Reklama

Moje dcera (15) nechce chodit ven

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 15:45
Moje dcera (15) nechce chodit ven.

Dobrý den,
Moje dcera (15 let) uz od třinácti let nechce chodit ven, kvůli tomu, že se bojí, protože na ni vždy koukají starši oplzlý chlapi.
Když ji bylo 13 let, tak na po ni začali pokukovat starší chlapi a jí to prostě neni přijemné. Jednou, za ni dokonce šel. Od té doby, nechce sama chosit ven. Vždy, kdyz jdu s ni a vidim, jak na ni někdo z nich kouká, tak mám chuť, jim dát po čumáku! :poblion:
Dcera NECHODÍ vyzívavě!! Na to si dávám sama pozor a ani se kvuli tomu nemaluje!

Jak ji mam zbavit strachu? Prosim, poraďte! :,(

Reklama

Reakce:

Modesta
Ukecaná baba ;) 1787 příspěvků 10.08.18 15:47

Přihlas ji do kurzu sebeobrany a řešení krizových situací. Začne si trochu víc věřit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 15:48

@Modesta To je skvělý nápad. :kytka: Děkuju

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10347 příspěvků 10.08.18 15:51
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Moje dcera (15 let) uz od třinácti let nechce chodit ven, kvůli tomu, že se bojí, protože na ni vždy koukají starši oplzlý chlapi.
Když ji bylo 13 let, tak na po ni začali pokukovat starší chlapi a jí to prostě neni přijemné. Jednou, za ni dokonce šel. Od té doby, nechce sama chosit ven. Vždy, kdyz jdu s ni a vidim, jak na ni někdo z nich kouká, tak mám chuť, jim dát po čumáku! :poblion:
Dcera NECHODÍ vyzívavě!! Na to si dávám sama pozor a ani se kvuli tomu nemaluje!Jak ji mam zbavit strachu? Prosim, poraďte! :,(

A nedošlo někdy k něčemu víc?

chs.jasmin
Kelišová 7241 příspěvků 10.08.18 15:52
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Dcera NECHODÍ vyzívavě!! Na to si dávám sama pozor a ani se kvuli tomu nemaluje!Jak ji mam zbavit strachu? Prosim, poraďte! :,(

Ahoj,

A nestalo se ji už něco? Většinou si holky zájem v jejim věku už docela užívají :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 15:59

@chs.jasmin To určitě ne. Byla jsem s ni i u psychologa a je to opravdu z toho. A pujdeme nejspiš znovu, protože se proste venku neciti dobře.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 16:00

Je to opravdu z toho, jak ji vadi, ze na ni koukaji :?

Sailah
Ukecaná baba ;) 1023 příspěvků 10.08.18 16:01

KravMaga … doporucuju od IKMF. Pojednom incidentu jsem se prihlasila a od te doby by si na me dovolil jen blazen :D snad to dceri pomuze se nebat:)

chs.jasmin
Kelišová 7241 příspěvků 10.08.18 16:01
@Anonymní píše:
@chs.jasmin To určitě ne. Byla jsem s ni i u psychologa a je to opravdu z toho. A pujdeme nejspiš znovu, protože se proste venku neciti dobře.

Tak asi opravdu ten psycholog. Protože bohužel, lide se na sebe navzájem dívají a nemusí to být vždy oplzlé :nevim:

PaníBovaryová
Závislačka 3812 příspěvků 10.08.18 16:27

já jsem to taky nesnášela, když jsem byla náctiletá. někteří jsou fakt k :poblion: ale jak jsem se přehoupla přes tu dvacítku, tak mi to nějak přestalo vadit, nebo všímat, nebo nevim. A pak jsem už chodila hlavně s manželem a to si troufli jenom minimálně :D

PupuP
Kecalka 488 příspěvků 10.08.18 17:01

tak to já nezažila :nevim: ale sestra to měla podobně. ale u ní pomohlo přestat se oblékat vyzývavě. tak nevím, asi ten kurz sebeobrany, to se hodí vždy

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 21:34

Tak to sem nezažila,asi musí být krásne vysoká a s ženskou postavou. Já v 15 vypadala tak na 10 a teď v 26 prý na 15-16 a stejne nezájem :( :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama