Navštěvujete o Vánocích rodinu ??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Angličanka
Stálice 69 příspěvků 03.12.17 14:15
Navštěvujete o Vánocích rodinu ??

Ahoj holky
Navštěvujete se o Vánocích s rodinu a přáteli?? Nebo trávíme Vánoce jenom s manželem(pří­telem) a dětmi?? Letos budeme na Štědrý den s mými rodiči. Na druhý svátek vánoční přijede bráška s rodinou. A pak se vždy staví tety s rodinnou na kávu(nebo mi navštívíme je).Vždy se na všechny moc těším :srdce: Dáme si cukroví, Baileys, jednohubky… A probereme co je nového.
Spousta lidí je na Vánoce úplně sama(a tet myslím hlavně staré lidi na které rodina prostě jen nemá čas). :think: Neumím si představit, že bych se o Vánocích neviděla s rodinou.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

trpaslinka
Extra třída :D 12083 příspěvků 03.12.17 14:22

Nenavstevujeme. Moje rodina je tisic mil daleko a to doslova. Samozrejme se tedy snazim, aby nektere navstevy vysly na vanoce, ale ted si z hruzou uvedomuji, ze uz potreti zustavam doma.. Takze na pristi rok to musim uz konecne zaridit..

karma3
Stálice 77 příspěvků 03.12.17 14:28

Já teda děti ještě nemám, bydlím se svým přítelem a u nás je to tak, že Štědrý den trávíme spolu a pak další svátky vánoční jedeme navštívit příbuzné. Ani mamka ani taťka už nejsou spolu, ale na Vánoce sami nebudou, jinak bych je samozřejmě pozvala k nám. Protože o Vánocích by sám být nikdo neměl! ;)

Sany80s
Kelišová 6129 příspěvků 03.12.17 14:33

Spíš oni navštěvují nás.
Máme větší prostory ;).

Taťulda tří
Stálice 86 příspěvků 03.12.17 14:33

Navštěvujeme se s těmi, se kterými vycházíme. Děti, vnoučata. A kteří o nás stojí.

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 03.12.17 14:41

Na Štedrý den jsme u s manželem u našich, den po navštívíme moje babičky. Jeho rodina s námi přerušila kontakt, děti zatím nemáme.

Lidym
Ukecaná baba ;) 2196 příspěvků 7 inzerátů 03.12.17 14:43

Navštěvujeme. Dokonce máme rodinný sraz ze širší rodinou - mamčini sourozenci a jejich děti s rodinami. To miluju. Ale třeba moje sestra tam nejezdí, navštíví jen nás a tchýni.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15103 příspěvků 03.12.17 14:45

Navstevujeme se, ale my mame Vanoce radi. Ale myslim si, ze takove to ze na Vanoce by nemel byt nikdo sam je precenovane, jen z diskuzi zde vidim, kolik lidi nema Vanoce rado, darky dava jen detem z povinnosti, takze pro ne by to nemel byt problem stravit stedry vecer jako kterykoli jiny a pokud jsou zrovna sami, tak sami.

Kelsey
Hvězda diskuse 43852 příspěvků 03.12.17 14:50

Mezi svatky se musi stihnout navstevy u rodiny. Vanoce a Silvestr, ale chceme byz doma a pak se jde hned do prace.
Moc volna nevychazi.

Hadumi
Extra třída :D 13175 příspěvků 03.12.17 15:05

Moji rodinu nenavštěvuji, vztahy jsou na nule a nevidím důvod, proč zrovna na Vánoce dělat, že je vše ok a máme se rádi.

Svistice
Neúnavná pisatelka 16910 příspěvků 2 inzeráty 03.12.17 15:28

Navštěvujeme. Letos nás bude asi 10 u mojí mámy. Stejně tak mám možnost trávit dohromady vánoce se sourozenci od manžela, jejch rodinami a tchýní. Vždycky to nějak rozplánujeme, abychom se různě ponavštěvovali. Míváme na to tedy víc, než jen ty 3 oficiální dny volna. Trávit vánoce jen po návštěvách by mi úplně nevyhovovalo.

fenny
Kelišová 5283 příspěvků 03.12.17 15:36

Hodně to každý rok řeším, protože s rodinou být přes svátky chci, na druhou stranu je mi líto projezdit v té době x stovek kilometrů (jen po ČR), to na mě úplně vánočně nepůsobí. Letos se to tak nějak vyřešilo samo, budu o Vánocích ještě v šestinedělí, takže nejspíš nepojedeme nikam.

Borůvka1990
Kelišová 5372 příspěvků 03.12.17 15:41

Během prosince ano, ale 23./24./25.12. ani omylem. Máme rádi klid. V ostatních dnech jen některé, většinou jezdí na návštěvu k nám, mají rádi atmosféru starých vesnických vánoc, pač je většina z města :lol:

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1453 příspěvků 03.12.17 15:43

Vánoce budeme doma slavit s dětmi. 25. jedeme k mým rodičům. A potom obvykle jedeme na Moravu (jsme z Prahy) na pár dnů užít si sníh :lol: a oslavit svátky s manžela rodinou. Letos přijedou oni k nám před Vánoci a my k nim až v lednu. Silvestr letos budu slavit s dětmi u rodičů, protože bude manžel v práci, jinak ten taky slavíme doma :kytka:

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 1972 příspěvků 03.12.17 15:50

My ano a hojně :) Letos jsme na Štědrý večer u mých rodičů spolu s bráchou, 25. velká sešlost z mojí strany rodiny, 26. zase manželova rodina. Spíš budeme jezdit my než aby někdo přišel k nám, budu mít +/- měsíc do porodu a role návštěvy mi vyhovuje víc než hostitelky, i když je to vykoupené nějakým tím nepohodlím na cestách :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

„Černoši a buzny,“ zuří veřejnost: Rakouské dráhy si novou reklamou dost naběhly

Chtěly jít naproti různorodosti a pestrosti, ve finále to za novou reklamní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama