Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
@Terdul píše:
Je, ztrapnila se, naznačilo ti to víc lidí, takže odchod je to nejlepší, co můžeš udělat. Kdybych měla použít tvá slova: „Je horko, vosy lítaj,…“
Ztrapněná budu, až si budu trapně připadat. Nevím, proč mi tu pořád něco podsouváte, ale tak už chápu, proč máte zapotřebí se zastávat manipulárky. Prostě svůj k svýmu. Jsem ráda, že jsem na druhé straně hřiště. ![]()
@Terdul píše:
Nastesti, nerada bych byla bonzacek jen proto, ze nejsem schopna akceptovat pocity jinych.
O jakých svých pocitech tam psala? Schováváš se za své lži a přitom mě káráš!
To je tedy úroveň…
Teď jsem na to tady narazila a nestačím koukat
jsem netušila, co způsobí jeden blbý anonym
pak mi to už bylo hloupý a psala jsem normálně, takže to odtajnění spíš vítám.
jak píše @Terdul rovnou nad tímto mým příspěvkem - důvod jsem už popsala.
taky jsem se chtěla vyhnout nějakému osobnímu napadání místo diskuze k tématu. to jsem to pohnojila, protože tu vzniklo X stran off topic diskuze kvůli tomu
![]()
omlouvám se zakladatelce
totální off topic ale je, že mě to pěkně překvapilo. o odtajnění anonymu jsem se nijak nedozvěděla, až když jsem se sem podívala dneska víceméně náhodou. jsem myslela, že admini pošlou aspoň nějakou automatickou zprávu… jestli jsem někdy uvažovala o dotazech na nějaké intimní témata pod anonymem, tak na to rovnou zapomenu.
Jsem ráda že jsem tohle fungování zjistila zrovna u takového tématu, kde to vůbec nevadí. ufff
@tiffany osobně si myslím, že ti to udělalo moc dobře, žes mohla někoho nabonzovat a hlavně jsi pro to neměla důvod.
@mojmira píše:
@tiffany osobně si myslím, že ti to udělalo moc dobře, žes mohla někoho nabonzovat a hlavně jsi pro to neměla důvod.
Jo tomuhle, co tu předvádíš, se říká projekce. Zkusi si to pohledat, nebo ti to napíšu trochu zjednodušeně - podle sebe soudím tebe. Každý, kdo si zpětně přečte tvoje příspěvky zjistí, že jsi zakladatelce k tématu nic nenapsala a přišla jsi sem pouze proto, abys mě tu vychovávala a moralizovala. Tím jsi ale napsala něco pouze o sobě, o mě nic. ![]()
@tiffany ty jsi mě uplně ukradená, na teba jsem si názor udělala již dříve
@mojmira píše:
@tiffany ty jsi mě uplně ukradená, na teba jsem si názor udělala již dříve
To já vím, že to je o tobě a ne o mě, však jsem ti to psala v přechozím příspěvku. Jenom jsi to potvrdila. ![]()
@Terdul píše:
Jsem úplně přehlédla. V dotazu na anonymitu napsala, že nechce, aby jí v jiných diskuzích byl předhazován názor z této. Někomu je to nepříjemné, takže pro mě to pocit je. Každá jsme jiná. Nevidím tu nic lživého.
Pro mě je to přizdis. ráčství a né pocit. ![]()
V průběhu týdne čeká syna poslední dávka Hexy a mám z toho už teď vítr. Pak ho čeká ještě teda Prevenar, ale ten dáváme odloženě. Zatím po každé dávce byl nějaký problém, i když doktorka nic neuznala jako NÚ, ale vždycky našla důvod, proč to bylo něco jiného a to od hysterické matky po zuby. Po třetí dávce přestal dělat spoustu věcí a dost se mu zpomalil vývoj, teprve teď se začíná dávat dohromady.
Dřív jsem byla proočkovací, ale stejně se bojím. On je i dost nemocný, takže u něj jsem trochu přecitlivělá.
Kvůli nemocem to má všechno posunuté, takže už moc odkládat nemůžu.
Nemáte nějakou radu, jak mu pomoci, aby těch nú bylo co nejméně? Třeba nějaká homeopatika?
Moc děkuji.
U kojených dětí zvýšit přísun magnézia u matky. Nevím, zda existuje nějaké magnézium pro prcky.
Odložit můžeš. Poslední dávka se musí dat nejpozději ve 4 letech. Zrovna dneska mi to psal Petraš, sice v souvislosti s pediacelem, ale myslím, ze u hexy to je stejně. V diskuzi Maminky, co už neočkujete, ozvěte se jsem naši mailovou komunikaci uvedla v dnešním příspěvku, tak si to najdi, mohlo by té to zajímat. Jinak homeo se dava thuya.
Nicméně ja bych prostě hexou neočkovala.
@Anonymní píše:
V průběhu týdne čeká syna poslední dávka Hexy a mám z toho už teď vítr. Pak ho čeká ještě teda Prevenar, ale ten dáváme odloženě. Zatím po každé dávce byl nějaký problém, i když doktorka nic neuznala jako NÚ, ale vždycky našla důvod, proč to bylo něco jiného a to od hysterické matky po zuby. Po třetí dávce přestal dělat spoustu věcí a dost se mu zpomalil vývoj, teprve teď se začíná dávat dohromady.
Dřív jsem byla proočkovací, ale stejně se bojím. On je i dost nemocný, takže u něj jsem trochu přecitlivělá.
Kvůli nemocem to má všechno posunuté, takže už moc odkládat nemůžu.
Nemáte nějakou radu, jak mu pomoci, aby těch nú bylo co nejméně? Třeba nějaká homeopatika?
Moc děkuji.
Ahoj, nevím, jestli to pomáhá, ale nedávno jsem narazila na toto.
http://www.prozdravi.cz/…-100-ml.html?…
Ať to dopadne co nejlépe
.
@Anonymní píše:
V průběhu týdne čeká syna poslední dávka Hexy a mám z toho už teď vítr. Pak ho čeká ještě teda Prevenar, ale ten dáváme odloženě. Zatím po každé dávce byl nějaký problém, i když doktorka nic neuznala jako NÚ, ale vždycky našla důvod, proč to bylo něco jiného a to od hysterické matky po zuby. Po třetí dávce přestal dělat spoustu věcí a dost se mu zpomalil vývoj, teprve teď se začíná dávat dohromady.
Dřív jsem byla proočkovací, ale stejně se bojím. On je i dost nemocný, takže u něj jsem trochu přecitlivělá.
Kvůli nemocem to má všechno posunuté, takže už moc odkládat nemůžu.
Nemáte nějakou radu, jak mu pomoci, aby těch nú bylo co nejméně? Třeba nějaká homeopatika?
Moc děkuji.
dítě je napojené na maminku, na její prožívání a energii, jestliže je maminka nervozní a neklidná a už předem „ví“, že budou komplikace tak prostě budou, když se pokusíš myslet pozitivně, komplikace nebudou..
@brko píše:
Odložit můžeš. Poslední dávka se musí dat nejpozději ve 4 letech. Zrovna dneska mi to psal Petraš, sice v souvislosti s pediacelem, ale myslím, ze u hexy to je stejně. V diskuzi Maminky, co už neočkujete, ozvěte se jsem naši mailovou komunikaci uvedla v dnešním příspěvku, tak si to najdi, mohlo by té to zajímat. Jinak homeo se dava thuya.
Nicméně ja bych prostě hexou neočkovala.
Hexa je do 3 let..