Reklama

Mohl by mě ještě milovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 20:41
Mohl by mě ještě milovat?

Zdravím, jsme spolu s manželem 7 let a máme roční dítě. Máme asi všechno co jsme si mohli přát, jen nám to přestalo fungovat. On začal podnikat, mě zajímalo jen naše dítě a oboustranná frustrace vedla k šíleným hádkám. Odstěhovala jsem se doufajíc, že si něco uvědomí. Jenomže jsem si uvědomila spíš já, že ho pořád miluju a nechci o něj přijít, ale on mi dnes řekl, že za posledního půl roku láska vyprchala. Má mě rád, váží si mě, ale nemiluje mě. Dohodli jsme se, že se s dítětem vrátím domů, bude nám platit hypotéku, ale bydlet s námi nebude nebo spíš, on se dohodl. Bude za námi chodit, ale spát bude v pronájmu. Prosila jsem ho ať to zkusíme spolu, ale trvá si na svém, protože ty naše hádky už nezvládal. Myslíte, že je ještě nějaká šance, že se k nám domů láska vrátí? Je možné, aby mě znovu začal milovat? Řekli jsme si hodně ošklivých věci a objektivně vinu na tom máme oba, ale on vidí jen tu moji. Vážně jsem ho prosila…

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2773 příspěvků 18.04.18 20:45

A nemá podnikatelskou nemoc na M?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 20:45

@Helileli to nemá

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 18.04.18 20:53
@Anonymní píše:
Zdravím, jsme spolu s manželem 7 let a máme roční dítě. Máme asi všechno co jsme si mohli přát, jen nám to přestalo fungovat. On začal podnikat, mě zajímalo jen naše dítě a oboustranná frustrace vedla k šíleným hádkám. Odstěhovala jsem se doufajíc, že si něco uvědomí. Jenomže jsem si uvědomila spíš já, že ho pořád miluju a nechci o něj přijít, ale on mi dnes řekl, že za posledního půl roku láska vyprchala. Má mě rád, váží si mě, ale nemiluje mě. Dohodli jsme se, že se s dítětem vrátím domů, bude nám platit hypotéku, ale bydlet s námi nebude nebo spíš, on se dohodl. Bude za námi chodit, ale spát bude v pronájmu. Prosila jsem ho ať to zkusíme spolu, ale trvá si na svém, protože ty naše hádky už nezvládal. Myslíte, že je ještě nějaká šance, že se k nám domů láska vrátí? Je možné, aby mě znovu začal milovat? Řekli jsme si hodně ošklivých věci a objektivně vinu na tom máme oba, ale on vidí jen tu moji. Vážně jsem ho prosila…

Jako bych to psala já…a jak to dopadlo? Rozešli jsme se, já rok v AD, o malou zajem nikdy neztratil no..a po roce, jsme se k sobe vratily. Vše si prý uvědomil. Ja si to uvědomila jako ty, dřív. Teď je vše super, lepší než kdy předtím. Přeji ti, aby to bylo alespoň podobný závěr. A hlavně nebul, to nepomáhá :kytka: kdyby něco napiš mi SZ :kytka: můžeme o tom pokecat.

Milan42
Kecalka 267 příspěvků 18.04.18 20:54

Moc možností nezbývá. Zkusit manželskou poradnu, jenže tam musí chtít oba neco změnit. Obávám se, že jste si už dveře k sobě zavřeli.

Ale dokud si nenajde někoho jiného, tak naděje je tu stále.

Celkem taky záleží na tom, co tak hrozného jste jeden druhému řekli, jakou máte trpělivost, jakou povahu… My neznáme ani tebe, ani jeho.

Jak dlouho jsi zakladatelko byla odstěhovaná?

radkka
Generální žvanilka 20317 příspěvků 18.04.18 20:54
@Anonymní píše:
@Helileli to nemá

To bych si nebyla tak jistá… Je to takový samaritán, že ti bude platit bydlení nebo má černé svědomí?

Helileli
Závislačka 2773 příspěvků 18.04.18 20:55

Jen mě to tak napadlo, většina chlapů je ochotna odejít až když mají kam, respektive je komu.

Jestli se k sobě vrátíte, to těžko říct, každopádně pokud chceš zvýšit šance, tak nedolejzej, buď nezávislá, vždy usměvavá a cpi mu dítě, ať se můžeš jít trochu pobavit. A třeba se tímhle stylem seznámila s někým jiným a pocity tvého pana podnikatele ti začnou být fuk. ;)

PeknyVlasy
Kecalka 210 příspěvků 18.04.18 20:57

Já jsem toho názoru, že milovat je aktivní činnost, že to není nějaké zázračné kouzlo, které pomíjí smysly pár let až jednoho dne zmizí. Je to o drobných činech, pozornostech i každodenních všedních věcech, respektu, kompromisech, ale leckdy i o silné vůli. Každý máte jiné představy o rodině, už tam se vaše cesty bohužel rozešly. A vygradovalo to až k hádkám, kde se vytratila i ta vzájemná úcta a respekt. Bohužel. Tobě možná teď chybí, ale beztak by se vzorec chování opakoval a byla bys stejně nešťastná. Kdyby si tě vážil, respektoval by tvůj názor a snažil se rodinu zachánit. Ne, neváží si tě, má jen výčitky svědomí, protože opouští rodinu. V tomhle okamžiku se alespoň snaž „vytřískat z toho nejvíce“ - ať máte s dítětem kde bydlet, nech si na sebe napsat co jde, protože ono ho svědomí časem hlodat přestane a už nebude předstírat zájem o tebe, snad zbude zájem alespoň o dítě.
Je mi to líto, ale ber to tak - on se nezmění, nemá o rodinu zájem a nefunguje vám to. Překonej to a bude líp, držím palce. :kytka:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 18.04.18 20:59

Nejsou to jen kecy, aby tě netrápil? Vidím v tom spíš bokovku. To, že vám bude platit hypotéku je vykoupení za nevěru. Láska se nevrátí. Láska může znovu vzniknout, ale rozhodně nenajdeš návod na emiminu. Mluvte spolu.

longed-for-dream
Kecalka 356 příspěvků 18.04.18 21:29
@Anonymní píše:

Jo to mi připomíná můj příběh. Neklapalo nám to a měl černé svědomí či co a taky takhle povídal. Ze ten barák tady dělal pro nás, že on se tu neciti a blablabla. Přišla jsem na milenku. Teď momentálně se musím s dětmi odstěhovat. Nabyl asi na sebevědomí a z černého svědomí se stalo asi růžove 8) :P no a nebo mu do toho milenka kecá :*

Ms.Ragdoll
Závislačka 2511 příspěvků 18.04.18 21:33

Taky si myslím, že tam bude někdo jiný a to, že jsi odešla, se mu jen hodilo do krámu. Máte roční dítě a on, sotva jste se stihli vrátit už ví, jak to vyřeší, a že chce podnájem, hlavně pryč od Vás. No nevím. Buď nad Váma zlomil hůl už dávno a jen čekal na impuls, nebo chce využít situace a začít znova a svobodně, ale s jinou.

Ale můžem se mýlit, to je jasné.

A jestli máte šanci? Sance je určitě, ale záleží na tom, jak moc to má/bude mít uzavřené v sobě on. :nevim: Ale být tebou, neupínala bych se na to, mohla bys být zklamaná protože to přijít prostě nemusí.

Jen ty sama uvidíš a ucitíš, kam se to bude mezi vámi bude časem ubírat… :nevim:

lilith1
Ukecaná baba ;) 1323 příspěvků 19.04.18 08:01
@Anonymní píše:

Těžko si představuji, že bude chlap sám v podnájmu, v drtivé většině má už zháčkováno jinde, tedy u jiné..

jankajj
Závislačka 2788 příspěvků 19.04.18 08:08
@Anonymní píše:
Zdravím, jsme spolu s manželem 7 let a máme roční dítě. Máme asi všechno co jsme si mohli přát, jen nám to přestalo fungovat. On začal podnikat, mě zajímalo jen naše dítě a oboustranná frustrace vedla k šíleným hádkám. Odstěhovala jsem se doufajíc, že si něco uvědomí. Jenomže jsem si uvědomila spíš já, že ho pořád miluju a nechci o něj přijít, ale on mi dnes řekl, že za posledního půl roku láska vyprchala. Má mě rád, váží si mě, ale nemiluje mě. Dohodli jsme se, že se s dítětem vrátím domů, bude nám platit hypotéku, ale bydlet s námi nebudenebo spíš, on se dohodl. Bude za námi chodit, ale spát bude v pronájmu. Prosila jsem ho ať to zkusíme spolu, ale trvá si na svém, protože ty naše hádky už nezvládal. Myslíte, že je ještě nějaká šance, že se k nám domů láska vrátí? Je možné, aby mě znovu začal milovat? Řekli jsme si hodně ošklivých věci a objektivně vinu na tom máme oba, ale on vidí jen tu moji. Vážně jsem ho prosila…

A proč se teda máš vracet? On s tebou být/bydlet evidentně nechce. Tak co to má za smysl?
Určitě bych nechtěla, aby za mnou a dítětem manžel docházel když se mu chce a jinak spal na svém bytě. Co to jako je?
Neponižuj se, máš svou hodnotu. Podle mě někoho má.

wallace
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 19.04.18 20:42
@PeknyVlasy píše:
Já jsem toho názoru, že milovat je aktivní činnost, že to není nějaké zázračné kouzlo, které pomíjí smysly pár let až jednoho dne zmizí. Je to o drobných činech, pozornostech i každodenních všedních věcech, respektu, kompromisech, ale leckdy i o silné vůli. Každý máte jiné představy o rodině, už tam se vaše cesty bohužel rozešly. A vygradovalo to až k hádkám, kde se vytratila i ta vzájemná úcta a respekt. Bohužel. Tobě možná teď chybí, ale beztak by se vzorec chování opakoval a byla bys stejně nešťastná. Kdyby si tě vážil, respektoval by tvůj názor a snažil se rodinu zachánit. Ne, neváží si tě, má jen výčitky svědomí, protože opouští rodinu. V tomhle okamžiku se alespoň snaž „vytřískat z toho nejvíce“ - ať máte s dítětem kde bydlet, nech si na sebe napsat co jde, protože ono ho svědomí časem hlodat přestane a už nebude předstírat zájem o tebe, snad zbude zájem alespoň o dítě.
Je mi to líto, ale ber to tak - on se nezmění, nemá o rodinu zájem a nefunguje vám to. Překonej to a bude líp, držím palce. :kytka:

Hrozně moc hezky jsi to napsala! :kytka:

brumdinka
Nadpozemská drbna 25288 příspěvků 29.04.18 12:07

Souhlas s @jankajj at nekoho ma nebo ne..proste uz to nefunguje smir se stim, kdyby to chtel zachranit tak te nenecha odstehovat…u nas je to podobny taky sem se odstehovala…jen to mam uz srovnany a uz znova nechci i kdyby on chtel coz nechce…nedelalo by to dobrotu..slepovanej hrnek vzdycky tece..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel herec Milan Šimáček (†56). Zřejmě ho zabila rakovina jater

Během pondělní noci zemřel herec Milan Šimáček (†56), známý z filmů Černí... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama