Moje dcera (15) nechce chodit ven

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 15:45
Moje dcera (15) nechce chodit ven.

Dobrý den,
Moje dcera (15 let) uz od třinácti let nechce chodit ven, kvůli tomu, že se bojí, protože na ni vždy koukají starši oplzlý chlapi.
Když ji bylo 13 let, tak na po ni začali pokukovat starší chlapi a jí to prostě neni přijemné. Jednou, za ni dokonce šel. Od té doby, nechce sama chosit ven. Vždy, kdyz jdu s ni a vidim, jak na ni někdo z nich kouká, tak mám chuť, jim dát po čumáku! :poblion:
Dcera NECHODÍ vyzívavě!! Na to si dávám sama pozor a ani se kvuli tomu nemaluje!

Jak ji mam zbavit strachu? Prosim, poraďte! :,(

Reakce:
Modesta
Ukecaná baba ;) 2037 příspěvků 10.08.18 15:47

Přihlas ji do kurzu sebeobrany a řešení krizových situací. Začne si trochu víc věřit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 15:48

@Modesta To je skvělý nápad. :kytka: Děkuju

Russet
Extra třída :D 13305 příspěvků 10.08.18 15:51
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Moje dcera (15 let) uz od třinácti let nechce chodit ven, kvůli tomu, že se bojí, protože na ni vždy koukají starši oplzlý chlapi.
Když ji bylo 13 let, tak na po ni začali pokukovat starší chlapi a jí to prostě neni přijemné. Jednou, za ni dokonce šel. Od té doby, nechce sama chosit ven. Vždy, kdyz jdu s ni a vidim, jak na ni někdo z nich kouká, tak mám chuť, jim dát po čumáku! :poblion:
Dcera NECHODÍ vyzívavě!! Na to si dávám sama pozor a ani se kvuli tomu nemaluje!Jak ji mam zbavit strachu? Prosim, poraďte! :,(

A nedošlo někdy k něčemu víc?

chs.jasmin
Echt Kelišová 8171 příspěvků 10.08.18 15:52
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Dcera NECHODÍ vyzívavě!! Na to si dávám sama pozor a ani se kvuli tomu nemaluje!Jak ji mam zbavit strachu? Prosim, poraďte! :,(

Ahoj,

A nestalo se ji už něco? Většinou si holky zájem v jejim věku už docela užívají :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 15:59

@chs.jasmin To určitě ne. Byla jsem s ni i u psychologa a je to opravdu z toho. A pujdeme nejspiš znovu, protože se proste venku neciti dobře.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 16:00

Je to opravdu z toho, jak ji vadi, ze na ni koukaji :?

Sailah
Ukecaná baba ;) 1041 příspěvků 10.08.18 16:01

KravMaga … doporucuju od IKMF. Pojednom incidentu jsem se prihlasila a od te doby by si na me dovolil jen blazen :D snad to dceri pomuze se nebat:)

chs.jasmin
Echt Kelišová 8171 příspěvků 10.08.18 16:01
@Anonymní píše:
@chs.jasmin To určitě ne. Byla jsem s ni i u psychologa a je to opravdu z toho. A pujdeme nejspiš znovu, protože se proste venku neciti dobře.

Tak asi opravdu ten psycholog. Protože bohužel, lide se na sebe navzájem dívají a nemusí to být vždy oplzlé :nevim:

PaníBovaryová
Závislačka 4371 příspěvků 10.08.18 16:27

já jsem to taky nesnášela, když jsem byla náctiletá. někteří jsou fakt k :poblion: ale jak jsem se přehoupla přes tu dvacítku, tak mi to nějak přestalo vadit, nebo všímat, nebo nevim. A pak jsem už chodila hlavně s manželem a to si troufli jenom minimálně :D

PupuP
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 10.08.18 17:01

tak to já nezažila :nevim: ale sestra to měla podobně. ale u ní pomohlo přestat se oblékat vyzývavě. tak nevím, asi ten kurz sebeobrany, to se hodí vždy

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 21:34

Tak to sem nezažila,asi musí být krásne vysoká a s ženskou postavou. Já v 15 vypadala tak na 10 a teď v 26 prý na 15-16 a stejne nezájem :( :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >