Meranie BT

Napsat příspěvek
Velikost písma:
8808
30.9.10 17:44

mouku přijde my to furt daleko
:nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5593
30.9.10 17:46

""http://www.celysvet.cz/skin/smile/s6448.gif:http://www.celysvet.cz/…le/s6448.gif
mouk ukáž?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7606
30.9.10 17:46

lauri: ano olympus camedia

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5593
30.9.10 17:47

""http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11574.gif:http://www.celysvet.cz/…e/s11574.gif že by stýmto to bolo lepšei vidieť?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9205
30.9.10 17:47

soldi ved maj je na jar, nie?? zaciatok maja… a tremonti tipujem aj ja, uz rano testovala, ale nejakym divnym babytestom…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9205
30.9.10 17:50

mouku, to sa mi len zda, ze nejaky naznak tam vidim??? co vidis ty v reale?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17359
30.9.10 17:50

paji, jeeej, moc tesim na puzzle :dance:

videla si moj novy fotoalbum?

https://www.emimino.cz/…gnancy-3255/

:dance:
a jasne, ze Ta prepisem v tabulke, neboj, kazde rano kontrolujem vsetky grafy a zmeny zapisujem :huban:

mouk, vsak jasne, len sa netreba prilis namotavat, ale Ty si taky ten triezvy typ :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17359
30.9.10 17:52

ellka, maj je vazne jar?

tak to mi potom vysla salutkina predpoved :pankac: :pankac: :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17359
30.9.10 17:53

rere, to nevadi, ze dnes biely, on vacsinou zosilnie zo dna na den, takze vytrvaj :lol:
a keksikovat pekne obden :huban:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7606
30.9.10 17:53

elli: tak otacam to z kazdej strany ale uz sa mi meni pred ocami :nevim: sem tam daco ale nic moc.podla toho jak to naklonim

Příspěvek upraven 30.09.10 v 17:56

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5593
30.9.10 17:53

soldi marec,apríl a máj je jar :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5593
30.9.10 17:54
soldi píše:
rere, to nevadi, ze dnes biely, on vacsinou zosilnie zo dna na den, takze vytrvaj :lol:
a keksikovat pekne obden :huban:

to povedz mojmu mm,ten by každý deň a teraz bere aj tu macu :cert: :cert: :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5593
30.9.10 17:55

mouk prosímťa zmenši to foto aby sme ho videli bližšie,takto sa tam nedopátrame :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17359
30.9.10 17:56

rere, ahaa, ja som nevedela :oops: taka zakladna vec! :mrgreen:

a to je dobre, ak mate dobry spg, tak vela keksiku je v poriadku, spermijky budu potom rychlejsie :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7606
30.9.10 17:57

rere: lepsejsie? :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová