Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Zdenilda neuvěřitelný, jak je to podobné-stejné. kde bydlíte?
nejhorší je, že jsou v baráku dost udušený vztahy, je to cítit. jakmmile chci, aby muž něco dělal, tak je z toho na nervy, vznikají hádky. jednou v afektu jí zavolal a řekl, že odcházím, protože tady s ní nechci bydlet. já už jsem jí teda i řekla, že si nepřeju, aby nás vyčkávala ve dvěřích, nebo za námi chodila, zvláště, máme-li návštěvu. i tak řeším co chvíle to perla
@Eloushek píše:
@jarni To je strašný, to tě teda lituju. To by chtělo pořídit si děti minimálně 3 a pak by byla ráda, že je zalezlá a nikdo po ní nic nechce… Bych řekla, že ji to přejde až děti trochu vyrostou a nebdou tolik doma. Ale vydržet to do té doby, to musí být děs, že.
právě že už to moc nervově nedávám. ona jakoby to cítila, tak na pár týdnů, měsíců dá relativně pokoj a pak s něčím vyběhne,, co mě položí do kolem
@jarni píše:
@Callipo90
jakmile chci zakomponovat muže, tak se brání, nechce se angažovat a vznikají z toho nepříjemné hádky. dokonce jednou v záchvatu zavolal mamce a řakl jí na plnou hubu, že si hledám bydlení, protože s ní nechci bydletbrigádu má, chvála bohu!!! 3 víkendy v měsíci je pryč, jinak je denně dome a jak už jsem zmínila, kde jsme my, je i ona-zahrada, chodba, garáž
Pozvat jí na kafe, říct jí slušně co všechno tě štve, a že jestli se nezmění, prosadíš stěhování… zkoušelas?
A koupila bych jí psa
@jarni A co takhle zkusit obrácenou psychologii
, zkusit jí na pár týdnů děti - nebo teď jen syna dávat, ať se trochu unaví
. To by nepomohlo? A nebo si s ní domluvit nějaký přesný rozvrh? Nic jiného mě nenapadá…
@Aact Jo to je taky fakt, pes by mohl zabrat, raději rovnou dva
.
@Aact to už máme za sebou
promlluvy, snažím se i přežít návštěvy, aby neměla pocit, že vnoučka nevidí. a psa taky má
@jarni
fakt lautr to stejny…i toho psa ma. psala jsi, ze ma jeste dceru, ta ma deti?
@Eloushek ona dost hlídá děti své dceři, to jí zabaví na danou chvíli, pak je to ve starých kolejích. ale co se týče pravidelného půjčování, tak jsem razantně proti. hlídání využiji a to je štastná. ona je typ, že čím víc dáš, tím víc chce a byli jsme v situacích, kdy se i v mé přítomnosi chovala, jako by byl syn její a to nekecám. dělá si velké nároky. dokonce byla připravená na to, že jí své dítě odložím viz. úvod.
@jarni píše:
@Aact to už máme za seboupromlluvy, snažím se i přežít návštěvy, aby neměla pocit, že vnoučka nevidí. a psa taky má
Tak pak už jedině v novinách zaškrtat pár inzerátů na byt a nechat to ležet na stole až dorazí… jako poslední výstraha ![]()
Pak už jen fakt stěhování, tohle musí být na bednu, ničíš si zdraví ![]()
@jarni
Ma tchyne je taky ten typ, ze ji das malicek a chce cely telo.Uz jsem se s ni vypekla nespocetnekrat…Ja mam teda jeste horsi to, ze jeji dcera dite zatim nema-ivf odmita a tchyne zacala rozhlasovat, ze ji dite mam odnosit ja ![]()
@jarni Aha, tak to je blbý, to už jsem s nápady v koncích. Jedině jestli je sama, tak mě ještě napadlo najít jí nějakého nápadníka, ale víc mě nenapadá, pak už jen vydržet
.
Hele já mám kamarádku a ta má tchýni v paneláku. Od narození je to prej peklo padla 8 večer a už tukala na dveře a hnila tam třeba do desíti i kolikrát dýl. Ona se tam chodila spíš vykecávat a otravovat než aby třeba pohlídala nebo povozila! Na to čas neměla. Malý je ted 3 a dělá to pořád ale prej se nakonec stěhují nebyla s ní řeč
@Zdenilda tsk to je neskutečný!!! to je síla. co jsi jí na to řekla? já nevím proč mají ty báby pocit, že jsme jen nějaký nosnice
@Eloushek píše:
@Zdenilda Nekecej, to už snad není možný, tak ta je hustá
.
Taky jsem zustala a pusou dokoran, kdyz se to ke mne doneslo ![]()