Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
ahoj, zřejmě myslíš Inu?
http://www.kocarky-ina.cz/
je to naproti kina… Mutsy jsem tam neviděla ale co vím, tak ti ho k nim můžou objednat ![]()
@gabrielka.h píše:
ahoj, zřejmě myslíš Inu?
http://www.kocarky-ina.cz/
je to naproti kina… Mutsy jsem tam neviděla ale co vím, tak ti ho k nim můžou objednat
No ja uz mam objednanou korbicku od jedne pani,ale libi se mi jeste jedna barvicka, takze bych ji rada videla
..Do brna se mi z Bv fakt nechce a nemam ani jak ![]()
Tady u hlavní křižovatky je nová prodejna kočárků (jak je ta prodejna kuchyní, tak vedle toho ten průchod) ale nevím jak se to jmenuje.
No to je ta Tiva baby, ale stejně, tam nemají moc velký výběr. teď jsem kupovala zajetý použitý kočár a rozhodli jsme se pro nějaké dražší značky, chtěla jsem si to někde ošahat než pro to pojedu a měla jsem smůlu. Jinak doporučuji golfky casualplay skyline, máme je a jsem s něma spokojená.
Ahoj prosím neporadili by jste mi nějakého dobrého dětského lékaře v Hodoníně?
@Anonymní píše:
Ahoj prosím neporadili by jste mi nějakého dobrého dětského lékaře v Hodoníně?
Mudr Danuše Hlásenská, za mě nejlepší a pak paní Kotková ![]()
@katynka21 prosím můžu se zeptat na to cvičení ve školce? Je to ještě? A nějaké info? Děkuji moc za odpověd
Ahoj Ka2…cvičení by mělo začít příští středu a bývalo to od 4 hodin. Tak pokud se nic nezměnilo, tak by to tak mělo být. Kdyžtak se pak ještě kouknu na stránky obce, tam to je. A kdyby to bylo nějak jinak, tak ti písnu.
Jinak jak dojdeš do školky, tak se chodilo až do zadního vchodu a do prvního patra. Ale to určitě uvidíš maminy jak se tam trousí.
Kdyby si chtěla vědět ještě něco, tak písni ![]()
Děkuji moc za info..přemýšlím, že budeme chodit..Nemusí se nijak přihlašovat? Já na stránky mrknu a kdybych měla otázky, napíšu. Ještě jednou děkuji! ![]()
Ahoj maminky mohu se kvam pridat taky cekam mimco budu mit kluka
a jsem z hodonina ktera ma termyn v listopadu dekuji
Dámy a maminky, chodí někdo z Vás do rodinného centra v Hodoníně na Štefanikově? Já pořád neznám mamku se stejně starým prckem a do toho centra se mi úplně samotné nechce. Ale kluk by potřeboval mezi děti ![]()
Ahoj maminky, chcela by som sa vás spýtať, či ste náhodou nebola niektorá v Hodoníne (alebo okolí) u nejakej dobrej veštice. Napr. Janíková, Šenkýrová -Milotice a pod. Ďakujem ![]()
Holky, chodíte některá na plavání v Hodoši? Nebo máte to v plánu? Pro děti od půl roku do bazénu?:)