Kolegyně a její vztah

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
10775
12.1.22 15:00
@Anonymní píše:
Potřebovala jsem to probrat anonymně, emimino mi přišlo jako dobré řešení.

jak ti máme poradit, když je to život tvé kamarádky?

Pokud jí chceš pomoct, buď jí dobrou kamarádkou, naslouchej, podporuj, opravuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 15:02
@Russet píše:
Já bych jí narovinu řekla, že už k ní nepřijdu. Že se radši sejdu na kafe venku. Mě by ta návštěva tam hrozně vysílila.

Však mě to tam taky úplně vysílilo. Ještě, když se tam motal opilý a málem zhodil vánoční stromek.

• Citovat
  • Nahlásit
41983
12.1.22 15:05
@Anonymní píše:
Však mě to tam taky úplně vysílilo. Ještě, když se tam motal opilý a málem zhodil vánoční stromek.

Na to bych neměla nervy. Pomůžeš jí tím, že ji vytáhneš někam ven a řekneš jí, že muž by měl podstoupit odvykačku. Tohle není partner pro život. Když se jí něco stane, bude o dítě pečovat ochlasta a prarodiče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
12.1.22 15:08

Takové vztahy jsou úplně normální. Stačí si tu projít pár diskuzí a zjistíš, že kolegyně má běžný vtah se zcela normálním českým notorem, co se doma jen povaluje na gauči a buzeruje.
Takové manželství tu má každá druhá. Ona zachovává posvátnou rodinu s oběma rodiči, aby kluk nebyl o nic ochuzen a mohl dobře sledovat, jakého má fotříka bl. bečka a matku otrokyni/trubku. Díky tomu si vytvoří ty správné návyky, které bude ve své tradiční rodině opakovat. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 15:10
@Russet píše:
Na to bych neměla nervy. Pomůžeš jí tím, že ji vytáhneš někam ven a řekneš jí, že muž by měl podstoupit odvykačku. Tohle není partner pro život. Když se jí něco stane, bude o dítě pečovat ochlasta a prarodiče.

Paradox je v tom, že jsem jí řekla, že ji zvu do kavárny, jí se nechtělo a v tom mi hned řekla, že ona mě právě chtěla pozvat k ní, protože o Vánocích nebyl čas. V restauraci a kavárně s tím svým nikdy nebyla, v podstatě nikam nechodí a když jsem ji tedy pozvánka, tak nechtěla a to bývalá společenská. Já to nechápu.

• Citovat
  • Nahlásit
41983
12.1.22 15:11
@Anonymní píše:
Paradox je v tom, že jsem jí řekla, že ji zvu do kavárny, jí se nechtělo a v tom mi hned řekla, že ona mě právě chtěla pozvat k ní, protože o Vánocích nebyl čas. V restauraci a kavárně s tím svým nikdy nebyla, v podstatě nikam nechodí a když jsem ji tedy pozvánka, tak nechtěla a to bývalá společenská. Já to nechápu.

Pozvi ji znovu. Ať vidí, o co přichází. Občas se nechat obsluhovat je fajn. Je divné, že se za něj nestydí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35019
12.1.22 15:13
@Anonymní píše:

Možná nechtěla do kavárny, protože nemá zelenou Tečku :)

Zkusila bych ji pozvat na svařáka na stojáka před hospodou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35019
12.1.22 15:14
@Anonymní píše:

Tak asi jim to nevadí, hlavně, že je nemlátí a děcko je spokojené, lidi žijou mnohem hůř…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14559
12.1.22 15:17
@Anonymní píše:
Prosím anonym nebo smazat.
Mám kolegyni, byla jsem u ní v neděli po delší době na návštěvě. Ona žije v dvougeneračním domě dole s přítelem a synem, nahoře žijí její rodiče. Dům patří rodičům.
Z celé té návštěvy jsem zmatená.
Přítel od kolegyně od začátku toho, co spolu jsou, pije, ztrácely se jí peníze, když byl u ní na návštěvě, choval se velmi nespolehlivě, chtěla se s ním rozejít, zjistila, že je těhotná.
Poté se k ní nastěhoval, začátky, kdy byla na md, byly krušné, potom se to tak trochu ustálilo.
K věci - kolegyně má se svým přítelem syna, který oslavil v říjnu 6 let. Její přítel pije, je na alkoholu závislý, potřebuje už takovou tu každodenní hladinku, aby mohl normálně fungovat.
Není agresivní, je někdy urýpaný, doma jí s ničím nepomůže, celé dny leží na gauči a nic neřeší.
Synovi se moc nevěnuje a když, tak jen tím způsobem, že s ním dělá blbosti a syn mu řekne- blb. če.
Přesně u toho jsem byla. Její přítel seděl na křesle, se synem dělal blbosti, ten se smál a řekl svém tátovi - blb
e. čku.
Jeho táta mu nic neřekl a smál se.
Její přítel přišel o řidičský průkaz, protože řídil opilý a protože se to v minulosti stalo několikrát, tak je vrácení řidičáku v nedohlednu. Naštěstí jel vždy sám.
Kolegyně počítá každou korunu, s hodně věcmi jí pomáhají rodiče, její přítel dost peněz rozfrcá.
Syn má tolik hraček, že si jich neváží.
Její přítel na mě pořád mrkal a dělal dvojsmyslné narážky, ví, že žiji v manželství a na tom nechci nic měnit.
Kolegyně se mi dříve hodně svěřovala, známe se roky, svěřovala se, jak je to vše příšerné, že až nastoupí do práce na plný úvazek, že ho vyhodí, ale zatím nemůže, protože by to s penězi bylo špatné.
V práci dávno je, v vyhodit ho nechce, už se o tom ani nebaví, svěří se jen občas, vždy jsem jí řekla, že si to musí vyřešit sama, že já bych s ním nebyla, ale já jsem já, ona je ona a že se mi vždy může svěřit, že ji vyslechnu.
Kolegyně byla vždy taková hrdá, usměvavá, alkoholiky opovrhovala.
Svého syna má ráda, věnuje se mu, kromě školky díky ní chodí na různé kroužky, ale je na něj v podstatě sama.
Ani nevím, proč toto vše píši, je mi z toho divně a od té neděle mi to vrtá hlavou.
Je takový vztah normální nebo se svět v p.del obrací?

Co na to říct, kamarádka si to udělala sama, otěhotněla s chlapem, o kterýho by si velká většina žen neopřela ani kolo. I tak s ním ale nemusela zůstávat. Nechápu, co ty ženský na těhle chlapech viděj? Kdyby si moje dcera přivedla takový individuum, tak by letěl. Proč ho nevyhodí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41983
12.1.22 16:21
@mokkk píše:
Zkus se na to podívat z druhé strany. Jen omezené množství mužů zvládne bydlení s tchánovci pod jednou střechou a v místě, kde jim nic nepatří. Alkoholik, filosof.. :D

A kdo ho nutil tam bydlet? Mohl si kočenu nastěhovat do svého loftového bytu a popíjet jen whiskey.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1083
12.1.22 16:39
@Russet píše:
A kdo ho nutil tam bydlet? Mohl si kočenu nastěhovat do svého loftového bytu a popíjet jen whiskey.

Nikdo ho nenutil a on je nejspíš spokojený. Myslela jsem to tak, že má kamarádka omezený výběr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat