Mám splín, potřebuju politovat

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.6.22 22:27

Mám splín

Mám splín a potřebuji politovat. Zítra ráno jedu s dětmi za našimi na chalupu, na 10 dni, na druhy konec republiky. Manžel kvůli praci nemůže. Pak jedeme všichni na dovolenou. Dnes plánoval, ze bude brzy doma, ze chce být se mnou a dětmi, ze nám pomůže balit, zajdeme s dětmi někam za vysvědčení nebo jim objedname pizzu. Pak jsme si chtěl udělat hezky večer. Přišel teď, v praci se něco podělalo, ale mohl to udělat i zítra. Coz nechtěl, zítra slaví kamarad 40 a je pozvaný, tak se v praci nechce zdržovat. Je to asi 50 km od nás a jede jich tam víc, tak je závislý na řidiči. Doma bordel jak v tanku, kufry, věci všude, v kuchyni nepořádek- balim i nějaké jídlo. Chce se mi brecet, ze mě v tom nechal a vys.ral se na všecko. Není to poprvé, co kvůli praci něco takového udělal. Nemůžu ho ani vidět. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4650
30.6.22 22:29

Ty už jsi tu psala, že? Že trávíš maximum času s dětmi na druhé straně republiky a manžel se do té migrace nezapojuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27537
30.6.22 22:34
@Anonymní píše:
Mám splín a potřebuji politovat. Zítra ráno jedu s dětmi za našimi na chalupu, na 10 dni, na druhy konec republiky. Manžel kvůli praci nemůže. Pak jedeme všichni na dovolenou. Dnes plánoval, ze bude brzy doma, ze chce být se mnou a dětmi, ze nám pomůže balit, zajdeme s dětmi někam za vysvědčení nebo jim objedname pizzu. Pak jsme si chtěl udělat hezky večer. Přišel teď, v praci se něco podělalo, ale mohl to udělat i zítra. Coz nechtěl, zítra slaví kamarad 40 a je pozvaný, tak se v praci nechce zdržovat. Je to asi 50 km od nás a jede jich tam víc, tak je závislý na řidiči. Doma bordel jak v tanku, kufry, věci všude, v kuchyni nepořádek- balim i nějaké jídlo. Chce se mi brecet, ze mě v tom nechal a vys.ral se na všecko. Není to poprvé, co kvůli praci něco takového udělal. Nemůžu ho ani vidět. :(

To, že se to podélalo v práci. Za to on nemůže. Tohle nemůžeš brát osobně. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13728
30.6.22 22:37

Ale peníze co z té práce nosí ti nesmrdí co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.22 22:38
@MrsNorris píše:
Ty už jsi tu psala, že? Že trávíš maximum času s dětmi na druhé straně republiky a manžel se do té migrace nezapojuje.

Nepsala. Opravdu, to jsem nebyla já.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.22 22:41
@Cenarius píše:
Ale peníze co z té práce nosí ti nesmrdí co?

Nosím víc než on. A na děti ani na něho u toho nekašlu. Nepřišla jsem se sem hádat, jen je mi to líto a chtěla jsem se vypsat.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.22 22:45
@Honza 12 píše:
To, že se to podélalo v práci. Za to on nemůže. Tohle nemůžeš brát osobně. :think:

Já vím, dík. :kytka:
Spis je mi líto, ze mohl nějak přeorganizovat tu zítřejší oslavu a udělat to zítra. Teď už je to stejně jedno.

• Citovat
  • Nahlásit
1211
30.6.22 22:47

Můj „chlap“ se vy*ral na mě, i na naší malou.. Taky jsem mívala „splín“.. Trvalo to dlouho, ale věř, že už ho fakt nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.22 22:52
@Krista 1 píše:
Můj „chlap“ se vy*ral na mě, i na naší malou.. Taky jsem mívala „splín“.. Trvalo to dlouho, ale věř, že už ho fakt nemám.

Tak vím ze je to mnohem horší co se ti stalo. Spis ze u nás to neni poprvé, co dal přednost praci. A proste je mi to líto. Piju vino a tečou mi slzy. Nějak to na mě dolehlo. Ze ví, ze dnes jsme ho čekali a přijde v noci.

• Citovat
  • Nahlásit
674
30.6.22 23:06

No tak práce se občas vymkne a kamarádovy narozeniny bych taky neodříkala (jen kvůli bordelu v bytě, zabalíte raz dva - nejedete na půl roku ani do Afriky, všechno chybějící koupíte na místě a uklidíte po návratu - to zrovna píšu z vlastní nedávné zkušenosti - jsme dva týdny Berlíně a taky jsem nestihla zabalit, taky jsem byla v práci o 5 hodin dýl než bylo v plánu, takže něco už jsem tu kupovala - třeba dětské boty a ručník, asi ještě musím koupit náplasti, nůžky a ponožky :lol:).

Čtyřicet je člověku jen jednou, slavení výza s dětmi se dá klidně o pár dní posunout, stejnak jim jde spíš o dárky. :nevim: To není nic proti dětem, ale třeba na oslavách mám čas pokecat s lidma, co jsem několik měsíců neviděla - děti vidím furt a oni mě taky. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.22 23:11

@Tomie u nás je spis ten problém, ze mám muže workoholika. Kdyby se to stalo výjimečně, tak to vůbec neřeším. Jak je to ale opakovaně a často, tak už mě to fakt štve.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.22 23:55
@Anonymní píše:
Mám splín a potřebuji politovat. Zítra ráno jedu s dětmi za našimi na chalupu, na 10 dni, na druhy konec republiky. Manžel kvůli praci nemůže. Pak jedeme všichni na dovolenou. Dnes plánoval, ze bude brzy doma, ze chce být se mnou a dětmi, ze nám pomůže balit, zajdeme s dětmi někam za vysvědčení nebo jim objedname pizzu. Pak jsme si chtěl udělat hezky večer. Přišel teď, v praci se něco podělalo, ale mohl to udělat i zítra. Coz nechtěl, zítra slaví kamarad 40 a je pozvaný, tak se v praci nechce zdržovat. Je to asi 50 km od nás a jede jich tam víc, tak je závislý na řidiči. Doma bordel jak v tanku, kufry, věci všude, v kuchyni nepořádek- balim i nějaké jídlo. Chce se mi brecet, ze mě v tom nechal a vys.ral se na všecko. Není to poprvé, co kvůli praci něco takového udělal. Nemůžu ho ani vidět. :(

Některé věci nezměníš. Jediná možnost je, se na něj moc nespoléhat. Naplánovat si čas. Zajít s dětmi jsi mohla za vysvědčení sama nebo objednat tu pizzu domů. Na to nemusíš čekat na manžela. Já si raději věci zařídím sama a nemusím se potom zbytečně rozčilovat. Nějaký nepořádek už se mnou nehne. Kufry mimochodem se tu také válí. Ještě peru, došel prášek, tak jsem ho musela koupit, protože v pondělí jsme mu říkala, ať ho vezme, ale v jednom obchodě nebyl (musíme mít pro alergiky) a v jiném ho potom už nekoupil. Tak jsem ho kupovala dneska já. A večer mně řekl, že zítra poveze dceru ráno, protože odpoledne už musí být zpátky, protože má v práci jednání. Původně měla jet až odpoledne. Dcera mně nedávno povídá, mami ty jsi poslední dobou nějaká vyklidněná. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
8338
1.7.22 08:56
@Anonymní píše:

Ahoj,
takové věci se občas stávají, a často i bez toho, aby ten druhý vůbec vnímal, že nás to takto naštve, protože,,nakonec se přeci všechno zvládlo."
Chce to s ním o tom mluvit. Někdy třeba s odstupem mu v klidu, bez hádek říct, že se tahle situace opakuje, a že tě to štve, protože pak necítíš tu sounáležitost s tebou, s rodinou, a že sakra ty i děti potřebujete vědět, že jste pro něj důležité.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.22 14:15
@Premek_Orac píše:
Ahoj,
takové věci se občas stávají, a často i bez toho, aby ten druhý vůbec vnímal, že nás to takto naštve, protože,,nakonec se přeci všechno zvládlo."
Chce to s ním o tom mluvit. Někdy třeba s odstupem mu v klidu, bez hádek říct, že se tahle situace opakuje, a že tě to štve, protože pak necítíš tu sounáležitost s tebou, s rodinou, a že sakra ty i děti potřebujete vědět, že jste pro něj důležité.

Díky za pochopení, dnes už jsem trochu vychladla. Mluvím o tom často, někdy v rozčilení a někdy i v klidu, ale kdo nezažil, co je to život s workoholikem, tak asi nepochopí. Někdo má na prvním místě rodinu, někdo alkohol, někdo třeba psa a někdo práci. :mrgreen:
Dá se to chápat prvních pár let a ustupovat s nadějí, že se to někdy zlepší a že pochopí. Jsem v dost věcech hodně samostatná, trávím s dětmi moře času sama, občas jezdíme sami i na víkendy nebo dovolené, mohla jsem včera s dětmi na tu pizzu i sama, ale i ony se pořád ptají, proč nejde s námi táta, kde je táta. Chtěly by, abychom tyto věci trávili a slavili dohromady. On, když o tom mluvíme, to i chápe, ale pak prostě vždycky vysvětlí, proč právě teď to nešlo jinak. Vždycky se to dá zdůvodnit, že ta práce se prostě nedá odložit a je nutné jí dát přednost. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1660
1.7.22 14:22
@Krista 1 píše:
Můj „chlap“ se vy*ral na mě, i na naší malou.. Taky jsem mívala „splín“.. Trvalo to dlouho, ale věř, že už ho fakt nemám.
:think: splín nebo chlapa? :think:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat