Malý penis - mám se děsit? :-D

Napsat příspěvek
Velikost písma:
8397
25.8.20 11:07
@PetrMarty píše:
Psal jsem to právě v diskusi.

Nepsal.

Máš tu rozcamráno na 40 stranách litanie o tom, jak ženský jsou bezcitný a všechny přesvědčuješ, že maličké přirození chlapa při sexu ženám vůbec nevadí. A ono přitom vadí.

A dál už jsou jen tvoje frustrace, kterými jsi zaplevelil diskuzi, která patřila zakladatelce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
243
25.8.20 11:13
@akavi píše:
No a když jí to prostě nejde? Tohle z ní nevymlátíš :nevim:
Já myslím, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.

Už jsem psal, že zatím se mi nestalo, že by to nešlo. Takže nevím, jak bych se zachoval. Nemám tu zkušenost.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8397
25.8.20 11:14
@Venetia píše:
ne vždycky

to máš pravdu

ale stejně tak neplatí, že u kamarádství s výhodami se jedná o výhodu pro oba

často vidím, že se jedná spíš o holku, která je dobrá na soulož, ale jako partnerku ji nechci

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8397
25.8.20 11:15
@Anonymní píše:
Ahojky, prosím radu. Mám nového přítele. Jsme spolu chvíli, nějaká muchlovačka proběhla, ale sex ještě ne (žádná forma sexu). Včera jsme seděli u vína a povídali si a on najednou mi rozpačitě řekl, že mi musí něco povědět. Prý ať to vím předem. Jedná se o to, že má extrémně malý penis. Prý v maximálním ztopořeném stavu stěží 10 cm. Vůbec jsem nevěděla, jak na to reagovat, co říct… Moc sexuálních parterů jsem neměla, tak nevím, jestli je to opravdu extrémně málo a jestli ho v sobě vůbec ucítím? Jednou jsem měla chlapa, který ho měl kolem 20 cm a to mě fakt bolelo, jinak jsem zvyklá na takový průměr a ten mi vyhovuje. 10 cm se mi zdá dost málo… Prý mi to chtěl říct takhle dopředu, abych s tím počítala a pak nebyla překvapená. Nakonec jsem to nějak zahrála do autu, fakt jsem nevěděla, co na to říct… A teď se po pravdě sexu dost děsím. Bohužel mě nejde udělat orálně, prsty ani hračkou, mívám orgasmus pouze vaginální při pohlavním styku jako takovém. A teď se děsím toho, že ho v sobě třeba ani vůbec neucítím, natož abych měla orgasmus… Tak jsem se chtěla zeptat, máte některá zkušenost s chlapem s takto malým penisem? :oops: Případně vadilo vám to nebo to zas takový problém nakonec nebyl? Samozřejmě anonymně, děkuji :oops:

jak to dopadlo?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
243
25.8.20 11:21
@botl píše:
Nepsal.

Máš tu rozcamráno na 40 stranách litanie o tom, jak ženský jsou bezcitný a všechny přesvědčuješ, že maličké přirození chlapa při sexu ženám vůbec nevadí. A ono přitom vadí.

A dál už jsou jen tvoje frustrace, kterými jsi zaplevelil diskuzi, která patřila zakladatelce.

No tak necamrej a neryj. Pokud se tu napsaly jisté fráze, které nechci tapetovat, tak je jasné, že mě to naštvalo. A ano, většina žen je cynických a neempatických. Bohužel.

Pokud jsem zaplevelil diskusi, tak to klidně zakladatelka může smazat.

Maličký pinďa „vadí při sexu“ a hned na to se dočtu jinde, že „není problém, klidně i bez“, pokud je chlap šikovný. Takže zřejmě se tady sešel opravdu babský tankový prapor. Už podle příspěvků jedna naštvaná žena vedle druhé, naštvané na svět, na život, omlácené životem. Chápu, že to nemají lehké, ale pokud se nenaučí empatii, tak bohužel se to nezmění.

Z esoterického hlediska - pokud dochází k nějaké interakci, pak k ní dojít mělo a obě strany si mají něco uvědomit. Já si uěvdomuji, že jsem přecitlivělý. Ale dámy tady si neuvědomují, že jisté fráze mají di normálnosti daleko. Mnohem lepší je pro ně to obcházet a rypkat o tom, že se tu píší litanie. I kdepak - vše je vždy tak, jak má být. Prostá zákonitost a může se ti to nelíbit, jak chce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5752
25.8.20 11:21
@PetrMarty píše:
Už jsem psal, že zatím se mi nestalo, že by to nešlo. Takže nevím, jak bych se zachoval. Nemám tu zkušenost.

Třeba stalo a ani o tom nevíš :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25.8.20 11:22
@PetrMarty píše:
Nejde co, omezenče?

Sex. Nafoukaný nádivo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
243
25.8.20 11:24
@akavi píše:
Třeba stalo a ani o tom nevíš :mrgreen:

Neexistuje. Poznám to. Myslím to vážně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
243
25.8.20 11:25
@Bellatrix Lestrange píše:
Sex. Nafoukaný nádivo.

Zkus si schovat své intimnosti na doma a vynech mě, dokonalá ženo. Děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.8.20 11:29
@PetrMarty píše:
Zkus si schovat své intimnosti na doma a vynech mě, dokonalá ženo. Děkuji

Některým tady ego stříká ušima. Pak se většinou ukáže, že to jsou jen kecy.

  • Citovat
  • Upravit
5752
25.8.20 11:33
@PetrMarty píše:
Neexistuje. Poznám to. Myslím to vážně.

Ale no to víš, že jo :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
243
25.8.20 11:33
@Anonymní píše:
Některým tady ego stříká ušima. Pak se většinou ukáže, že to jsou jen kecy.

Nemohl jsem na ni reagovat jinak. Oslovila mě tak, jak oslovila. Já jen reagoval. Nerad se sebou nechávám prostě vláčet, toho jsem si užil hodně let a dál to tak nepotřebuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
243
25.8.20 11:36
@akavi píše:
Ale no to víš, že jo :)

Tak pokud umí žena imitovat věrně orgasmické stahy ve vagíně + další průvodní jevy, pak tedy ti dávám za pravdu.

Jen se zeptám - má smysl tu psát něco pravdivě a nebo je lepší jít s proudem a prostě si hrát a dělat si z toho srandu? A nebo uhnout vůdkyním, protože jsou na to zvyklé a musí být po jejich? Čistě věcný dotaz na to, jak to tu chodí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8397
25.8.20 11:37
@PetrMarty píše:
No tak necamrej a neryj. Pokud se tu napsaly jisté fráze, které nechci tapetovat, tak je jasné, že mě to naštvalo. A ano, většina žen je cynických a neempatických. Bohužel.

Pokud jsem zaplevelil diskusi, tak to klidně zakladatelka může smazat.

Maličký pinďa „vadí při sexu“ a hned na to se dočtu jinde, že „není problém, klidně i bez“, pokud je chlap šikovný. Takže zřejmě se tady sešel opravdu babský tankový prapor. Už podle příspěvků jedna naštvaná žena vedle druhé, naštvané na svět, na život, omlácené životem. Chápu, že to nemají lehké, ale pokud se nenaučí empatii, tak bohužel se to nezmění.

Z esoterického hlediska - pokud dochází k nějaké interakci, pak k ní dojít mělo a obě strany si mají něco uvědomit. Já si uěvdomuji, že jsem přecitlivělý. Ale dámy tady si neuvědomují, že jisté fráze mají di normálnosti daleko. Mnohem lepší je pro ně to obcházet a rypkat o tom, že se tu píší litanie. I kdepak - vše je vždy tak, jak má být. Prostá zákonitost a může se ti to nelíbit, jak chce.

Většina chlapů je sobeckých, hysterických, plných mindráků a mají problémy se svým přirozením. To se dozvíš na emiminu.

Kdybys šel na norníka, tak se zase dozvíš, že všichni chodejí za prostitutkama a do bordelů.

Tohle vlákno založil někdo jiný a ty to tady tapetuješ svýma frustracema a ani nevíš, co od toho chceš.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25.8.20 11:38
@PetrMarty píše:
Ale houby, to je výmluva, že nejde. Jde to vždycky. Tedy ze svého života s partnerkami neznám jediný případ, že by to nešlo. A ne, nehrály to, protože to jde poznat.
Na co ti chlapi mají ty pracky a jazyky, když to nejde pérem? Ach jo.. Ženu někdy dostat k vrcholu je i umění, uznávám, ale jde to vždycky.

No jasně, že ano. Během nemoci nebo rizikového těhotenství ženský netouží po ničem jiném než skvělém kukání včetně vyčerpávajícího óčka. :roll: Dej si studenou sprchu, ty znalče. Rozumíš ženám asi jako vůl hvězdám.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová