Kluk pouze jako kamarád?

Anonymní
29.7.20 21:07

Kluk pouze jako kamarád?

Dobrý večer. Nikdy jsem si s ženami nerozuměla. Od mala se vlastně bavím hlavně s opačným pohlavím. Jenže staří dobří kamarádi už mají rodiny, staví bydlení několik kilometrů daleko, zkrátka už má každý svůj život. Já bych opět ocenila někoho blízko, s kým se dá o čemkoliv pobavit, zajít na kávu a vyměnit si třeba názory co by v té situaci dělal ten druhý. Nevím, zda je to dnešní dobou. Ať se bavím s jakýmkoliv mužem, po chvíli si uvědomuji, že se o mě nějak snaží a to celkem nápadně. Nehledám nikoho na jednu noc. Opravdu za poslední 3 roky jsem nepotkala jediného chlapa, který by si od toho nesliboval něco víc. Nemyslím si, že bych působila nějak lehce dosažitelně. Nikdy jsem s žádným z nich nic neměla a hned vysvětlila, že s ním nic mít nechci. Přivádí mě to na myšlenku, můžou být muž a žena pouze dobří přátelé? Dodávám, že nepůsobím nijak vyzývavě a na nikoho nic nezkouším…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13329
29.7.20 21:20

Ja mam kamaráda, jen kamaráda, už zhruba 22let. Nikdy nebyl náznak ničeho, slovem, činem, ničím, ani z jedné strany. Muzu mu říct, cokoli, kdykoli zavolat, návštěvy jsou normální. Ted už máme každý své rodiny. Ale je fakt, ze je takový jediný, kterého takového mám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
627
29.7.20 21:26

Mám a měla jsem spoustu kamarádů, ale žádného, kde by byl vztah úplně „čistý“. U mého nejlepšího kamaráda je to tak z mé strany, ale vím, že on na mě kouká „trošku jinak“. Podle mě to je jen a pouze přátelství z obou stran opravdu výjimečným případem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
454
29.7.20 21:27

Zkus jim říkat, že si s nima připadáš jako s bráchou, se kterým se dá dobře pokecat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
29.7.20 21:28

Já jsem to třeba s mým nejlepším kamarádem měla tak, že bylo jedno období, kdy jsem k němu cítila něco víc, ale on to tak necítil, pak to přešlo a bavíme se dál a teď už jsme prostě jenom přátelé…

Na druhou stranu mám dost dalších blízkých kamarádů, ke kterým jsem nikdy nic necítila vím, že ani oni ke mě. Takže za mě to jde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18170
29.7.20 21:30

Sim tě, nebuď naivni. Ale tyhle holky mám nejradši, s jinýma si nemají co říct, za kámoše jenom kluky a pak zůstanou jako kůl v plotě, protože si najdou chlapa a najednou co? Řeknou doma Tondo, jdu s Lojzou na kafe :lol: Tak určitě :lol:

Příspěvek upraven 29.07.20 v 21:34

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
29.7.20 21:31

Známej mi jednou řekl, že chlap může být s ženou kamarád jedině pokud už s ní měl sex. 😀 Do té doby ho to láká 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23779
29.7.20 21:34

Mám několik kamarádů, ale nikdo nic víc nechtěl. To je prostě kouzlem mé osobnosti :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1329
29.7.20 21:42
@Mango_Lassi píše:
Mám několik kamarádů, ale nikdo nic víc nechtěl. To je prostě kouzlem mé osobnosti :jazyk:
:lol: :lol: :lol:
Ja teda umim byt kamos jen asi s holkou, ktera se mi nelibi(ale me se dokaze zalibit kazda holka kdyz nema v hlavne nasr…, ale to ma vetsina takze mam vlastne kopu kamosek :mrgreen:), nebo jsem ni kamos od mala…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1329
@Mango_Lassi píše:
Mám několik kamarádů, ale nikdo nic víc nechtěl. To je prostě kouzlem mé osobnosti :jazyk:
:lol: :lol: :lol:
Ja teda umim byt kamos jen asi s holkou, ktera se mi nelibi(ale me se dokaze zalibit kazda holka kdyz nema v hlavne nasr…, ale to ma vetsina takze mam vlastne kopu kamosek :mrgreen:), nebo jsem ni kamos od mala…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11174

Ne nemuže to být jen čisté přátelství, to je prostě příroda…samozřejmě my jako druh myslící ( občas ), se dokážeme částečně ovládat, ale to neznamená, že kdyby žena kývla, že onen kamarád ihned nepřicupitá :P Jednou dávali nějaký dokument a tam se to řešilo a zjistilo se, že my ženy umíme brát muže čistě jen jako kamarády, ale oni nás ne :mrgreen: A já to vidím úplně stejně 8) Muži jsou v tomhle slabí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
puzzles
29.7.20 21:44

Já věřím, že může být čisté přátelství mezi mužem a ženou. Ale moc často se to bohužel nestává.
Já jednoho takového kamaráda našla. Radovala jsem se, že se se mnou konečně chlap nebaví s postranními úmysly. A pak jsem se do něj sama zabouchla. :zed: :D

• Citovat
  • Nahlásit
23779
29.7.20 21:47
@Sonarka píše:
Ne nemuže to být jen čisté přátelství, to je prostě příroda…samozřejmě my jako druh myslící ( občas ), se dokážeme částečně ovládat, ale to neznamená, že kdyby žena kývla, že onen kamarád ihned nepřicupitá :P Jednou dávali nějaký dokument a tam se to řešilo a zjistilo se, že my ženy umíme brát muže čistě jen jako kamarády, ale oni nás ne :mrgreen: A já to vidím úplně stejně 8) Muži jsou v tomhle slabí.

Tak to zas ne. Několik jsem jich chtěla i sbalit, ale nic nebylo :lol: dělali, že to nechápou :mrgreen:
Vždyť tohle jsou běžné balicí techniky, hry na kamarádku, aby se žena dostala blíž k chlapovi. Naštěstí nejsou všichni chlapi tak hloupí, aby to neprokoukli

Příspěvek upraven 29.07.20 v 21:50

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
29.7.20 21:48

@Sonarka Přesně tak, kamarád taky rád. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1652
29.7.20 21:51
@terien píše:
Sim tě, nebuď naivni. Ale tyhle holky mám nejradši, s jinýma si nemají co říct, za kámoše jenom kluky a pak zůstanou jako kůl v plotě, protože si najdou chlapa a najednou co? Řeknou doma Tondo, jdu s Lojzou na kafe :lol: Tak určitě :lol:Příspěvek upraven 29.07.20 v 21:34

Tak třeba já to doma říct můžu a není problém. Samozřejmě to musí být v unosnych mezích, ale to je zas na mě, nakolik si vážím svého chlapa, abych nedělala zbytečné vlny :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama