Mykóza. Prosím o zkušenosti

408
15.2.21 10:17

Mykóza. Prosím o zkušenosti

Dobrý den, prosím vás o názor. V minulosti jsem zde řešila problém s popraskanými bradavkami, dál pak s praskáním nehtu,… Brala jsem na to vše možné a nyní se ukázalo, že mám silnou mykózu. Dostala jsem lék PROKANAZOL s nejvyšším možným dávkováním. Chtěla jsem se zeptat na triviální věc, protože mi to nemyslí. Ten lék vyléčí mykózu v celém těle? Podle doktorky mám tenhle problém roky, protože nebolí, nikdo to neřešil. Až nyní to vzala doktorka dost rázně, aby se problém vyřešil. Zároveň mě upozornila, že budu v prvních dnech otupělá. Jako správný tupec jsem proto položila dotaz. Jestli mám brát léky a nic dalšího na viditelně postižená místa nematlat. Děkuji za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3218
15.2.21 10:47
@Radkar1 píše:
Dobrý den, prosím vás o názor. V minulosti jsem zde řešila problém s popraskanými bradavkami, dál pak s praskáním nehtu,… Brala jsem na to vše možné a nyní se ukázalo, že mám silnou mykózu. Dostala jsem lék PROKANAZOL s nejvyšším možným dávkováním. Chtěla jsem se zeptat na triviální věc, protože mi to nemyslí. Ten lék vyléčí mykózu v celém těle? Podle doktorky mám tenhle problém roky, protože nebolí, nikdo to neřešil. Až nyní to vzala doktorka dost rázně, aby se problém vyřešil. Zároveň mě upozornila, že budu v prvních dnech otupělá. Jako správný tupec jsem proto položila dotaz. Jestli mám brát léky a nic dalšího na viditelně postižená místa nematlat. Děkuji za rady.

Podle mě to ten lék řeší „zevnitř“, takže by mazání nemělo být nutné. Nicméně pokud se jedná o mykózu nehtů, nemusíš pozorovat viditelné zlepšení, až když se nehet obmění. Pokud by mě k tomu dejme tomu něco nesvědilo, asi bych zvenku nemazala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
408
15.2.21 10:56

@Julča001 Děkuji moc. Takže tělo by se mělo čistit zevnitř a tím by postupně měly odeznívat neduhy, co jsou vidět zvenku. Jestli to chápu správně. Jsem z toho zmatená, protože mi řekli, že mám tělo pořádně prolezlé a je to záležitost mnoha let. Teď se snažím pět minut po dvanácté dát trošku dohromady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3218
15.2.21 11:40
@Radkar1 píše:
@Julča001 Děkuji moc. Takže tělo by se mělo čistit zevnitř a tím by postupně měly odeznívat neduhy, co jsou vidět zvenku. Jestli to chápu správně. Jsem z toho zmatená, protože mi řekli, že mám tělo pořádně prolezlé a je to záležitost mnoha let. Teď se snažím pět minut po dvanácté dát trošku dohromady.

Jestli můžu doporučit, tak po skočení léčby je dobré užívat grepovou tinkturu, má antimykotické a antibakteriální účinky a není to chemie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
408
15.2.21 11:50

@Julča001 Děkuji moc. Já tohle budu užívat do léta (končit bych podle doktorky měla 2.7.), jsem zvědavá, jestli se něco změní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.2.21 14:07

Ja za sebe doporucuji nastudovat detoxikacni program whole30. Je to program jen na 30 dni a prinesl mi skvele vysledky se stejnym problemem. Do toho jsem uzivala probiotika a Candix… samozrejme s lecbou indikovanou lekarem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
408
16.2.21 17:13

@oligenerallogin Děkuji moc. Podívám se po tom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat