Matka nám doma uklízí

25.5.21 09:36

Matka nám doma uklízí

Ahoj holky,
máme doma trochu problém s mojí matkou - je to takový ten uklízecí blázen. Můj muž a táta našich dvou dcerek (máme mít v létě svatbu hahaha..) se s ní teď strašně pohádal a řval na ni před domem (sprostý ale prý nebyl). Bydlíme každý ve svém domě a ona k nám občas jezdí a vyzvedává děti ze školky. No, a druhý den řvala zase ona na mě na ulici, když jela domů. Muž se mnou nějak úplně přestal mluvit a úplně se mě straní - před tím jsme se ale o tom spolu chvíli bavili. Prý nám leze do postele a zkoumá velikost wet-pache a spotřebu gelu a taky mu leze do trenek…
Ona k nám domů pravidelně chodí kvůli dětem - vodí je nebo je vyzvedává ze školky párkrát do týdne už několik let. No a když nejsme doma tak u nás uklidí a vypere prádlo. Nějak se mi podařilo jí donutit, aby přestala mýt koupelnu a záchod.. Další problém je v tom, že tchyně taky jezdí takhle uklízet a prát k ségře do jejího domu (ten je ale blíž..) a s jejím mužem se už roky strašně nesnese. Já to mám se svým mužem jinak úplně v pohodě..
Ona s tou postelí ale fakt něco dělá - chodí ji takzvaně přestýlat (to přiznala). Navíc, i když to ráno ustelu a hodím přes to veliký přehoz, tak ona to celý srovná i pod tím přehozem.. Nic zvláštního se tam ale vlastně stejně neděje :D Spíme v pokoji s dětma.. Všude nám strašně leze - protože nám musí „pomoc“ a musí nám uklidit. S mužem jsme to spolu mnohokrát řešili a já jsem jí to taky mockrát říkala - nejsem úplně tupá.. Ale ona si dělá co chce. Muž se s ní jednou už strašně moc pohádal kvůli dětem - když jsem byla v nemocnici s nejmladší dcerou (dobře to ale dopadlo..). Oni se spolu od tý doby moc nebaví - ale nijak se nepohádali.. Co mám s matkou dělat? Potřebujeme, aby nám občas pomohla s dětma. Blbý co… 8o
Dík za rady,
Petra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15135
25.5.21 09:42

Já bych si hlídání vyřešila jinak a babička by chodila jen na návštěvu. Mě by toto strašně vadilo, i kdyby to byla vlastní máma. Ta by mi tohle teda neudělala, maximálně mi při hlídání dítěte vyžehlila, protože se u nás nudila :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21675
25.5.21 09:43

Buď chceš manžela a pak si najdeš jiné hlídání nebo p nej prijdes. Nějak nechápu a osobně bych nedovolila, aby mi kdokoliv uklizrl domácnost natož!!! Intimní věci jako praní prádla a prolejzani ložnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
910
25.5.21 09:46

Jak dlouho děti chodí do školky, když je vyzvedává už několik let? Jinak chlapovi se nedivím, toto je fakt divný. Spíš až k smíchu.
Vyzvedávejte si děti ze školky sami a bude klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26651
25.5.21 09:50

Prý nám leze do postele a zkoumá velikost wet-pache a spotřebu gelu a taky mu leze do trenek…

Cože to zkoumá? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31879
25.5.21 09:51

Jediná cesta je podle mě placené hlídání někým cizím. Ale to asi nechcete :lol:
Mě by to teda nevadilo, kdyby mi chtěl někdo uklidit a vyprat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2058
25.5.21 09:54

Já ji adoptuju :mrgreen: u nás uklízí tchyně, ale mě to nevadí, naopak. My jsme oba bordelari, tak aspoň někdo tu aspoň někdy uklidí. Co bych dala za to, kdyby nám umyla i záchod a koupelnu.
Každopádně pokud vám to vadí a s ní není žádná domluva (dělá to i přes opakovaně upozornění, aby to nedelala), tak nezbývá nic jiného, než najít jiné hlídání a ji zvát jen na klasické návštěvy. Pokud ji na to hlídání fakt potřebujete, tak se s rim asi budete muset smířit. Protože když na ní půjdete jakkoliv tvrdě, ona se na vás může zvysoka vytento… to je prostě něco za něco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1730
25.5.21 09:55

Vyměnit zámek, nedat klíče. Když vyzvedává děti ze školky, ať je hlídá u sebe. Tečka.
Nevím, že je tady vždycky třeba dělat ze všeho takovouhle kovbojku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24546
25.5.21 09:56

@Petra12334 chtěla jsem napsat, ať si zamykáte ložnici a bylo by to jednoduché řešení, ale pak píšeš, že spíte v pokoji s dětma??? a to proč? a to provozujete sexuální hrátky před dětmi? to je celé nějaké divné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1195

Čeho zkoumá velikost??? Pokdu to je pravda, jakože doufám, že ne :lol: tak existuje taková věc jako placené hlídání a nebo klíč, kterým ty dveře do ložnice prostě zamkneš ;) a jinak ji pošli k nám. Za úklid zdarma ji s ládkou uvařím kávu a pohostím čerstvě upečeným koláčem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
581

Nestačím se divit co píšeš. V životě bych nestrpěla, aby se nám někdo hrabal v osobních věcech, i když je to vlastní matka. My to máme doma tak, že doma jsme jen my, a ostatní členové rodiny se u nás chovají jako na návštěvě. Tohle by mně hodně vadilo. Vůbec se nedivím partnerovo reakci. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24546
25.5.21 09:57
@pikola píše:
Prý nám leze do postele a zkoumá velikost wet-pache a spotřebu gelu a taky mu leze do trenek…Cože to zkoumá? :think:

také nějak nechápu? navíc, když ta postel je v pokoji dětí :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14280
25.5.21 09:57

Vyměnit zámky a zamknout se. Chudák tvůj manžel. Tvoje matka mu leze i do prádla. :pocitac: Vrchol drzosti. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24546
25.5.21 09:59

@Petra12334 a do trenek mu leze před tebou? nebo jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21675
25.5.21 10:01
@stinga píše:
@Petra12334 chtěla jsem napsat, ať si zamykáte ložnici a bylo by to jednoduché řešení, ale pak píšeš, že spíte v pokoji s dětma??? a to proč? a to provozujete sexuální hrátky před dětmi? to je celé nějaké divné

Tak třeba mají 2+1 to je celkem běžne ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat