Nahlášení na ospod

Anonymní
25.5.20 17:01

Nahlášení na ospod

Dobrý den. Mám tu drogově závislou, která ohrožuje své dítě na zdraví. Kouří cigarety, marihuanu, a pervitin si „připravuje“ do tekutého stavu v bezprostřední blízkosti dítěte, v garsonierce, atd atd atd… Píšu na ospod, ale potřebuji vědět, zda jde zažádat o kontrolu bez toho, aniž by ji předem informovali. Předem oznámenou již měla, první termín se odložil díky její lži, aby zvládla dát byt a sebe do kupy. Děkuji za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13828
25.5.20 17:20

Tak to záleží na tom kterým pracovníkovi. Někdo je línej a nechce chodit zbytečně a někdo chodí opakovaně, dokud dotyčného nezastihne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64594
25.5.20 17:41
@Anonymní píše:
Dobrý den. Mám tu drogově závislou, která ohrožuje své dítě na zdraví. Kouří cigarety, marihuanu, a pervitin si „připravuje“ do tekutého stavu v bezprostřední blízkosti dítěte, v garsonierce, atd atd atd… Píšu na ospod, ale potřebuji vědět, zda jde zažádat o kontrolu bez toho, aniž by ji předem informovali. Předem oznámenou již měla, první termín se odložil díky její lži, aby zvládla dát byt a sebe do kupy. Děkuji za rady.

Na tohle přeci nechodí a ohlášením.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3892
25.5.20 17:54

To bych rovnou volala na policii čr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19815
25.5.20 17:57

A pres PCR by nebylo lepsi to resit? :think: nejake drzeni omamnych a psychotropnich latek o ohrozeni mravni vychovy mladeze atd., ti uz by to na OSPOD predali neprodlene

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.20 17:58

@sediza já volala na ospod, jak vlastně tu holku nahlásit, popsala paní situaci, a bylo mi řečeno, že to mám poslat písemně. Na toto jsem se ale zapomněla zeptat :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
5732
25.5.20 18:27
@Anonymní píše:
Dobrý den. Mám tu drogově závislou, která ohrožuje své dítě na zdraví. Kouří cigarety, marihuanu, a pervitin si „připravuje“ do tekutého stavu v bezprostřední blízkosti dítěte, v garsonierce, atd atd atd… Píšu na ospod, ale potřebuji vědět, zda jde zažádat o kontrolu bez toho, aniž by ji předem informovali. Předem oznámenou již měla, první termín se odložil díky její lži, aby zvládla dát byt a sebe do kupy. Děkuji za rady.

Já mám pocit, že oni se ohlašují. Neriskovala bych to. Zavolala bych policii, byla by to přepadovka a museli by zavolat OSPOD a ti by museli naběhnout okamžitě. Je to jednodušší a spolehlivější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
925
25.5.20 19:52

@Enmamma policie řekne, že to budou monitorovat a pokud jsou tam děti, stejně to dají na Ospod. V tomto mám z práce bohužel bohaté zkušenosti.

Zakladatelko, nahlas to na Ospod, pak už je to na nich, můžou udělat i neohlášenou návštěvu, ale ne na základě tvého „požadavku“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5732
26.5.20 09:22

@DeeSocialWorker Je mi takových dětí líto. Bohužel, OSPOD bývá někdy velmi liknavý. S tím mám zase zkušenosti já. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat