KOJENÍ A PŘÍPRAVKY NA HUBNUTÍ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ulmik
Kecalka 206 příspěvků 19.03.07 12:48
KOJENÍ A PŘÍPRAVKY NA HUBNUTÍ

Myslíte, že je nějaký doplněk stravy na hubnutí, který je zaručeně účinný a mohla bych ho i při kojení? Když teda opomenu heslo „nežrat a cvičit“!

Moc děkuji
Verča

Reklama

Najdete v encyklopedii: Hubnutí při kojení

Reklama

Reakce:

Anonymni  19.03.07 13:47

ja mam pocit, ze u vetsiny hubnoucich pripravku je napsano neuzivat v dobe tehotenstvi a pri kojeni. Hanka

Jirina
Extra třída :D 13399 příspěvků 19.03.07 14:19

Já myslím, že na hubnutí je nejlepší právě to kojení, spolu s heslem „nežrat za dva“ :o)))
Rozhodně bych žádné preparáty nedoporučovala. Jestli máš problém s „žraním“, hlavně sladkého, zkus při chuti místo toho vypít skleničku nápoje. Hodně pít je dobré i pro kojení, i ty „chutě“ by mělo časté pití snížit.

Tohle jsi ale určitě slyšet nechtěla, viď …
Jiřina

Vvv
Ukecaná baba ;) 1364 příspěvků 19.03.07 15:39

Ulmiku,
taky asi napíšu něco, co nechceš slyšet.. ale zaručené přípravky na hubnutí prostě NEEXISTUJÍ, pokud pominu nějaké ty dryjáky na léčbu těžké obezity..
Hubnutí je prostě založené na tom, že vydáš více energie než přijmeš a žádné pilulky za tebe tohle neudělají..
Není to jen o tom „nežrat a cvičit“, možná by stačilo jíst míň, omezit sladký, nejíst večer a hodně pohybu máš určitě s prckem.. u mě docela zabraly několikahodinové procházky s kočárkem, později běhání s kočárkem za prckem :D Brzy bude pěkně, tak toho využij.
Mmch, já jsem taky případ kojící, která nezhubla, dokud nepřestala kojit, takže „vyděržaj, pijaněr“ :)

Verča

ulmik
Kecalka 206 příspěvků 19.03.07 16:32

Holky moc děkuji!!

Tak jsem se ujistila, o tom, co už vím dávno… Takže pevnou vůli všem, co chtějí zhubnout…

Lusie
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 19.03.07 17:22

Já kojím a mám příšernou chut na sladké - takže sice nepřibírám, ale taky nehubnu..a těch skoro devět kilo bych ráda dala dolůůů - tuším, že vodou tu chut na sladké nepřebiju - co s chutí na sladké, nevíte?

ulmik
Kecalka 206 příspěvků 19.03.07 17:51

Já nevím! Ale jsem na tom stejně, můžu být k prasknutí najezená, ale když mám chuť, tak nevydržím! Aspoň se to snažím kompenzovat pitím zeleného čaje (prý při chudnutí pomáhá).

kuzelka75
Kecalka 325 příspěvků 11.04.07 23:23

Zdravím všechny maminy.
Připojuji se ke kojícím, co jim nejde zhubnout.
Ale koukám tady na ten zelený čaj. Nepíšou náhodou, že není vhodný pro kojící? Nevím, možná se pletu. černý se nedoporučuje určitě!!!!!!!!!!­!!!!!!!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Sedm pomocníků, které byste měla mít v kabelce, když jste mimo domov

Dámská kabelka je opředena mnoha mýty. Je to všestranné úložiště s kapacitou... číst dále >

Nejlepší investicí v životě je vzdělání

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaká investice přinese vašim dětem největší... číst dále >

Články z Ona Dnes

ROZSTŘEL: Pro malé děti není inkluze vhodná, tvrdí nevidomá právnička

V České republice na tom nejsme vůbec špatně, řekla v Rozstřelu na adresu... číst dále >

Chudým kráskám plní jejich sny. U dcery bych byl zásadně proti, říká

Luxusní dárečky, výlety za hranice šedého průměru, nákladný život v krásných... číst dále >

Reklama