Malý penis - mám se děsit? :-D

Napsat příspěvek
Velikost písma:
243
25.8.20 13:05
@MelvinOsud píše:
Napumpovat…To bys nepochopil proč…

hmmm… Jak se esotericky pumpuje žena? Za x-let v esoterice jsem narazil na dost věcí ohledně předávání energie, ale tohle mi bohužel uniklo. Předem děkuji za popis, jak to funguje.

Příspěvek upraven 25.08.20 v 13:11

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
243
25.8.20 13:07
@Pesimistaa píše:
zacni se (nebo to alespon zkus) chovat empaticky k zenam a uvidis, co nastane :D

Začněte se vy, ženy, chovat empaticky a taky uvidíte změny. Kdybyste nebyly cynické, nepsal bych tu, nereagoval na to.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
243
25.8.20 13:09
@botl píše:
Respekt žen si nevynutíš ani brekem, ani kopáním kolem sebe. A už vůbec ne on-line převýchovou dospělých ku obrazu svému.

Respekt chlapa si taky nevynutíš nějakým ponižováním a slovíčkařením a shazováním a už vůbec ne cynickým přístupem, milá ubrečená a kopající. Jak se ti to poslouchá? :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
851
25.8.20 13:21
@PetrMarty píše:
hmmm… Jak se esotericky pumpuje žena? Za x-let v esoterice jsem narazil na dost věcí ohledně předávání energie, ale tohle mi bohužel uniklo. Předem děkuji za popis, jak to funguje.Příspěvek upraven 25.08.20 v 13:11

Ty víš, že to byl sarkasmus. Tak toho nech.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37715
25.8.20 13:24
@Bellatrix Lestrange píše:
@PetrMarty Tak si tu netahej triko, jak to jde vždy. Nejde. A něžná, úžasná a empatická samozřejmě jsem. :mavam:
… jak dokazuje avatar! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mavam: :hug:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37715
25.8.20 13:26
@akavi píše:
Budou ho milovat, ne? :lol:
… a teď tu o Karkulce! :P… pardon, mám dneska rejpavou :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
243
25.8.20 13:30

@MelvinOsud - obávám se, že jsem už tak zblblý a zvážnělý životem, že občas nepoznám sarkasmus, ironii. Kdoví, možná mám nějaký druh Aspergera. To se pak projevuje údajně podobně, že lidi nerozeznávají takové věci a v podstatě vše berou smrtelně vážně :think: ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
851
25.8.20 13:48
@PetrMarty píše:
@MelvinOsud - obávám se, že jsem už tak zblblý a zvážnělý životem, že občas nepoznám sarkasmus, ironii. Kdoví, možná mám nějaký druh Aspergera. To se pak projevuje údajně podobně, že lidi nerozeznávají takové věci a v podstatě vše berou smrtelně vážně :think: ;)

Moc mluvíš…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
243
25.8.20 13:50

@MelvinOsud - moc mluvím? Po smrti si moc asi nepokecám..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
851
25.8.20 14:00
@PetrMarty píše:
@MelvinOsud - moc mluvím? Po smrti si moc asi nepokecám..

No a?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
243
25.8.20 14:06
@MelvinOsud píše:
No a?

Tak diskuse je o kecání. Jinak by nemusela být diskuse.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
851
25.8.20 14:08
@PetrMarty píše:
Tak diskuse je o kecání. Jinak by nemusela být diskuse.

Já ti jenom říkám, že v tom svým slohu nemáš koule..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5752
25.8.20 14:10
@M_Vladim píše: … a teď tu o Karkulce! :P… pardon, mám dneska rejpavou :mrgreen:

Dneska??? :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5752
25.8.20 14:14
@PetrMarty píše:
Pak jak to umějí a věrně, pak ok. Děkuji za vysvětlení. Třeba nejsem tak dobrý, jak jsem si myslel..

Třeba ne, třeba ano. To vědí jen ty dotyčné.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
243
25.8.20 14:14
@MelvinOsud píše:
Já ti jenom říkám, že v tom svým slohu nemáš koule..

To je relativní pojem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová