Meranie BT

Napsat příspěvek
Velikost písma:
7606
30.9.10 18:38

toji: no lebo pavke aj michel bolo zle, tak som bola zvedava :palec:

ada: ano mam Jonasa, tak ideme skusit co z toho bude :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6158
30.9.10 18:40

koukám do alba soldi…ten její pokojík…teda miminkův:-)
je nádhernýýýýý

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12225
30.9.10 18:41

Tak ja som si este na auto zjavne nezvykla. Z cerpacej stanice som odisla s otvorenou nadrzou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A v spatnom zrkadle som dumala, co mi to tam vzadu odstava :think: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6158
30.9.10 18:41

no, tak to držím palce, všechny co mám, ať to klapne!!!!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9205
30.9.10 18:43

rere, pouzivam na to program irfanview… daju sa v nom pozerat fotky a robit jednoduche upravy (zmena velkosti, farby, orezanie, zmensenie, zmena formatu a tak..)

haha, albi, tehotenska zabudlivost? :)

ja som sa uspesne navecerala, mnam, chlebiky s tuniakovou natierkou (tu som vcera robila)…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6158
30.9.10 18:43

albao! máme hooodně společného:-) já jsem nechala na benzínce i ten uzávěr šroubovací…jsem to zjistila až doma a jela nazpátek…byl tam:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7606
30.9.10 18:44

albi: :mrgreen: :mrgreen:

ada: kujeeem :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12225
30.9.10 18:45

ellla :lol: aspon maju chlapi, co stali v rade za mnou, o com v krcme rozpravat :mrgreen:
Nemas napad na kaviaren na nedelu? :think: Dame klasiku? :think: Este ma napadla Eurovea, tam sa dobre parkuje, ale je tam tolko kaviarni a ziadnu este nemam zarucene odskusanu, len som v dvoch nahodne bola :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12225
30.9.10 18:45

adalim :mrgreen: tak nie som samaaaaa :lol: To je pekne :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6158
30.9.10 18:47

a jednou jsem jela CELOU cestu ze školky domů s bačkůrkama a pyžamkama na střeše auta…a…nic jsem nestratila:-)
taková jsem řidička:-)
ale bylo mi divné, že se všichni za námi otáčí a na co to vlastně koukaj a smějou se jak blbci. když jsem vystoupila, nemohla jsem ani stát na nohou, takový jsem měla záchvat smíchu:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12225
30.9.10 18:49

adalim :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: nooo, aspon ste sa pobavili :palec:

Ale dnes si to viem zivo predstavit. Obedovala som s kamaratkou s 3.5 rocnym a 10.5 mesacnym synom. Kym sme ich obliekli, vyzliekli, a kolko somariniek sme niesli :roll: To je jasne, ze obcas nieco clovek zabudne na streche auta :mrgreen: Ale musela si ist paradne, ked ste nic nestratili. To davam klobuk dole! :pankac: :pankac: :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7606
30.9.10 18:50

viete co sa mne stalo mne v USA?

mali tam taky prenosny telefon a sefko ma zavolal nech mu s niecim pomozem. tak som ten telefon polozila na strechu auta. no a on s tym odisiel. a ja potom rozmyslam, kde v keli je ten telefon :zed: prisiel sefko s obitym telefonom :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12225
30.9.10 18:51

mouku :lol: :lol: :lol: a preto vymysleli poplastovane super-odolne telefony :mrgreen: Ja uz take obzeram davno :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6158
30.9.10 18:51

no, měla jsem škodu 120:-) na tom se nedá moc frajeřit:-))))
holky mažu…už musííím…papapa

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9080
30.9.10 18:52

lauri a na akom teste? jeeeej,ty mas krasne teplotky,snad to teraz vyjde.dokonca si vyssie,ako minuly cyklus :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová