Najednou k nám nechce chodit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.17 19:43
Najednou k nám nechce chodit

Ahoj. Moje sestra k nám hodně často chodila si hrát s naší malou. Malá jí zbožňuje, furt se po ní ptá, protože se jí opravdu věnuje a dělá takový blbiny u kterých bych si já asi zlámala natřikrát všechny kosti. :lol: Opravdu skoro každý víkend odpoledne, občas v týdnu… A teď najednou nevím co se jí stalo, ale nechce k nám když je doma manžel. Než napíšete, že spolu něco techtle mechtle, tak to na milion procent ne, sestra je ještě pod zákonem s povinnou školní docházkou. Když je u nás tak jsme furt tak nějak pohromadě, máme malý byt takže vím, že se ani nepohádali a ani jí nic blbého neřekl. Měli jsme jít společně na náměstí se podívat na stromeček tak mi řekla, že půjde jedině když půjdeme samy. Pak jí volám jestli další den co k nám normálně chodila příjde tak se mě ptala, jestli bude manžel doma. A bylo vidět, že když je doma tak k nám nechce. Když jsem se jí zeptala co se děje tak mi řekla, že nic a docela se odpovědi vyhýbala a pak jen řekla, že má svoje výhrady. Ptala jsem se i manžela, ale ten na mě zůstal překvapeně koukat, že vůbec nechápe co se děje a je z toho zaražený. Tak já teď nevím… Mám se v tom začít šťourat a zeptat se i mámy a rodiny, jestli neví co se děje nebo to nechat být? Vím, že je to prdlej puberťák, ale jsem z toho zaražená a mrzí mě to. Navíc má na manžela i nevhodné poznámky když o něm mluví. Takové ponižující. V té bundě vypadá jak bezdomovec, nebo narážky, že je neschopný a nic neumí. Což by si ve svém věku dovolovat na o 20 let staršího chlapa neměla. Tak já nevím zda to nějak řešit nebo to nechat být jestli jí to nepřejde samo.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
1753pajana1753
Povídálka 14 příspěvků 02.12.17 19:45

Mozna je do nej zamilovaná…

e008
Závislačka 3310 příspěvků 27 inzerátů 02.12.17 19:46

@1753pajana1753 Taky si myslim…

VitaminC
Zasloužilá kecalka 657 příspěvků 02.12.17 19:57

Hele, ja si vzpomnela, kdyz segra prisla poprve predstavit svyho chlapa, mu bylo 24, mne trinact. Stari sedeli v obyvaku, ja jsem mastila v pokojicku Sims na kompu.
Trochu se opili a on se prisel se mnou rozloucit. Zacal mit takove reci, ze jestli jsem se nekdy libala s klukem a jestli bych to chtela zkusit.. a pak mi vrazil jazyk do krku.

Snazila jsem se to neresit. Ale u segry doma jsem nebyla nasledujicich sedm let.

jahuhudka
Extra třída :D 11304 příspěvků 02.12.17 20:05

Nebo ho videla s milenkou

nostress
Extra třída :D 13618 příspěvků 02.12.17 20:06
@jahuhudka píše:

To mě napadlo taky. :oops:

Černá vdova
Extra třída :D 10080 příspěvků 02.12.17 20:10
@1753pajana1753 píše:

tohle mě taky napadlo.

Aries6
Generální žvanilka 21980 příspěvků 5 inzerátů 02.12.17 20:11

Telecí léta. Něčím jí nesedí. Nechala bych ji a vyhověla v tom, že k vám půjde, když on nebude doma. Jen bych asi řekla, že nechci poslouchat nic o tom, že je neschopný apod.

Nebo něco z toho, co je psáno výše :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.17 20:13

Exmanžel mé sestry mi dělal návrhy. Bylo mi čerstvě 15. Taky jsem se mu pak vyhýbala.
Ale tohle je extrém, třeba si něco jen špatně vyložila :nevim:.
Anonym - tohle je moc osobní

zudina
Ukecaná baba ;) 2235 příspěvků 02.12.17 20:16
@jahuhudka píše:

Ty blaho to jsou ty klasicky **** dedukce na emiminu

edit admin: nevhodný výraz

vertunka
Závislačka 4731 příspěvků 02.12.17 20:16

Pubertacka blazniva. Neresila bych to. Ono ji to prejde.

Anna766
Hvězda diskuse 72204 příspěvků 02.12.17 20:18
@zudina píše:
Ty blaho to jsou ty klasicky slepici dedukce na emiminu

Tak hoď nějakou neslepičí :nevim:

welovefashion
Zasloužilá kecalka 572 příspěvků 101 inzerátů 02.12.17 20:26

Já bych možná natukla téma znova až budete spolu sami dvě, na férovku bych se jí zeptala jestli jí něco udělal nebo co jí na něm vadí, že se na ní zlobit nebudeš…

jako může to být blbost, ale taky nemusí, asi bych hledala příčinu, třeba se za něj jen stydí, že je trapnej nebo tak…

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 02.12.17 20:29

V tomhle věku to může muze byt cokoliv ta zamilovanost, ze ho pro něčem přistihla :nevim:
Nebo jo jen něco prelitlo přes rypacek…vzala bych ji někam na pokec, a říct, že to může říct cokoliv a neobrati se to proti ní…a uvidíš…my tady mužem jen spekulovat a vymyslet blbosti

tumpach
Kelišová 6371 příspěvků 02.12.17 20:46
@jahuhudka
@1753pajana1753 píše:

tooto mě napadlo, a ještě co psala jahůdka, jestli ho neviděla s jinou :nevim: :nevim:
každopádně bych uhodila na ní, aby mi řekla, co se děje, pokud neřekne, neřeš,
umožnila bych ji návštěvu jen pokud budete samy bez manžela :)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >