Kojení na veřejnosti

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1390
15.7.17 10:04

Kojila jsem do roka, malá se mi v době nachlazení sama odstavila. Co se týče kojení venku problém jsem neměla. Prso jsem zbytečně nevystavovala. Ovšem po dvou příhodách kamarádek jsem měla strach kojit sama. Jedné sprostě nadával chlap v zoo když kojila 3m dítě a druhé v parku u 4m holčičky. Nevím o co těm ubožákům jde. Nikdy jsem neviděla matku, která vy prso vystavovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.7.17 12:55

Kojení beru jako přirozenou potřebu minima, ale vše ma své meze. Stalo se mi ve vlaku, ze maminka kojila své asi 2lete dítě, v pohodě, jenže holčička uz nechtěla, ale její matka byla jiného názoru a premlouvala ji ať si jde ještě cucnout, celou dobu měla prso venku, lidi chodili tam, sem. Musím říct, ze i ja koukala, když uz, tak se zahalim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32120
15.7.17 15:53
@rozmaryna1234 píše:
Kojení beru jako přirozenou potřebu minima, ale vše ma své meze. Stalo se mi ve vlaku, ze maminka kojila své asi 2lete dítě, v pohodě, jenže holčička uz nechtěla, ale její matka byla jiného názoru a premlouvala ji ať si jde ještě cucnout, celou dobu měla prso venku, lidi chodili tam, sem. Musím říct, ze i ja koukala, když uz, tak se zahalim.

tohle musel být primitiv, bez špetky sociální inteligence.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.5.19 11:02

Holky, tohle na mě vyskočilo na. Jsou tam strašný samolepky, opravdu žijeme v téhle době? :?
Příšerné! :,(

edit adminem: reklama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.8.20 09:58

Mam 14 denni miminko a chteli by jsme venku ale ona fakt papa tak po hodině..max hod. a půl… takže určitě budu muset kojit někde ven a není to úplně příjemní že? Třeba v parku…

• Citovat
  • Nahlásit
18205
6.8.20 10:03
@Anonymní píše:
Mam 14 denni miminko a chteli by jsme venku ale ona fakt papa tak po hodině..max hod. a půl… takže určitě budu muset kojit někde ven a není to úplně příjemní že? Třeba v parku…

Me to nevadilo a to nejsem zadny exhibicionista. Proste sem si sedla na lavicku dal od lidi a hodila pres sebe a malého velkou latkovou plenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
741
6.8.20 10:10

Existuji i kojici zasterky :). Fantasticky vynalez. Ja silena stydlivka a radeji bych nikam nesla, ale s timto jsem kojila kdykoliv a kdekoliv :). Nikdo nic nevidel - vubec nic - ale ja videla na miminko a miminko na me :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
349
6.8.20 10:12
@Anonymní píše:

Já kojila normálně venku, samozřejmě tak, aby bylo toho co nejméně vidět a raději někde trochu v ústraní. Když malé miminko potřebuje nutně jíst/pít, tak přeci nestrávím půl hodinu hledáním zapadlého kouktu, zejména třeba ve městě… vždy stačilo nadzvednou tričko, přiložit mimino, případně hodit přes ně plenku a bylo to. A to jsem v počátcích ještě musela nasazovat kloboučky, takže práce navíc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7611
6.8.20 10:14
@Anonymní píše:

Proč? Sedneš si stranou a je to.
Nebo jde tričko vyhrnovat zespodu, takže žádné prso venku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5311
6.8.20 10:16
@Anonymní píše:

Normálka, přes léto to jinak nejde a kojí se venku, žádný problém.. Vyhrnes tričko a kojis :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22041
6.8.20 10:27
@Anonymní píše:

Normálně nakojit. :nevim: Sedneš si stranou, tričko vyhrnout, můžeš se zaclonit kočárem nebo zakrýt čátkem a nic není vidět.

Trochu jiný level jsou dvouletý děti, co sedí mámě na zahrádce restaurace na klíně, ta má celý prso vytažený ven vástřihem, a oni cuca a u toho jí packávaj to druhý prso. To už je silná káva i na mě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31368
6.8.20 10:34

Mimino jsem kojila vždy venku. Pokud možno v ústraní a vhodné oblečení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7611
6.8.20 10:42
@Svistice píše:
Normálně nakojit. :nevim: Sedneš si stranou, tričko vyhrnout, můžeš se zaclonit kočárem nebo zakrýt čátkem a nic není vidět.Trochu jiný level jsou dvouletý děti, co sedí mámě na zahrádce restaurace na klíně, ta má celý prso vytažený ven vástřihem, a oni cuca a u toho jí packávaj to druhý prso. To už je silná káva i na mě.

Ono když odmala kojíš na požádání, tak se to dost blbě omezuje i v pozdějším věku. Ale dá se to udělat diskrétně, to jo.
Btw zažila jsme muslimku ve vlaku, kdy jí dvouleté dítě řvalo půl hodiny, že chce nakojit. To bych byla radši, kdyby to prso vytáhla, fakt. Bylo to děsný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22041
6.8.20 10:49
@Lucie_Sx píše:
Ono když odmala kojíš na požádání, tak se to dost blbě omezuje i v pozdějším věku. Ale dá se to udělat diskrétně, to jo.
Btw zažila jsme muslimku ve vlaku, kdy jí dvouleté dítě řvalo půl hodiny, že chce nakojit. To bych byla radši, kdyby to prso vytáhla, fakt. Bylo to děsný.

Já kojila na požádání, ale jedno dítě přestalo chtít kojení v 10 měsících, další jsem řízeně před rokem odstavovala. Neměla jsem problém nakojit kdekoliv.
Mám i kamarádky, co třeba ve dvou letech ještě kojili, ale ráno/večer, doma.

Je to na matce, aby si to ukočírovala a nastavila pravidla. Dítě 1+ prostě nemusí dostávat prso kdykoliv si umane. Přes den zvládne normální jídlo a pití. I i kdyby to byl nejedlík, tak prostě v turisticky frekventovaných lokacích nemusí sedět v centru dění s prsem venku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24814
6.8.20 10:50

Kojim normálně venku, vlastně kdekoliv, je dobré mít vhodný oblečení aby jsi nebyla polonahá, dobrá jsou trička co mají takový dvojitý výstřih.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama