Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Chci se zeptat zkoušel někdo z vás nějaké vitamíny? Mně o tomto zatím nikdo nic moc neříkal. Dcera mi skoro nejí ani ovoce a zeleninu. A ještě jestli jste dělaly porozumění pomocí obrázků a jestli to pomohlo. (Kartičky s denními činnostmi apod). Ještě mám tedy flashku z rána péče na znakování a to jsme tedy ještě nezkoušeli. Díky.
My zkouseli jen EyeQ pul roku, ale nemelo to na chovani vliv. Karticky s cinnostmi jako snidane, oblekani, odchod do skolky atd. jsme meli na ty zmeny cinnosti, ale taky to na chovani vliv nemelo.
@Barrrca my dávali Moellers a nedám na něj dopustit. Syn po něm začal reagovat na základní pokyny.
Kartičky jsme neměli a ani nikdo nedoporučoval. Chvíli jsme znakovali.
my taky máme střídat ty činnosti
ty -já, ty - já, ty - já Prý je to dobré na ten nácvik řeči.
A oční kontakt. To synovi nejde moc… asi i moje chyba.