Milenky sem nová diskuze

Napsat příspěvek
Velikost písma:
15621
18.6.26 10:58
@Josef_t píše: Více

Spíš do mě víc lidí hučelo, že dle psaní nic nepoznám…no, poznám :) :jazyk: Ale člověk si holt řekl, že nesmí být tak umanutý..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14208
18.6.26 11:02
@Venetia píše: Více

Fajn ti bude, když kulisa bude správně nastavena.

Musíme ještě projít fázi úplňku, atmosferický tlak.
Měsíc před tím oboustranná sexuální abstinence,
Den před tím hladovka pro tebe, on naopak musí bohatě posnídat, aby nedojídal zbytky po tobě (to gentleman nedělá).
Ideálně těstě po výplatě, aby měl pán na dýško - skrblíci nemývají úspěch.

Je třeba připravit konverzační téma.

Ideálně tě předtím trochu vystresovat. Rozpouštění adrenalinu na endorfiny udělá s lidmi divy :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Velryba černá
18.6.26 11:04
@Josef_t píše: Více

Zdokonaluješ se, jen co je pravda. :lol:

  • Citovat
  • Upravit
91
18.6.26 11:04
@Luxusnixicht píše: Více

Ja myslim, ze to jde poznat okamžitě… umíte se od prvního momentu spolu bavit tak, ze to do sebe zapadá, rozumíte, o cem ten druhy mluví, nic není trapný, nic není nasilu, není potřeba nic vysvětlovat, nahrávate si, smejete se, mate spolecny humor, libi se ti, co on mluví, jak mluví a je videt okamžitě, jestli ano / ne.

Nevim, kdo do tebe hučel, ja bych ti rekla opak, ze pokud vzájemná komunikace nefunguje od zacatku, necítis ti tam, drhne to a neokouzluje te, jak on komunikuje s tebou, smysl to nemá.

Příspěvek upraven 18.06.26 v 11:55

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4776
18.6.26 11:09
@Josef_t píše: Více

Pepo, je to bezna vecere s milenkou, ne start raketoplanu 🙈

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14208
18.6.26 11:13
@Luxusnixicht píše: Více

Já myslel, že psaní je první selekce.

Paní si dá inzerát do novin, že je vdova, vlastní nějakou tu polnost a hledá jen vážná vztah.

Paní vytřídí nemajetné, gramaticky chybující, příliš staré či náročné nápadníky.

Odpoví na všechny vybrané dopisy, většině zdvořilým odmítnutím a ponechá si tři favority postupující do dalšího kola korespondence.

PS: pokud je těch polností víc, tak po dalším kole pověří právní kancelář, aby učinila na vybrané pány referenci. (Nenajme detektiva přímo, to se na dámu nesluší)
Prověří skutečné majetkové poměry.
Prověří pověst daného pána v místě bydliště (alkohol, manželské násilí a podobné věci)

A když je vše v pořádku, budoucí manželé se osobně setkají. :andel:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37715
18.6.26 11:14
@Fukitol píše: Více

No… :think: :nevim:
To není tak jisté. :P

Příspěvek upraven 18.06.26 v 11:22

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107025
18.6.26 11:17
@Josef_t píše: Více
:mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14208
18.6.26 11:18
@Velryba černá píše: Více

Chce to ještě vychytat pár detailů.

Třeba staromák je naprosto nevhodný, i když chlapa navoníme, tak ten kůň vedle to přebije. Dáma si pak zapamatuje, že chlap smrděl jako kůň.

Hudba v pozadí? Nějaký pouliční polo-bezdomovec s harmonikou by to taky kazil.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
91
18.6.26 11:19
@Josef_t píše: Více

Tak nějak bych si vybírarala rohlík, čerstvý, bez závad, žádná zapecena moucha :)… ale cloveka, který k tobě patri, si vybíras jinak, vycítis, jestli ano/ne a jde to vycitit poměrně rychle.

Příspěvek upraven 18.06.26 v 11:42

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14208
18.6.26 11:22
@Fukitol píše: Více

Naopak. Nechávat to náhodě a spoléhat na pofiderní chemii je zásadní chyba.

Jen kyž se navodí ta správná atmosféra, vychytá každý detail…
Tak tělo lidského jedince začne produkovat ty správné hormony.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
91
18.6.26 11:23
@xiaxxx píše: Více

Pak by byl ale podle teto definice milenec každý, s kym žena není vdaná, tedy nema ofiko vztah?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37715
18.6.26 11:25
@Josef_t píše: Více

Plus teď ještě požadavek aby to nebylo na výpeku, dneska obzvlášť. :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Velryba černá
18.6.26 11:30
@Josef_t píše: Více

Eee… ne. :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
76132
18.6.26 11:30
@Josef_t píše: Více

Mi přijde, že to máš poměrně přeteoretizovaný.
Před randíčkem jsem zpravidla řešívala akorát, co si vezmu na sebe, kdy a kde.
Plus za vdana primárně, aby se o tom nedozvěděl starej.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová