Litujete, že máte děti?

10.6.17 19:51

Litujete, že máte děti?

Na základě jiného diskuzního vlákna, jsem založila tuto diskuzi. Pište klidně anonymně, zajímají mě skutečné důvody proč litujete, že máte děti. Nebo naopak, proč nelitujete, ačkoliv to máte v životě těžké a třeba jste nevybraly „ideálního otce“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5752
10.6.17 19:55

No lituju, ze jsem nevedela, jaky nesu geny a ze tri deti je jen jedno ok…byt zdrave vsechny, nelitovala bych vubec :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.6.17 19:59

Kdybych věděla a měla zkušenosti co mám ted s dětmi, tak bych chtěla mít jen jedno dítě. Nelituji, ale jsem si to představovala dost jinak, děti také dost zasáhly naše vztahy s mužem. Vadí mi, jak se spolu hádají, perou se, že dělají kraviny při jídle, mě pak z toho přechází chut k jídlu, v noci nemůžu spát protože se pořád děti budí a taky můj spánek je strašně lehký, budí mě ted všechno. Jsem často naštvaná a nervozní. A.

• Nahlásit
  • Citovat
5752
10.6.17 20:01

Anonymni tak pokud jsou zdrave, to nepohodli bych prezila..vsak to neni navzdy..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.17 20:02

@Tarjei Tvůj příběh z diskuzí cca znám…respekt…měla jsem na mysli mámy zdravých dětí..vy mamky s dětmi s potížemi hrajete jinou ligu a zasloužíte si úplně jiné ceny :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
10.6.17 20:02

To fakt někdo lituje toho, že má děti? :( :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
5752
10.6.17 20:03

@Mirka Dušínová diky, ta tiha je vrazedna, no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
441
10.6.17 20:05

Nelituji, jsem šťastná, že dceru mám. Jen druhé dítě, které bych chtěla chci přivézt až do lepší finanční situace. Mít dítě mě plně naplňuje a dělá šťastnou i když občas zkouší co moje nervy vydrží :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2721
10.6.17 20:08

Ja jsem tehotna a nedokazu se radovat a tesit se. Jen brecim. K diteti nic necitim. Tak nevim jak to bude :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.6.17 20:10

Nelituju, že mám děti a dokonce plánujeme i další děti.
Ale občas mě „mrzí“, že první dvě jsou jen 2,5 roku od sebe. Kdybych věděla, co mě čeká, tak bych ještě tak 2-3 roky počkala. Za mě je 2-3 roky mezi dětmi ideální rozdíl, ale s mladším jsou od narození problémy - cvičili jsme vojtovku, má vývojovou dysfázii a často marodí, tak to občas odnáší starší. Snažím se najít rovnováhu, ale je vidět, že ho to ovlivňuje.
Chybí mi často odpočinek, protože chlap je hodně v práci a staví nám lepší bydlení a do toho komunikační problémy s mladším, kdy kvůli neporozumění třeba 2 hodiny ječí, tak jsem pak naštvaná a nervózní.
I když se pomalu blýská na lepší časy.

B. J.

• Nahlásit
  • Citovat
10.6.17 20:11
@zudina píše:
Ja jsem tehotna a nedokazu se radovat a tesit se. Jen brecim. K diteti nic necitim. Tak nevim jak to bude :,(

Netrap se tím, nech to být…ono si to sedne..hlavně si teď pod nátlakem diskuzí nevyčítej, že mimino nemiluješ, ono to přijde…a kdyby náhodou ne, tak přijmeš nějakou zodpovědnost, ale určitě se to nějak vyřeší…hlavně klid…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2721
10.6.17 20:15
@Mirka Dušínová píše:
Netrap se tím, nech to být…ono si to sedne..hlavně si teď pod nátlakem diskuzí nevyčítej, že mimino nemiluješ, ono to přijde…a kdyby náhodou ne, tak přijmeš nějakou zodpovědnost, ale určitě se to nějak vyřeší…hlavně klid…

Ja ted vidim jen to jak jsem obrovska, vsechno me rozbreci a s pritelem se nam zhorsuje vztah.. snad se to po porodu zmeni a dite budu mit rada nebo prijmu tu zodpovednost.. dekuju..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1389
10.6.17 20:16
@Doe_Jane píše:
To fakt někdo lituje toho, že má děti? :( :cert:

Spousta lidí, to neznáš…? :nevim: Jestli umíš anglicky, zalov v googlu. Takové malé sociální tabu, které začínají prolamovat první odvážné :nevim:
Jinak bodejť by to nebylo tabu, když spousta lidí reaguje už na pouhou zmínku podobně jako ty :kytka: Tož tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
10.6.17 20:17
@LAlezane píše:
Spousta lidí, to neznáš…? :nevim: Jestli umíš anglicky, zalov v googlu. Takové malé sociální tabu, které začínají prolamovat první odvážné :nevim:
Jinak bodejť by to nebylo tabu, když spousta lidí reaguje už na pouhou zmínku podobně jako ty :kytka: Tož tak.

jako já? co jsem řekla? jen to prostě nechápu… a divím se tomu

• Nahlásit
  • Citovat
6036
10.6.17 20:18

Když jsem po nocích psala diplomku, říkala jsem si, že jsem s dětmi mohla počkat po vejšce.. promovala jsem s dětmi 1 a 3 roky a nebylo to vždy snadné. Zase si je ale můžu užívat o to dýl, v září budou obě ve škole, já oslavím třicítku a podle dnešních měřítek budu prakticky na startu svého života…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama