Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@sara1000 píše:
Manzel by to bral, jako neveru ode me:-(.Takze hledame nekoho do trojky…Ale jde to ztuha, ach joooo.
tohle se do vztahu nepatří
Já tenkrát byla na diskošce s kámoškou a vybrali jsme si docela luxusní kousek. Nebylo to špatný až na to, že ten luxusní kousek byl bezpečák, který dnes spolupracuje s manželovou firmou.No naštěstí to bylo ještě za mlada ![]()
Jinak dneska už bych asi byla docela opatrná. Nedávno kámoška při grupen akci přišla k docela k luxusním tentokráte bradavicím ![]()
@denisa 76 píše:
tohle se do vztahu nepatříJá tenkrát byla na diskošce s kámoškou a vybrali jsme si docela luxusní kousek. Nebylo to špatný až na to, že ten luxusní kousek byl bezpečák, který dnes spolupracuje s manželovou firmou.No naštěstí to bylo ještě za mlada
Jinak dneska už bych asi byla docela opatrná. Nedávno kámoška při grupen akci přišla k docela k luxusním tentokráte bradavicím
Asi to mame kazdy jinak:-).
Kazdopadne o hygiene a ochrane se bavit nemusime.To je samozrejmost.Uz jsme museli dve slecny odmitnout, kvuli vzhledu a zapachu ![]()
@denisa 76 píše:
manžel nechce???![]()
![]()
Já už si to vyzkoušela kdysi bez manžela a nějak mě to nebavilo. Spíš bych šla do 2 chlapů, ale to se zase nedomluvím doma![]()
@sara1000 Jsem ta druhá anonymka momentálně. Rozšiřuji si obzory ![]()
A koukám, že jsme sousedky
Též jsem z Prahy západ ![]()
@sara1000 píše:
Asi to mame kazdy jinak:-).
Kazdopadne o hygiene a ochrane se bavit nemusime.To je samozrejmost.Uz jsme museli dve slecny odmitnout, kvuli vzhledu a zapachu
ježííííši
![]()
Bych se nebavila, protože kondom měly..je to prý nějaké virové či co
![]()
Já bych asi dneska už požadovala výpis ze ZD jak se bojim
![]()
@denisa 76 píše:![]()
![]()
tady kompromis u nás neprojde. Mám si zchladit mozek i spodek
![]()
ty chlapáci jsou hrozný, co?
nic ženský nedopřejou ![]()
@amazon píše:
http://ona.idnes.cz/…/zdravi.aspx?…
to je myslím ono
Dneska už se prý spoustu breber přenese i blbým líbáním
![]()
@Karolima píše:
ty chlapáci jsou hrozný, co?nic ženský nedopřejou
@Anonymní píše:
@sara1000 Jsem ta druhá anonymka momentálně. Rozšiřuji si obzory
A koukám, že jsme sousedkyTéž jsem z Prahy západ
Tak, kdyz budes chtit popovidat intimneji, tak napis SZ
.Jdu obedvat, mam hlad, jak vlk…
Mmm hezká diskuse
příjemně čtivá
Já mám zkušenost se ženou z dřívějška a pořád mě láká si to zopakovat ![]()
I trojka zní lákavě, alespoň bych nebyla na přítelovo uspokojení sama… často je to taková fuška, že bych potřebovala být za dvě
ale i nad trojkou, že bych se zapojila jen já jsem uvažovala
![]()