(NE)čekáme ms koncem září

Fotoalbum tématu (11) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katulik29
Kecalka 477 příspěvků 09.09.18 21:15
(NE)čekáme ms koncem září

Ahoj. Najde se tu někdo, kdo stejně jako já (ne)čeká ms koncem září? :) Já osobně jsem dnes 11 DC :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:

PepiKo
Ukecaná baba ;) 1103 příspěvků 09.09.18 21:22

Ahojkyyy, já dnes 15 DC :mavam: jsem teď zhruba uprostřed cyklu, mívám je většinou 31-33 dnů dlouhé… tak uvidíme :mrgreen:

Katulik29
Kecalka 477 příspěvků 09.09.18 21:27

@PepiKo Ahojda :) Já (jak jsem psala), jsem 11DC, cykly mám dlouhé 28-29 dní :) Jenže tento cyklus jsem první den nasadila Gynex kapky, takže tak nějak nevím co očekávat :) Ovulace by ale asi měla proběhnout co nevidět, začal mě pobolívat podbřišek..

Martina 94
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 09.09.18 21:33

@Katulik29 Ahojky Kaci,ani nevím kde se ty naše konverzace ztratili :-) a jsem dneska 7 DPO,menses má přijít 19.9. :-)

Katulik29
Kecalka 477 příspěvků 09.09.18 21:40

@Martina 94 Ahoj :) Stávají se i horší věci :) Mě by ms „měla“ přijít 26-27.9.. Tak jsem zvědavá :)

Martina 94
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 09.09.18 21:46

No ja taky přítel na me dneska, že se mi kulatí bricho 8o a včera mě tak 5 krát pichlo na čípku kdyby se to stalo nekde na veřejnosti tak nevím :-D vypadalo by to divně :-D jsem sebou tak divně cukla :) ale do včerejška jsem žádný příznaky neměla a boli mě trochu prsa jak když PMS, tak uvidíme zda dorazí nebo ne :-(

Katulik29
Kecalka 477 příspěvků 09.09.18 21:52

@Martina 94 na kulacení břicha je brzy :) To já jsem zas pro změnu nervozní z toho, že mám celkem pěkný tlak v podbřišku uprostřed i když jsem teprve 11DC.. :(

Martina 94
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 10.09.18 06:17

@Katulik29 vím , ale já to na moji mamce poznala 6 týden :-)

PepiKo
Ukecaná baba ;) 1103 příspěvků 10.09.18 14:08

@Katulik29 já zase tento cyklus poprve pila prvních 14 dní kontryhel, tak jsem taky zvědavá, co to se mnou udělá, někdy holky píšou, ze se jim cyklus prodloužil, někdo zas naopak zkrátil… :nevim: :mrgreen:

Katulik29
Kecalka 477 příspěvků 10.09.18 16:04

@PepiKo ahoj :) ja pila kontryhel jeden cyklus v loni v listopadu, mela jsem nepravidelne cykly, a ten mi to zkratil na krasnych 28-29 dni :palec:

Silvienka87
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 11.09.18 13:37
7 DC

Ahoj, holky :mavam: já bych se k vám rada přidala, jsem ted 7 DC, cyklus ted mívam 23-24 dni, ale je to ted pul roku co neberu HA, takže stále nevim, co očekávat, jestli se mi to ještě upravuje… Dalsi ms bych (ne)mela dostat 29. 9. :) Mela jsem ms tak pět dni a ted je to sedmy den a stále krvacim, tak uvidíme :think: Dva cykly pred tím jsem si myslela, ze mám ovulaci tak ten desátý den podle bolesti na vaječníku.. Tentokrát jsem si koupila ovulacni testy, tak už od vcerejska testuji, jestli se nemylim ;) Ale kvůli práci na směny se nám s přítelem do toho trefuje špatně, musím dojíždět, tak se třeba čtyři dny nevidíme, ale věřím, ze se nám brzy zadaří :srdce:

Katulik29
Kecalka 477 příspěvků 11.09.18 16:06

@Silvienka87 Vitej mezi nami :) S manzelem mame podobny problem, taky se blbe strefujeme do ovulace. Tenhle cyklus jsem poprve zacala merit BT a podle teplot u me ovulace probehla 10DC, tj v sobotu… A navic od 1 DC beru gynex, tak taky nevim co cekat :roll: :think:

Nanynkanany
Povídálka 24 příspěvků 11.09.18 16:33

Ahoj, potřebuji radu.. byla jsem na revizi 6.6.2018, kvůli tomu, že miminku přestalo bít srdíčko, po měsíci 9.7. Došla menstruace normálně, za měsíc přesně 9.8. byla další menstruace a od té doby jsme se snažili více, brala jsem i femibion a predevcirem 9.9. jsem to nedostala a navíc jsem dostala hroznou rýmu v kombinaci s ucpaným nosem.. ještě ten den jsem si delala test, ale byl negativní.. včera jsem opět delala test a zase negativní, dnes stále menstruace nedorazila ani nemám žádné příznaky, že by dojít mohla.. myslíte, že mužů být těhotná, ale ještě se mi to neukazuje na testu? Děkuji :)

Silvienka87
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 11.09.18 16:37

@Katulik29 díky :hug: je to blbý takhle na směny a ještě, když se nevidíme, tak snad mi ta „divná“ ms - i když možná už normální po vysazení antiny :-) už brzy skončí a můžeme se zase snažit :mrgreen: jen doufám, že mi ovulace nevyjde na víkend, to budu pryč :cert: ale prý si spermie počkají i 5 dní, tak budu doufat…

Příspěvek upraven 11.09.18 v 16:39

Silvienka87
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 11.09.18 16:38

@Nanynkanany zkus ještě třeba týden počkat a uvidíš, jestli dorazí nebo budou // ;) :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Vémolu čeká boj roku, jeho sexbombu operace! „První noc je nejhorší,“ říká Lela

Oba dva čeká velká bolest, kterou dobrovolně podstoupí. Řeč je o... číst dále >

Nádherná dcera Jiřího Dvořáka ze StarDance: Je kopií Scarlett Johansson!

Už jste viděli krásnou dceru herce Jiřího Dvořáka (51) a jeho exmanželky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >