Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Nejnovější recenze z kategorie Ovulační testy
Přečtěte si článek: Bazální teplota po oplodnění – změní se?
@Ajinka91 pravidla měření? Neříkej mi prosím že i v tomto jsou nějaká pravidla
@lachtanice86 samozřejmě měřit vždy: ve stejný čas, stejným teploměrem, stejně hluboko, stejnou dobu (pokud nemeris digitálně)na stejném místě.
Teplotu zvedá alkohol, nachlazení, teplejší pyžamo, naopak nízká může být z důvodu většího chladu v místnosti kde spis.
Důležité je mít před tim alespoň 4h klidného spánku bez vstávání (ani na toaletu) ![]()
Doporučuji teploměr pod polštář a naridit budíka na stejný cas
@Ajinka91 to je věda se mi zdá. Ale moc děkuji. Teploměr už je vedle postele
@lachtanice86 doporučuji pročíst : http://merenibt.xf.cz/index2.html
@Nikolniky25 no já si myslím že jo a modlím se aby teplota už zítra stoupla budu stastná jako blecha že už konecne
U wz mám graf zprůměrovaný na 40dc nevím jak dlouhý bude cyklus a taky nevím kam až už by teplota mohla klesnout ![]()
@Ajinka91 aha… tak to pak jo, jestli ma zmerenou jednu teplotu @lachtanice86 .
v tom pripade je jasny, ze muzes zacit zitra merit normalne v pochve s tim, ze dnesni teplotu nebudes brat v potaz. Jinak Ajinka ti to popsala sama velmi dobre.
veda to neni. ![]()
@Kamila32 aby to nebyla ale cysta ty vado, mela jsem ji pred třema mesicema, doufam ze se my nevratila zpátky ![]()
@Ajinka91 no uvidíš, zadsi bych uz se možná snažila ted ob den
Holky, kdy myslíte že byla ovulka? podle testu 18DC podle wz 20DC.. a já jsem z toho jelen ![]()
@Nikolniky25 skočila jsem si pro ovulak cítím že to bude co nevidět možná dnes možná zítra
@Leniczka88 bere v potaz tu "vyčnívající teplotu předtím takže za mě buď 19 nebo 20dc
@Nikolniky25 mysli pozitivně. A bolí tě to nějak podobně? Jako když si měla cystu?