KetoFit info

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
čtyřilasky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.18 23:28
KetoFit info

Dobrý večer, nenašla jsem žádnou,,aktiv­ní,,diskusi o KetoFitu :)Tak prosím o více info a ještě se zeptám, je nějaká uzavřená skupinka?
Děkuji :hug:

Reakce:
Satisfaction
Kecalka 279 příspěvků 19.01.18 06:45

Ketofit, ketodiet, Cambridge aaa na další si nevzpomenu. Asi takto, prvotní úbytek váhy máš s každou dietou rychlý, jde dolu totiž voda. A pak je ten úbytek u umělých ketonových diet přibližný tomu co s normální dietou. Všimni si, kolik nabízí shodit na slevomatu pod jednou takovou dietou, ta hodnota je směšná a za jakou cenu. Jestli chceš low carb dietu tak si ji sestav sama z jídla, doporučuji skupinu na fb nizkosacharodove (lowcarb) stravování pro zdraví a hubnutí a nejez ty umělé náhražky. Když se to totiž naučíš dělat sama, tak s tím budeš umět žít. Když pojedeš jen ty pytlíky, nenaučíš se to kombinovat a stravovat se a po ukončení to půjde nahoru jak na horské dráze.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33505 příspěvků 10 inzerátů 19.01.18 10:01

O uzavřené skupince sice nevím, ale můj názor na tyto diety je ten, že je to víc škody, než užitku. Lépe jíst čerstvou, zdravou stravu a hlídat si množství a složení.

čtyřilasky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.18 11:13

@Tiger-lily neptala jsem se na názor..já si ho už udělala a jdu do toho ;)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33505 příspěvků 10 inzerátů 19.01.18 12:55
čtyřilasky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.18 19:09

@Tiger-lily Děkuji,tam si už píšeme ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Smutné Vánoce v Pákistánu: Jaké dárky dostane pašeračka Tereza v base?

Letošní Vánoce stráví v jiné zemi a navíc za mřížemi. Češka Tereza Hlůšková,... číst dále >

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >