvar si 3-4 vajcia na mäkko, daj si pár plátkov slaniny, kvalitnej klobásy čabajky, tvrdý či plesnivý syr - nič z toho ťa nevyhodí z ketózy a ty budeš chudnúť stále ďalej. Ale určite nie brambúrky - ktoré sú plné soli, glutamátov, zvýrazňovačov chutí - ak zješ jeden, nejdeš prestať - poznáme to všetky!
Spomeň si, ako krásne si schudla 9 kg, nepokaz si to!!! Ty to vydržíš!!! Držíme ti palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat