Náhradní brzda k orbitreku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jitule L.
Kecalka 202 příspěvků 19.01.18 18:17
Náhradní brzda k orbitreku

Ahoj,

prosím o radu - nevíte, kde by se dal sehnat náhradní brzdný pás ke stroji Orbitrek 2000? Koukala jsem na internetu, ale tento stroj se již zřejmě neprodává, našla jsem pouze Orbitrek Klasik/Platinum u TV Products. Stroje vypadají stejně jako ten můj, jen mají zřejmě modernější „počítače“. Bohužel ale nevím, kde byl koupen ten náš, mám ho z bazaru.

Předem díky za odpověď.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Konec „svůdných“ fotek s brčkem a dětských oslav? Zákaz plastů na jedno použití!

Plastová brčka, talíře, příbory. Požehnání pro rychlé občerstvení a spása... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama