Keto diet nebo chia shake?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Babycakes
Nováček 5 příspěvků 30.01.19 12:52
Keto diet nebo chia shake?

Ahoj holky, začátkem února se chci pustit do keto diety, ale narazila jsem i na firmu chia shake, která nabízí keto dietu také.. Zda se mi, že princip diety je stejný, ale stejně mi to nedá a musím se zeptat :D
Raději KetoDiet, nebo Chia Shake? :nevim:

Reakce:
cverunka
Závislačka 2783 příspěvků 30.01.19 12:55

Já radím ani jedno. Krátkodobý efekt za dost peněz.

claarca
Kecalka 346 příspěvků 30.01.19 13:04

Ani jedno. Radsi investuj penize do vyvazeneho jidelnicku… A jeste usetris

Janli
Kelišová 7304 příspěvků 30.01.19 13:10

Vyhozený peníze. Začni sportovat a pořádně jíst.

epsice
Zasloužilá kecalka 968 příspěvků 30.01.19 13:44

Nic… Jsou to sra**y. Keto dieta je úplně to nejhorší co může být. Sice shodíš ale hned to nabereš zpět i s jojo efektem. Neřeš kraviny a zamysli se. Jedinej opravdu udržitelnej způsob hubnutí je zdravý životní styl a dodržování makro živin. Zelenina, libové maso, kvalitní sacharidy. Žádné rychlé cukry, žádné bílé pečivo. A začněte se hýbat.
Co ti můžu doporučit tak radši vraž peníze do trenérky a jídelníčku ( jídelníček kolem 1500 celkem) . Držím ti palce :hug:

hopsalka
Kecalka 245 příspěvků 30.01.19 13:51
@Babycakes píše:
Ahoj holky, začátkem února se chci pustit do keto diety, ale narazila jsem i na firmu chia shake, která nabízí keto dietu také.. Zda se mi, že princip diety je stejný, ale stejně mi to nedá a musím se zeptat :D
Raději KetoDiet, nebo Chia Shake? :nevim:

u těchto diet je jojo efekt zaručen, bohužel. Mám dvě kamarádky, které přímo keto diet zkoušely a efekt je u všech stejný, jen s jiným odstupem času. Jedna přibrala na svoji původní váhu během roka a půl a druhá během dvou let to samé + cca 10 navrch. Nevím, rozmyslela bych si to. Jako dávat si to občas jako náhradu svačinek apod. určitě, ale vrhnout se do toho naplno, já bych se bála toho jojo efektu a rozhozeného metabolismu.

Ale pokud máš pro strach uděláno, tak o.k. Je to velmi účinný a efektivní způsob, nicméně vyžaduje doživotní úpravu stravy, jinak je 100 % zaručeno, že ti to i s bonusem naskočí zpátky. Šla bych do keto diety, ta je ověřená a je na trhu déle, jinak princip obou je stejný. Játra tráví tuk na základě sacharidově podhodnoceného jídelníčku.

A ještě jedna věc, budeš mít první 3 týdny naprosto krutej hlad a je zakázáno olíznout i omáčku ze lžíce, abys ochutnala, když vaříš (nebo olíznout ano, ale obsah vyplivnout a vypláchnout pusu).

Celina
Závislačka 4267 příspěvků 30.01.19 14:37

Ani jedno. Vyvážená strava a sport je to jediné, co skutečně funguje.

Marlenka91
Kecalka 341 příspěvků 30.01.19 15:32

Držela jsem Keto diet. Mam dole 15 kilo a jsem spokojená. Uz pul roku mi váha stoji a nenabiram. Jasne nesmíš pak začít zase žrát jako prase ale snazit se jist zdrave a vyvazene.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33919 příspěvků 1 inzerát 31.01.19 11:20

Chia shake je úplný fujtajxl ze soji. O keto tu běží sáhodlouhá diskuze , tak zkus pročíst názory tam. Ale stále je keto považováno za dlouhodobě neudržitelný stravovací styl a odborníci ho nedoporučují. Raději zdravě a střídmě jíst, dodržovat pitný režim a hýbat se. Sice nehubneš extra rychle, ale za to o hodně zdravěji a trvale udržitelně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 22:22

@Babycakes chutná mi oboje ale nejlepší a nejchutnější je od ketofitu.Já nechápu že neodpoví pouze ti co stím mají zkušenost..ano každý má na to svůj názor a tohl fakt nesnáším…měla jsem zhubla sem a zatím držím,znám spostu lidí co dřeli/drží.výsledky mají a d drží si to už roky!!

cverunka
Závislačka 2783 příspěvků 01.02.19 11:13
@Anonymní píše:
@Babycakes chutná mi oboje ale nejlepší a nejchutnější je od ketofitu.Já nechápu že neodpoví pouze ti co stím mají zkušenost..ano každý má na to svůj názor a tohl fakt nesnáším…měla jsem zhubla sem a zatím držím,znám spostu lidí co dřeli/drží.výsledky mají a d drží si to už roky!!

No já právě znám lidi, co drželi a do roka měli všechno zpátky i s bonusem. Taková zkušenost mi stačí.

Marlenka91
Kecalka 341 příspěvků 02.02.19 01:30
@cverunka píše:
No já právě znám lidi, co drželi a do roka měli všechno zpátky i s bonusem. Taková zkušenost mi stačí.

Tak jestli potom začali jíst stejně jako před dietou, tak se nedivím :nevim:

cverunka
Závislačka 2783 příspěvků 02.02.19 09:50
@Marlenka91 píše:
Tak jestli potom začali jíst stejně jako před dietou, tak se nedivím :nevim:

Tak ono asi nejde jíst celý život nějaký hnus z pytlíku. Proto tady i holky psaly, že je daleko lepší se naučit zdravému životnímu stylu a stravování, což je daleko levnější a trvalejší.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 21:39

@Marlenka91 jj přesně.ono stačí přejít na lc stravu nebo klidně krabičkovou dietu..tam jíš vše a hubne se taky hezky,ale keto pro nakopnutí je rozhodně super :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >