Moje dcera (15) nechce chodit ven

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 15:45
Moje dcera (15) nechce chodit ven.

Dobrý den,
Moje dcera (15 let) uz od třinácti let nechce chodit ven, kvůli tomu, že se bojí, protože na ni vždy koukají starši oplzlý chlapi.
Když ji bylo 13 let, tak na po ni začali pokukovat starší chlapi a jí to prostě neni přijemné. Jednou, za ni dokonce šel. Od té doby, nechce sama chosit ven. Vždy, kdyz jdu s ni a vidim, jak na ni někdo z nich kouká, tak mám chuť, jim dát po čumáku! :poblion:
Dcera NECHODÍ vyzívavě!! Na to si dávám sama pozor a ani se kvuli tomu nemaluje!

Jak ji mam zbavit strachu? Prosim, poraďte! :,(

Reakce:

Modesta
Ukecaná baba ;) 1893 příspěvků 10.08.18 15:47

Přihlas ji do kurzu sebeobrany a řešení krizových situací. Začne si trochu víc věřit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 15:48

@Modesta To je skvělý nápad. :kytka: Děkuju

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11678 příspěvků 10.08.18 15:51
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Moje dcera (15 let) uz od třinácti let nechce chodit ven, kvůli tomu, že se bojí, protože na ni vždy koukají starši oplzlý chlapi.
Když ji bylo 13 let, tak na po ni začali pokukovat starší chlapi a jí to prostě neni přijemné. Jednou, za ni dokonce šel. Od té doby, nechce sama chosit ven. Vždy, kdyz jdu s ni a vidim, jak na ni někdo z nich kouká, tak mám chuť, jim dát po čumáku! :poblion:
Dcera NECHODÍ vyzívavě!! Na to si dávám sama pozor a ani se kvuli tomu nemaluje!Jak ji mam zbavit strachu? Prosim, poraďte! :,(

A nedošlo někdy k něčemu víc?

chs.jasmin
Echt Kelišová 7613 příspěvků 10.08.18 15:52
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Dcera NECHODÍ vyzívavě!! Na to si dávám sama pozor a ani se kvuli tomu nemaluje!Jak ji mam zbavit strachu? Prosim, poraďte! :,(

Ahoj,

A nestalo se ji už něco? Většinou si holky zájem v jejim věku už docela užívají :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 15:59

@chs.jasmin To určitě ne. Byla jsem s ni i u psychologa a je to opravdu z toho. A pujdeme nejspiš znovu, protože se proste venku neciti dobře.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 16:00

Je to opravdu z toho, jak ji vadi, ze na ni koukaji :?

Sailah
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 10.08.18 16:01

KravMaga … doporucuju od IKMF. Pojednom incidentu jsem se prihlasila a od te doby by si na me dovolil jen blazen :D snad to dceri pomuze se nebat:)

chs.jasmin
Echt Kelišová 7613 příspěvků 10.08.18 16:01
@Anonymní píše:
@chs.jasmin To určitě ne. Byla jsem s ni i u psychologa a je to opravdu z toho. A pujdeme nejspiš znovu, protože se proste venku neciti dobře.

Tak asi opravdu ten psycholog. Protože bohužel, lide se na sebe navzájem dívají a nemusí to být vždy oplzlé :nevim:

PaníBovaryová
Závislačka 4023 příspěvků 10.08.18 16:27

já jsem to taky nesnášela, když jsem byla náctiletá. někteří jsou fakt k :poblion: ale jak jsem se přehoupla přes tu dvacítku, tak mi to nějak přestalo vadit, nebo všímat, nebo nevim. A pak jsem už chodila hlavně s manželem a to si troufli jenom minimálně :D

PupuP
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 10.08.18 17:01

tak to já nezažila :nevim: ale sestra to měla podobně. ale u ní pomohlo přestat se oblékat vyzývavě. tak nevím, asi ten kurz sebeobrany, to se hodí vždy

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 21:34

Tak to sem nezažila,asi musí být krásne vysoká a s ženskou postavou. Já v 15 vypadala tak na 10 a teď v 26 prý na 15-16 a stejne nezájem :( :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >