Měření bazální teploty a ovulace

Napsat příspěvek
Velikost písma:
19984
19.6.17 15:46

@Ajinka91 pravidla měření? Neříkej mi prosím že i v tomto jsou nějaká pravidla

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10349
19.6.17 15:56

@lachtanice86 samozřejmě měřit vždy: ve stejný čas, stejným teploměrem, stejně hluboko, stejnou dobu (pokud nemeris digitálně)na stejném místě.
Teplotu zvedá alkohol, nachlazení, teplejší pyžamo, naopak nízká může být z důvodu většího chladu v místnosti kde spis.
Důležité je mít před tim alespoň 4h klidného spánku bez vstávání (ani na toaletu) ;)
Doporučuji teploměr pod polštář a naridit budíka na stejný cas

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19984
19.6.17 16:01

@Ajinka91 to je věda se mi zdá. Ale moc děkuji. Teploměr už je vedle postele

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10349
19.6.17 16:03
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
868
19.6.17 16:08

@Ajinka91 tak to tedy spis bude ta ovulka :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19984
19.6.17 16:11

@Ajinka91 prostuduji. Děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10349
19.6.17 16:26

@Nikolniky25 no já si myslím že jo a modlím se aby teplota už zítra stoupla budu stastná jako blecha že už konecne
U wz mám graf zprůměrovaný na 40dc nevím jak dlouhý bude cyklus a taky nevím kam až už by teplota mohla klesnout :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11596
19.6.17 16:38

@Ajinka91 aha… tak to pak jo, jestli ma zmerenou jednu teplotu @lachtanice86 . ;-) v tom pripade je jasny, ze muzes zacit zitra merit normalne v pochve s tim, ze dnesni teplotu nebudes brat v potaz. Jinak Ajinka ti to popsala sama velmi dobre. ;-) veda to neni. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
868
19.6.17 17:33

@Kamila32 aby to nebyla ale cysta ty vado, mela jsem ji pred třema mesicema, doufam ze se my nevratila zpátky :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
868
19.6.17 17:37

@Ajinka91 no uvidíš, zadsi bych uz se možná snažila ted ob den

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12
19.6.17 18:06

Holky, kdy myslíte že byla ovulka? podle testu 18DC podle wz 20DC.. a já jsem z toho jelen :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10349
19.6.17 19:31

@Nikolniky25 skočila jsem si pro ovulak cítím že to bude co nevidět možná dnes možná zítra

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10349
19.6.17 19:32

@Leniczka88 bere v potaz tu "vyčnívající teplotu předtím takže za mě buď 19 nebo 20dc

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
404
19.6.17 19:32

@Ajinka91 krásný testík :palec: tak šup na :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
404
19.6.17 19:34

@Nikolniky25 mysli pozitivně. A bolí tě to nějak podobně? Jako když si měla cystu?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová