Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Giowanni ne, je to od slova reklame což znamená opakovat se, i když k tomu klamání to svádí.
Ne, reklamy nesnáším. Když běží, vypnu zvuk, čumím do časáku nebo odcházím z pokoje, takže vůbec netuším, jaké běží, vždy mne překvapí nějaká diskuze o nich, že lidem se nějaká líbí nebo shání písničku z nich ap., tak vůbec nevím, o jakou jde a jsem ráda, že jsem to vyfiltrovala. Ale na tv čučím málo. Onehdy jsem koukala na jeden film a zjistila, že díky reklamě mi ukradl 3/4 hodiny času navíc a to mne naštvalo, už na to nemám trpělivost, aby mne někdo zdržoval stupiditami.
@MTB no s těma reklamama na clavin už to docela přehání, myslim, že už ti he moc. No vysvětlit
mě se syn zatim neptal, ale taky na tu reklamu kouká divně ![]()
Nejraději bych osobně televizi ani nepoustela, neni nad to si pustit film, už nekoukam ani na zpravy a vůbec, tv je už jen odpad ![]()
Předevčírem jsme koukali na Vetřelci, a po 22minutach filmu byla vždy 9 minut reklama
, odpad no ![]()