Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
""http://www.celysvet.cz/skin/smile/s6448.gif:http://www.celysvet.cz/…le/s6448.gif
mouk ukáž?
""http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11574.gif:http://www.celysvet.cz/…e/s11574.gif že by stýmto to bolo lepšei vidieť?
soldi ved maj je na jar, nie?? zaciatok maja… a tremonti tipujem aj ja, uz rano testovala, ale nejakym divnym babytestom…
mouku, to sa mi len zda, ze nejaky naznak tam vidim??? co vidis ty v reale?
paji, jeeej, moc tesim na puzzle ![]()
videla si moj novy fotoalbum?
https://www.emimino.cz/…gnancy-3255/
![]()
a jasne, ze Ta prepisem v tabulke, neboj, kazde rano kontrolujem vsetky grafy a zmeny zapisujem ![]()
mouk, vsak jasne, len sa netreba prilis namotavat, ale Ty si taky ten triezvy typ ![]()
ellka, maj je vazne jar?
tak to mi potom vysla salutkina predpoved
![]()
rere, to nevadi, ze dnes biely, on vacsinou zosilnie zo dna na den, takze vytrvaj ![]()
a keksikovat pekne obden ![]()
elli: tak otacam to z kazdej strany ale uz sa mi meni pred ocami
sem tam daco ale nic moc.podla toho jak to naklonim
Příspěvek upraven 30.09.10 v 17:56
soldi píše:
rere, to nevadi, ze dnes biely, on vacsinou zosilnie zo dna na den, takze vytrvaj
a keksikovat pekne obden
to povedz mojmu mm,ten by každý deň a teraz bere aj tu macu
![]()
mouk prosímťa zmenši to foto aby sme ho videli bližšie,takto sa tam nedopátrame
![]()
rere, ahaa, ja som nevedela
taka zakladna vec! ![]()
a to je dobre, ak mate dobry spg, tak vela keksiku je v poriadku, spermijky budu potom rychlejsie ![]()