Milenky sem nová diskuze

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4445
18.6.26 17:47

Nebuďte mlsni :lol: Furt lepší Glóbus, než KFC. Já jsem skromná, jako Lenin. :P :D A kde je vlastně Lorre? Už nevím co vařit. :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8709
18.6.26 17:50
@zmrzlik píše: Více

LX se ozval Bambi Helmut von Prášil a s Lorrem to seklo…infarktuš :D :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4445
18.6.26 17:54
@Adull píše: Více

Až se to dozví ta jeho, bude Helmut von Banhof :mrgreen: Chudák brácha :,( Ve spárech b. chodců. :,( Čest jeho památce. :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.6.26 18:00
@zmrzlik píše: Více

Helmut von Bahnhof :mrgreen: :mrgreen: akorát že tohle je Bambi Andreas s dlouhým chobotem na vysokých podpatcích, asi by se na ten Bahnhof hodil k Helmutovi :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
4445
18.6.26 18:07
@Anonymní píše: Více

Však Adull psala Helmut :lol: Tak zase s Andrém? To musí být kus, teda

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8709
18.6.26 18:15
@zmrzlik píše: Více

To bylo jako helmut Andy…ne jako helmut Helmut :D :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4445
18.6.26 18:39
@Adull píše: Více

Tak to jo. Samej Helmák, kdo se v tom má vyznat. :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37194
18.6.26 19:26
@M_Vladim píše: Více

Pi je zkratka chemického prvku starého jako svět sám - Frnda aneb latinsky Pičium! ;) :jazyk: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15620
18.6.26 19:31
@MyMelody píše: Více

Vzhlizenim myslim, ze dotycny ma neco, co ja nemam…myslim tim, co se vlastnosti tyce…a samozrejme by to melo byt pokud mozno vzajemne, ze on zase vzhlizi kvuli necemu ke mne…s Helmutem jsme to tak meli…i kdyz spis nez vzhlizeni, se mozna da rict - obdiv.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15620
18.6.26 19:33
@zmrzlik píše: Více

Lorremu dosly helmy :nevim: Takze sem pry muze zase, az si nejakou koupi :nevim: :* :mrgreen: Jinak by prisel k urazu :mrgreen: :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
784
18.6.26 19:46
@jege píše: Více

Už chápu odkud pochází lidové rčení „dusno ze strany k.. frnd“ :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15620
18.6.26 19:52
@Anonymní píše: Více

Ano, presne tak…proto treba me Andy muze silene pritahovat, muzeme byt na stejne vlne, ale nemuzu ho milovat naplno, protoze nema ty vlastnosti, ktere potrebuju…i kdyz jsou samozrejme vlastnosti, ktere se mi u nej libi, ale libit a obdivovat, neni totez…obdivovat je jeste o level vys.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4445
18.6.26 20:00
@Luxusnixicht píše: Více

Potvora jedna. :mrgreen:A co mám vařit? :cert: :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
143
18.6.26 20:02
@Luxusnixicht píše: Více

Ty jo, abys to nepřekombinovala. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15620
18.6.26 20:05
@zmrzlik píše: Více

Taky nevim :,( :,( :hug: Varim cely tyden rizoto :,( :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová