Reklama

KetoFit info

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

čtyřilasky 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.18 23:28
KetoFit info

Dobrý večer, nenašla jsem žádnou,,aktiv­ní,,diskusi o KetoFitu :)Tak prosím o více info a ještě se zeptám, je nějaká uzavřená skupinka?
Děkuji :hug:

Reklama

Reakce:

Satisfaction
Kecalka 279 příspěvků 19.01.18 06:45

Ketofit, ketodiet, Cambridge aaa na další si nevzpomenu. Asi takto, prvotní úbytek váhy máš s každou dietou rychlý, jde dolu totiž voda. A pak je ten úbytek u umělých ketonových diet přibližný tomu co s normální dietou. Všimni si, kolik nabízí shodit na slevomatu pod jednou takovou dietou, ta hodnota je směšná a za jakou cenu. Jestli chceš low carb dietu tak si ji sestav sama z jídla, doporučuji skupinu na fb nizkosacharodove (lowcarb) stravování pro zdraví a hubnutí a nejez ty umělé náhražky. Když se to totiž naučíš dělat sama, tak s tím budeš umět žít. Když pojedeš jen ty pytlíky, nenaučíš se to kombinovat a stravovat se a po ukončení to půjde nahoru jak na horské dráze.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33144 příspěvků 10 inzerátů 19.01.18 10:01

O uzavřené skupince sice nevím, ale můj názor na tyto diety je ten, že je to víc škody, než užitku. Lépe jíst čerstvou, zdravou stravu a hlídat si množství a složení.

čtyřilasky 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.18 11:13

@Tiger-lily neptala jsem se na názor..já si ho už udělala a jdu do toho ;)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33144 příspěvků 10 inzerátů 19.01.18 12:55

@chcizhubnout Koukni sem: https://www.emimino.cz/…nkovani/382/

čtyřilasky 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.18 19:09

@Tiger-lily Děkuji,tam si už píšeme ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >