Vypočítavý partner?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tkanicka26
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 18.04.18 13:21
Vypocitavy partner?

Ahoj vsem,
Diskuzi jsem zalozila kvuli tomu, abych se mohla nekde vypovidat a treba vyslsyset nazory Vas ostatnich.
2,5roku mam partnera a s nim maleho synka. Partner je rozvedeny a ma z predchoziho manzelstvi 2dospele deti. Problemy mezi nami zapocaly se stavbou domu. Kazdy kdo dum stavel, tak vi, kolik financi to spolkne. Partner proste a jednoduse zacal byt neskutecne depresivni.Do toho obcas prispela jeho dcera, ktera ma proste svou povahu vychovani.Dale i samozrejme byvala exmanzelka, ktera ma neustale pocit, ze by ji mel miliony, ale ja teda nevim z ceho.Jemu samotnemu nic nezbylo. K jeho depresim se zacala objevovat totalni nechut k tomu neco resit. Spocitat, naplanovat rozpocet.Do toho se pridala jeste super ucetni, ktera udelala pruser a prisly jsme diky jejimu nejednani o penize.Tu jsem tez chtela resit, jelikoz i dle pravnika by sance byly velike vydat platebni prikaz, aby nam to paninka zaplatila.No a partner proste nechce nic resit.Vse co s etyka kolem techto veci ho obtezuje.Za vse mohu vlastne. Poslední dobou uz zacal rikat, ze se na to vykasle a odejde.Kdyz jsem si nasla praci diky znamemu, kde bych mela moc pekne financni ohodnoceni, tak byl dotcenej, ze budu vydelavat vice nez on. :nevim: O kvantite sexu ani nemluvim. V podstate neni. Dokonce ho obtezuje, kdyz k nemu prijdu a obejmu ho. Proste nechce.Uz pred nejakou dobou jsem zacala mit pocit, zda nam ve vztahu nefiguruje i nekdo treti nejakym zpusobem. Dukaz k tomu nemam.Spis to byl uz jen takovy pocit. :zed: Jsem z neho na dne. Partnerstvi ma jet jako tym. A ne ze mam mit na hrbu vse ja a on prijde a lehne si na gauc. Prusery se v zivote deji, nekdy vic a nekdy mene. Ovsem je treba je resit. Kdybych tady resila nejakou kokotinu, kdy mi nechce koupit kabelku ci nove boty.Ale rodinny rozpocet je sakra zaklad. A jestli se mnou byt nechce, tak to ma rict narovinu a ne me psychicky tyrat a na vse kaslat. Hubena jsem z toho jako lunt a psychicky jsem se uz slozila. Nechapu cloveka v jeho letech, ze se takto chova. :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

poučená
Ukecaná baba ;) 1323 příspěvků 18.04.18 13:35

Jste již oba přetíženi ze všech stran starostmi. Někde musíte ubrat v ambicích, aspoň na chvíli. O víkendu ležet, jít do lesa, třeba každý zvlášť. Přestat řešit neřešitelné. Něco ze života ambic vypustit. A být na sebe milí, laskaví, není třeba hned sex, ale úsměv ano.

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2075 příspěvků 18.04.18 13:40

A kolik mu je? Pises, ze uz ma dve dospele deti. Neni proste starej a unavenej chlap, co se spis tesil na klid a relax, a misto toho se to na nej vali ze vsech stran? :nevim:

Stavet na „stary“ kolena barak, do toho mimino, dohadovani s tebou i ex… Ma toho na sebe nalozeno slusne, rekla bych. Klidne se z toho muze vyklubat i deprese. :nevim: Mate toho oba dost, odpocivate nekdy, travite spolu cas? Ten dum financne zvladate?

LAlezane
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 18.04.18 13:51

Vypočítavost? 8o Mně to připadá spíš jako vyčerpaný chlap padající do deprese 8o

Heinich
Závislačka 3023 příspěvků 18.04.18 13:58
@LAlezane píše:
Vypočítavost? 8o Mně to připadá spíš jako vyčerpaný chlap padající do deprese 8o

Mě taky. Název diskuse trefný není..

Zabatko
Závislačka 3879 příspěvků 18.04.18 14:00

Není vypočítavý, má toho zkrátka dost, kolik mu je, 45, 50 let? Do toho má exmanželku, 2 dospělé děti a mladou ženu plnou ideálů a mimino. V jeho věku stavět barák je prostě už únavné, v těchto letech už má být vybudováno a odpočívat a radovat se. Chtělo by to ubrat ve všech směrech.

la_amanita
Kecalka 235 příspěvků 18.04.18 14:08

Není vypočítavý, jen totálně KO, vyhořelý, s náběhem na depresi. Pusťte půlku domnělých povinností a uvidíte, že se uleví všem, vám dvěma i dítěti.

poučená
Ukecaná baba ;) 1323 příspěvků 18.04.18 14:11

Někudy vám radost ze života utekla. Ucpi díry, kudy utíká a zase váš život radostí naplňuj. Ale takovou milou, která muže nebude vyčerpávat. A radost samozřejmě dělej sobě. Vždyť co bys nešla do zaměstnání, kde ti dobře zaplatí! V dnešní době si to ženy přece mohou dovolit, vydělávat třeba i víc, než jejich muži. Nejsme přece žádné slepice, abychom si svou radost z dobrého výdělku měly nechat kvůli mužovu plezíru ujít. Dělej sobě radost, zakladatelko. A pak uvidíš, jak se vše odvine.

P4ja
Závislačka 3697 příspěvků 18.04.18 14:21

Spíš už toho má všeho dost. Zkus ubrat plyn a taky ho nechat dýchat a odpočívat.

Tkanicka26
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 18.04.18 15:06

Ano.Ja chapu, ze je unaveny. Placame se v tom vsichni. A je mu 50.Na druhou stranu mame vyhledove nejake financni moznosti a dle meho je dobre si stanovit rozpocet a plan.Co by se dalo a mohlo umorit, aby se postupne ulevovalo.Vite ono je to mozna i spatne napsane.Ale zase to vemte z me strany. Vzala jsem na sebe jeho bremena, ktera si nesl.Vzdy kdzy nastala situace a on koukal jak dvouhlave tele, tak jsem prisla s moznostmi, co by se dalo, aby byl klid.On ovsem ma sve ego a vi vse nejlepe a ja delam vse spatne.To jako dcera kdyz prisla s tim, ze mame platit atd.Jako me tohle napsat takovym stylem moje dite, tak samozrejme, ze dostojim svych povinnosti, ale ten styl toho.At se na me nikdo nezlobi, ale pokud o neco zadam, tak slusne a ne debilove budete platit, me je 25 a ja do prace jako nepujdu.Opet jsem prisla s tim, ze ji pomuzemr, ale tak, abychom nejedli pak travu z louky.No to dopadlo jakz takz. Exmanzelka uz diky bohu trochu ubrala a jeji zavolani se mnohonasobne snizilo. Hovor byl smaozrejme jen o tom, jak chce miliony. Partner ma firmu, kde se prave stal problem s ucetni. O te jsem uz tez tvrdila dlouhou dobu, ze jeji prace neni v poradku.Ale me totiz nikdo neposloucha a ma svou hlavu. Takze se to dostalo az do toho pruseru, kdy jsem tedy uz zakrocila a ucetni vymenila. Jelikoz podnikani uz moc neslo, zacli jsme resit co jineho.Tak jsme hledali spolu na internetu. Nasli jsme praci za celkem prijemne penize. A partnera hned vzali.Ten uz po dvou dnech je neskutecne otraveny, jaka je to nuda-ta prvotni skoleni atd. A ze tam asi nevydrzi.No ja Vam zeny nevim, ale mame hypoteku na krku atd a jako nejsme v situaci, kdy si takove uvazovani muzeme dovolit.Muze byt rad, ze ho nekdo v jeho veku vzal a bude mit pravidelny plat, ktery mu pujde na duchod. Uprimne je nezodpovedny i ohledne riznych plateb.Ani telefon kdyby nebylo me neumi zaplatit vcas aby to bylo v poradku. A kolika z Vas by bylo prijemne, kdyz ho chcete jen obejmout a dat mu pusu, kdyz vidite jak mu je tezko. A on Vas od sebe porad odstrkuje.Ja tohle nedavam.Je s nasim synem moje rodina, ktere davam co muzu a jedine, ceho se dockam, ze ho nemam obtezovat a ani mu tu pusu dat nemuzu.Ja to take potrebuji, kdyz mi neni dobre, aby me nekdo objal a ja vedela, ze na to nejsem sama. Pripadam si spis jako se spolubydlicim nez s partnerem.

la_amanita
Kecalka 235 příspěvků 18.04.18 15:09

@Tkanicka26
Tak já se s rodiči taky sexuálně nestýkám. Zkus se z role „matka“ přeorientovat na roli „manželka“.

Ju21na
Povídálka 24 příspěvků 18.04.18 15:11
Vypocitavy partner?

Dnes se mi dostal do ruky tento letacek.

vonajebohyne
Echt Kelišová 8435 příspěvků 18.04.18 15:14

@Tkanicka26 Holka a bude to jen horsi, na to se priprav. On uz chce svuj klid (coz si tedy taky mel uvedomit pred zalozenim druhe rodiny) a evidentne ho vidina dalsich dvaceti let plneho nasazeni (dite, hypo) nejen ze nelaka, ale desi.
Je spousta aktivnich a invencnich padesatniku, ten tvuj k nim bohuzel nepatri.
A obavam se, ze rada na tohle neni.

stinga
Závislačka 2929 příspěvků 1 inzerát 18.04.18 15:14

@Tkanicka26 je to starý chlap, který si toho na sebe naložil víc než je zdrávo, ty jsi plná sil a chutí vše řešit, myslím, že má regulérní depresi a měl by se jít léčit to je užívat antidepresiva, ale také by měl víc odpočívat a být v psychické pohodě, což u vás asi není možné

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2075 příspěvků 18.04.18 15:28

Ja nevim co ti poradit. Bys potrebovala chlapa-vrstevnika, co by tvoje tempo zvladal, mel plno planu a elanu, ale vybrala sis opak :nevim:

Tvoje a jeho životní nacasovani se totalne minulo. On uz si ty svoje zacatky (deti, planovani, budovani) proste odzil.

Ten dum je treba nutny? Předpokládám, ze jako byvaly podnikatel uz neco sveho ma…
Ja nevim, mozna bych ubrala neco ze svych planu a radeji si zila v klidu, klidne skromeji, nez abych dalsich x let prozila v neustalem tlaku, a rodina sla kvuli tomu casem, nedejboze do kopru…

Vim ze, jak se tady ostatne casto pise, je vlastni „domecek“ sen mnoha lidi, ale opravdu je to tak nutné, za kazdou cenu?

Pises, ze mate moznosti, potencial…ale je mu 50. min mu proste nebude. Ma narok se na to necitit, nebo to nechtit. :nevim:

Misto hypoteky na x let a hromady starosti, muzete treba cestovat, uzivat si sebe navzajem… a mit svatej klid :nevim:

Příspěvek upraven 18.04.18 v 15:36

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka a jeho skandály neunikly ani zahraničím novinářům, řeší se v Británii

Tomáš Řepka se znovu dostal do britských médií. Tentokrát ale ne kvůli svému... číst dále >

Podezřelý výstup Skripalové: Mluvila jako robot, Britové ji prý drží v zajetí!

Utekla hrobníkovi z lopaty a úspěšně se zotavuje z útoku nervově paralytickou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama