Měření bazální teploty a ovulace

Napsat příspěvek
Velikost písma:
404
19.6.17 19:36

Našla jsem na netu takovýhle graf. Říkám si, že mám ještě naději. Ten druhý je můj

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10349
19.6.17 19:48

@Kamila32 no pojistili jsme včera dnes mě tak bolí břicho a prsa že nemám ani chut :lol: myslím že dnes je den D aspoň mám ten pocit. Uvidim zítra no 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12
19.6.17 20:03

Dobře děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
425
19.6.17 20:41

Ahoj holky, můžu poprosit radu a zkusenosti? Dnes jsem 18DC a delala jsem si ovu test na kterém se mi ukazala druha carka svetlejsi nez ta hlavni. Myslite ze OVU teprve bude, nebo se tento vysledek muze objevit i po OVU? Nemam s testy vubec zkusenosti :? :)
 Děkuji

Příspěvek upraven 19.06.17 v 20:47

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
868
19.6.17 20:42

@Kamila32 právě ze jinak, hlavně když dlouho stojím na jednom miste, tak poboliva, ale ne intenzivne, předtím me to i bolelo v leže, ale teď ne.je to jiný. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10349
19.6.17 20:43

@Veroniiikaaa těžko říct důležité je jak dlouhé máš cykly zdali měříš bt. Slaba čárka je negativní test

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
868
19.6.17 20:48

@Ajinka91 takovouhle carku jsem nikdy na ovu testu neměla, pojistila bych to dneska i zejtra radši.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
425
19.6.17 20:49

@Ajinka91 dekuji… no cyklus mam cca 30dni… od kdy je nejlepsi zacit testovat? Bt nemerim protoze mam spatnou stitnou zlazu a BT mam rozhozenou a nemuzu se ni ridit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
868
19.6.17 20:50

@Veroniiikaaa ahoj ja nikdy nemela na ovu testu druhou carku moc silnou a ovu probíhá normálně, pokud nemáš třeba cysty.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
425
19.6.17 20:53

@Nikolniky25 … a jak podle testu poznas OVU, nebo cim se ridis? Ja vubec nevim zda by se mi takovy test mohl ukazat i po OVU… nebo po probehnute OVU je uz jen bílí test?
Cystu nemam jsem mesic po laparoskopii a vse bylo ok, jen mi profoukli vejcovody.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10349
19.6.17 20:58

@Nikolniky25 to nejde miminka musí dozrát přeci ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10349
19.6.17 21:01

@Veroniiikaaa není bílý celý cyklus máš v těle lh, akorát před ovulaci prudce narůstá, dá se to zjistit podle délky cyklu kdy tak asi začít testovat
@Nikolniky25 já ten test spis koupila kvůli vnitřnímu pocitu abych si to potvrdila. Jinak nestestuju u mých cyklu by to lezlo hrozně do peněz. A asi budu moc poděkovat Drmkovi o to víc pokud se mi za pár dní objeví // asi vážně funguje :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32929
19.6.17 21:02
@Ajinka91 píše:
@Nikolniky25 to nejde miminka musí dozrát přeci ;)

Ale houby musí. klidne jistete.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
425
19.6.17 21:04

@Ajinka91 … dekuji moc… nikdy jsem toto neresila, tak jsem rada za kazdou zkusenou radu :)
Juuu tak to Ti drzim moc palecky aby to vyslo, pak dej vedet zda jsi nasla // :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10349
19.6.17 21:05

@Veroniiikaaa a bereš něco na tu štítku? Ono se může stát že díky špatně funkci nemusíš ovulovat nebo můžeš potracet, aspoň takhle mi to bylo řečeno.
Můžeš testovat cca od 13-14dc

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová